معروف مواد غذایی از چین باستان سرمایه خین

یکی از “چهار پایتخت باستانی چین” خین شد و مهم ترین شهر در تنگ سوئی شین غربی ژو و سلسله هان غربی. پس از آن به نام چانگ این است که در آن جاده ابریشم آغاز شده و که در آن شما می توانید پیدا کردن ارتش قرمز مایل به قهوهای. با جمعیت تقریبا 13 میلیون خین یکی از کلانشهر در چین است. با چنین تاریخ غنی شما می توانید انتظار برای دیدن برخی از بهترین غذاهای چین در خین. بیایید نگاهی به چند مورد از آنها را.

یانگ Rou Pao Mo: خورش گوشت گوسفند

خین بسیار خود گوسفند خورش خدمت با باریکش نان. مردم محلی توسط آن قسم می خورم و گردشگران آن را دوست دارم. وجود آداب و رسوم به دنبال زمانی که شما پی ای Mo. پی ای Mo نیست فقط چیزی است که شما سفارش و پس از آن به نظاره نشست. از شما خواسته خواهد شد به شکستن نان را در یک کاسه. یک بار شکسته کاسه گرفته شده است داخل آشپزخانه که در آن سرآشپزها پور در رشته فرنگی و ادویه جات ترشی جات استخوان سهام و برش بره. آنها سپس آن را طبخ بیش از یک شعله قبل از خدمت. اما گرفتن وجود دارد. گفته می شود که سرآشپزها در رسانه های سنتی را بازرسی نان خود را و اگر آنها پیدا کردن که شما گرفته نشده زمان برای شکستن آن به درستی آنها را نیز نه سرمایه گذاری هم در پخت و پز سوپ درست است.

خین Liangpi: سرد و رشته فرنگی

خدمت سرد با انواع سس این نوع از ماکارونی ظرف ساخته شده به طور معمول از آرد برنج. این گفت به آمار اساسا تمام عطر و طعم دسته. آرد را ابتدا با آب مخلوط و تیره و تار تا زمانی که گلوتن باقی مانده است. آن را پس از آن بخار و سرد می شود. نوار نازک برش داده شده و قرار داده شده در یک کاسه با جوانه لوبیا و خیار قطعه قطعه. سپس سس مانند فلفل قرمز و روغن و سرکه و تکه سیر و پودر فلفل اضافه می شوند. با بافت ابریشمی و دارای مزه تند و طعم سرد فرنگی معمولا در خدمت همراه با Roujiamo یک همبرگر چینی — سفید مستی با خرد ملایم پخته شده گوشت. زمانی که به خوبی انجام می شود بیش از یک سنتی کوره نان ترد و گوشت مناقصه است.

Guantang Baozi: سوپ کوفته

همچنین شناخته شده به عنوان سوپ پر از نان, کوفته با گوشت همراه با استفاده نا مشروع. وجود دارد یک نسخه شانگهای پیراشکی اما خین مردم محلی ادعا می کنند آنها می شود بهتر است از این دو.

Dumplings carry savory gravy along with the meat. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

کوفته حمل مرزه استفاده نا مشروع همراه با گوشت است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

بر خلاف گوشت خوک استفاده می شود در شانگهای در اینجا کوفته با گوشت گوسفند و یا گوشت گاو. نازک تحت پوشش پیراشکی پیوستی گرم مرزه سوپ لذت خالص است. این ترکیب با شیان ویژه سس سرکه و فلفل قرمز شیب و شما در را برای سوار شدن.

Youpo Chemian: Biangbiang رشته فرنگی

محبوب در سراسر استان این رشته یکی از “هشت عجیب و غریب عجایب ابزاری.” آنها مانند یک کمربند و دست ساز هستند. با توجه به زمستان سرد معمولی در این بخش از کشور, ماکارونی همراه اغلب فلفل قرمز. Biangbiang رشته فرنگی ساخته شده و یک رشته می توانید با پر کردن یک کاسه است. روغن و تخم مرغ به خمیر اضافه شده در طول آماده سازی و بنابراین رشته هستند و نه جویدنی در بافت است. روغن داغ و سبزیجات و گوشت اضافه می شوند قبل از خدمت.

One of the wonders of Shaanxi - Biangbiang Noodles. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

یکی از شگفتی های ابزاری — Biangbiang رشته فرنگی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

مرداب ژنگ Rou: بخار پز گوشت گاو با آرد برنج

بهترین مرداب ژنگ Rou است که در اسلام سه ماهه; آن را اساسا تکه آرد برنج یا گندم با پودر بخار پز گوشت گاو قطعات مخلوط با ادویه جات ترشی جات. خدمت با نان و گاهی خام حبه سیر را با توجه به سلیقه فردی تنظیمات. شما می توانید در شیرین, سیب زمینی, قارچ, و لوتوس ریشه.

بنابراین دفعه بعد شما در بازدید خین مطمئن شوید که شما را بررسی کنید برخی از مواد غذایی نفیس ارائه آنها رو در رفتن وجود دارد. و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه آن رفت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مغز نرم افزار آموزش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>