فراتر از Byline: سیل ’72 نمی تواند دور از روح ما


 The June 1972 file photo shows flooding on East Market Street looking toward Public Square in June 1972.

ژوئن 1972 فایل عکس را نشان می دهد جاری شدن سیل در شرق بازار و خیابان به دنبال به سمت میدان عمومی در ماه ژوئن سال 1972 است.

<p>This iconic photograph shows volunteers running from the levee in Kingston when sandbagging couldn’t hold back the Susquehanna River in 1972.</p>

این یاد عکس نشان می دهد که داوطلبان در حال اجرا از levee در کینگستون زمانی که sandbagging نمی تواند مانع رودخانه Susquehanna در سال 1972 است.

<p>Bill O’Boyle</p>

لایحه O’Boyle

پلیموث — من مطمئن هستم که چه سخت تر است به این باور — که اگنس سیل از سال 1972 اتفاق افتاده 48 سال پیش یا این که من هنوز هم می تواند که بوی نفرت انگیز سیل گل و لای.

بله در 23 ژوئن سال 1972 رودخانه Susquehanna دارای عقاید یک مایل گسترده شکستن از طریق levee سیستم و عجله را از طریق ما مقابل درب ویرانگر اموال و میراث است.

افتضاح بود.

واقعا درک اثرات سیل ’72 شما تا به حال از طریق آن زندگی می کنند. من و آن زیبا نیست.

پدر من و من هنوز دوره نقاهت بعد از مرگ مادر در سال 1968. پدر تصمیم گرفت که این خوب نیست برای ما باقی می ماند در خانه ما در 210 رینولدز سنت در پلیموث (انگلستان) به دلیل یادآوری روزانه زندگی با مادر من. بنابراین پدر تصمیم گرفت که ما را حرکت می کند.

و حرکت ما — از سیل امن تپه به سیل خط مقدم غرب خیابان اصلی.

ما تا به حال همه چیز را گرفته است ما تا به حال قرار داده و آن را در آپارتمان ما است. بسیاری از مسائل ما به خصوص احساساتی موارد هنوز در جعبه. عکس مادر و چیزهایی که دیپلم, سوابق, کتاب, کارت بیس بال — همه چیز ساخته شده است که خانه ما یک خانه — ذخیره شده بودند در آن جعبه و دور در پستو و اتاق یدکی.

روزی ما را از طریق رفتن همه چیز و تصمیم می گیرید که در آن به جای آن همه است.

اگنس ساخته شده است که تصمیم گیری برای ما بود.

هنگامی که ما بازگشت به آپارتمان ما پس از آب فروکش کرده بود ما در بر داشت کمی از آنچه که ما تا به حال یک بار — موارد ما گرامی و می خواستم به نگه داشتن برای همیشه. همه چیز رفته بود جاروب دور با عجله آب گل آلود رودخانه خروشان گرفته و به خدا می داند که در آن.

همه که سمت چپ خراب شد به عنوان به خوبی. و همه چیز stunk خیلی بد. ما هرگز فکر نمی کردم که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.

اما آن را به همه در سیل دشت. خانه کسب و کار همه چیز پوشش داده شده در سیل گل و لای و خانواده heirlooms keepsakes و اشیاء با ارزش بودند شسته.

نه به ذکر است آسیب گسترده به اموال. خانه ها و ساختمان های آسیب دیده و بسیاری از فراتر از تعمیر. زندگی مردم تغییر شد برای همیشه لطفا برای.

وقتی که من به عقب نگاه در آن روز و هفته و ماه پس از اگنس سیل, من به یاد داشته باشید شگفت آور, حالت ارتجاعی از آن متاثر می شود. بسیاری از مردم زندگی خود را وارونه تبدیل شده و آنها در مواجهه با برخورد با چنین فوق العاده ای از دست دادن مالی و شخصا.

که سیل تا به حال بسیاری از اثرات مخرب بسیار فراتر از آشکار از صدمه به اموال. سیل در زمان دور ترین نفرت انگیز و خشونت راه همه چیز است که خانواده ها تا به حال ساخته شده است بیش از نسل. سیل جریان را به خانه ها و کسب و کار و همچنین وارد بسیار روح مردم است.

آمدن یک عظیم الجثه تلاش است. مردم نورد تا آستین خود را و رفت و درباره روند بازسازی خانه های خود و زندگی خود را. برای بسیاری از بازسازی هرگز نمی تواند تکمیل شود. زیان های غیر قابل تعویض بودند. تلفات عاطفی بود و گسترده است.

از طریق آن همه مردم مهندسی ترین حالت بازیابی. این “ولی با یک قلب” دوباره متولد شد. بسیاری از خانه ها بودند موجب صرفه جویی در بیش از حد بسیاری از دیگران را از دست داده بودند. تمام کسانی که اقلام گرامی جمع آوری بیش از نسل هرگز نمی تواند بازیافت شود.

اما روح مردم بود و هرگز از دست داده است. مردم نمی خواهید به اجازه می دهد که سیل به کاهش جان خود را از تاریخ خود و میراث خود را فراموش نخواهد شد.

اگنس بود آسیب زیادی به این دره و مردم آن است.

اما این سیل هرگز نمی تواند دور آنچه که تا به حال همواره این منطقه را با ارزش ترین دارایی خود مردم است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>