توسط NOMAAN تاجر

هوستون (AP) — در انزوا بال ایالات متحده بازداشتگاه برای خانواده های مهاجر یک زن از السالوادور, می گوید او 8 سال از او می پرسد اگر آنها در حال رفتن برای مردن.

با هیچ اسباب بازی در اتاق خود را و هیچ توانایی به ترک اتاق به جز استفاده از حمام پسر خواب چقدر از روز و در غیر این صورت به تماشای اخبار تلویزیون است که شامل افزایش مرگ و میر از این coronavirus با توجه به مادرش. آنها قرنطینه پس از آمدن به تماس با کارکنان عضو که تست مثبت برای COVID-19. آنها هر گونه علائم عفونت خود را دارند اما تا به حال نه تست شده که از بعد از ظهر دوشنبه, او گفت:.

در اتاق در نزدیکی آنها دو مادران دیگر از جمله یک کودک که فقط تبدیل 2.

“من به او بگویید که ما در حال رفتن به می میرند” گفت: ماریا که صحبت به آسوشیتد پرس در شرایطی است که آخرین نام نکردن چون او ترس قصاص در کشور مبدا است که اگر او اخراج. “ما احساس می کنیم نگران. ما نمی توانیم هر چیزی را برای زندگی خود ما و یا زندگی فرزندان ما است.”

جداسازی حداقل سه خانواده به ایالات متحده مهاجرت و گمرک این بازداشتگاه در Glazer تگزاس مطرح شده جدید ترس از coronavirus پخش از طریق یک مرکز است که مدت طولانی است که متهم از ارائه نامطلوب مراقبت های پزشکی. یخ تایید آن را جدا کرده اما خانواده انکار کرد که آنها تا به حال به حال دسترسی به اسباب بازی.

, 21-ماه-پیر Mariee Juarez بازداشت شد در Glazer با مادرش, Yazmin خوارز در مارس سال 2018 است. مادر او ادعا کرده است که کادر پزشکی در Glazer بدرفتاری Mariee را بیماری تنفسی.

یخ بود توسط طرفداران برای 5 سال بود که دچار ضربه به سر قبل از اینکه خانواده اش دستگیر شده بود توسط عوامل مهاجرت. عمه خود را به اتهام Glazer کادر پزشکی شد بی توجهی به کودک سردرد شدید و حساسیت به صدا. او و مادرش بودند در نهایت منتشر شد بعد از یک تجدید نظر .

صحبت کردن با تلفن چهار شنبه, ماریا گفت: او پسر شروع به استفراغ شنبه پس از خوردن چند لقمه مرغ که او گفت بد بود. پرستاران آمد به اتاق خود را به طور خلاصه بررسی او نیست خود را متوسط. به جای یک پرستار شنود گذاشته و دو انگشت در برابر پیشانی خود را برای بررسی اگر آن را گرم بود, او گفت:.

“اگر آنها نمی تواند مراقبت از رفتار چگونه خواهد شد و حضور آنها به ما با این ویروس?” او گفت:.

یخ و خصوصی زندان شرکت CoreCivic که در عمل Glazer حدود 70 مایل (113 کیلومتر) در جنوب غرب سن آنتونیو دفاع از خدمات ارائه شده به زندانیان و می گویند که آنها گرفته اند اقدامات خاص برای محدود کردن گسترش ویروس. یخ منتشر کرده است 900 نفر در نظر گرفته شده اند فوق العاده پزشکی در خطر است. آژانس در حال حاضر ادعا می 24,000 مردم را از اوایل این سال به عنوان مرز عوامل اخراج بسیاری از افراد در تلاش برای ورود به ایالات متحده تحت اضطراری بیانیه با استناد به این بیماری همه گیر.

تا کنون هیچ coronavirus موارد در میان بازداشت شدگان گزارش شده در Glazer. اما حداقل 2,200 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر کشور در یخ را بازداشت سیستم با توجه به آژانس. دو نفر کشته شده اند.

CoreCivic گفت: آن را آموخته ژوئن 15 که یک کارمند که شده در Glazer در ژوئن 9 آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از دوم کارمند که در گذشته مشغول به کار در تاسیسات جمعه نیز آزمایش مثبت, شرکت, سخنگوی آماندا Gilchrist گفت. یخ کارمند که با این نسخهها کار در Glazer نیز آزمایش مثبت است.

Gilchrist گفت: این شرکت در تلاش است تا تعیین کند چه سایر کارکنان ممکن است در تماس با افراد آلوده و دستور آنها را به خود قرنطینه در خانه.

“یک COVID-19 شیوع است که در حال حاضر در حال حاضر در مرکز و یا به زودی خواهد شد” گفت: Shalyn Fluharty مدیر Proyecto Glazer, حقوقی, خدمات گروه است که نشان دهنده بازداشت خانواده.

حدود 160 نفر در حال حاضر بازداشت شده در Glazer تسهیلات خوبی از آن 2,400-ظرفیت فرد. بسیاری از کسانی که خانواده ها برگزار شده است وجود دارد از سال گذشته است. پدر و مادر بازداشت وجود دارد که باید تعیین یک اسپانسر برای فرزندان خود یک حرکت است که طرفداران ادعا شد تلاش برای از نو.

“وجود دارد یک راه حل روشن است که آزادی از خانواده هایی که در حال حاضر بازداشت” Fluharty گفت. “آن است که توسط یخ انتخاب به تنهایی آن است که به جای ارائه خانواده یکی از دو گزینه: نامعلوم بازداشت و یا جدایی خانواده.”

ماریا گفت: او و دو مادران دیگر نمی شد گفت: هویت عضو هیات با آنها در تماس بودند تنها که آنها تا به حال دیده شده است و در تصاویر و فیلم های تعامل با کارمند.

روز دوشنبه اعضای کنگره اسپانیایی انجمن بازدید Glazer به رعایت شرایط و صحبت با زندانیان. حدود 15 دقیقه قبل از این گروه به منطقه آمد جایی که او در قرنطینه ماریا گفت: یک نگهبان یک اسباب بازی برای پسرش و 2 سال در یک اتاق دیگر.

کودک در حال حاضر یک ماشین اسباب بازی به بازی با ورق کاغذ خالی که در آن او تساوی حیوانات و درختان و خانه های کوچک, او گفت:.

یخ به نام اتهام در مورد اسباب بازی ها “اطلاعات نادرست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de