4 راه برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی

هر چه زودتر شما شروع به صرفه جویی در پول برای بازنشستگی بزرگتر صندوق بازنشستگی خود را در حال رفتن به. بسیاری از مردم نمی دانند چگونه به درستی ذخیره پول به طوری که حساب بازنشستگی خود رشد می کند به عنوان آنجا که ممکن است. در اینجا ما نگاهی به چهار شیوه های ساده است که می تواند به شما کمک کند فربه پس انداز بازنشستگی خود را.

1. شروع به کوچک و سازگار باشد

برخی از مردم تمایل به جلوگیری از صرفه جویی در تفکر است که آنها را انجام خواهد داد بنابراین هنگامی که آنها قادر به کمک “به اندازه کافی خوب” مقدار زیادی از پول هر ماه. آنچه شما نیاز دارید به خاطر داشته باشید این است که هر دلار در مسائل مربوط به پس انداز می آید. حتی اگر آنچه که شما می توانید صرفه جویی در فقط یک مقدار کوچک چرا که نه آن را ذخیره کنید به جای صرف آن برای مقاصد غیر ضروری?

“کلید برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی است سازگار باشد. آن را باید به طور مداوم و مادام العمر. در نتیجه آن کمک می کند تا خودتان را برای موفقیت است. برای مثال همین حالا اقدام به خراش با هم برای پول در آخرین دقیقه سهم به ایرا در مارس درست قبل از اینکه شما فایل اظهارنامه مالیاتی خود را. به جای صرفه جویی کمی هر ماه در حالت ایده آل با استفاده از آنلاین حساب پس انداز و تنها شیر به آن را در شرایط اضطراری” با توجه به Investopedia.

به اطمینان حاصل شود که شما به طور مداوم صرفه جویی در پول خود را به طور خودکار پس انداز بازنشستگی. به این ترتیب هر بار که شما چک سپرده به حساب بانکی خود را هر ماه یک مقدار از پیش تعیین شده به طور خودکار خارج شده و ذخیره شده به صندوق بازنشستگی. در مقابل اگر شما صبر کنید به صورت دستی به منظور کمک به حساب شانس وجود دارد که شما ممکن است تاخیر و یا حتی از دست برخی از کمک های ماهانه با توجه به سایر هزینه ها در نتیجه تاثیر منفی بازنشستگی صندوق.

2. گرفتن سهم

در صورتی که شما از 50 سال سن و یا بالاتر شما می توانید شروع به ساختن کمک های خود را به 401 (k) و حساب ایرا فراتر از محدوده طبیعی است.

افرادی که بالای 50 سال می تواند به نفع از گرفتن سهم. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

شناخته شده به عنوان گرفتن سهم این اجازه خواهد داد که شما را به چرم گاومیش تا پس انداز بازنشستگی خود را در مورد شما ساخته نشده و بیش از حد بسیاری از سپرده در گذشته است. به عنوان از سال 2020 این اجازه می دهد تا مردم از 50 به علاوه سال سن به کمک اضافی 1000 دلار آمریکا یا ایالات متحده$6,500 هر سال به خود ایرا و 401 (k) حساب بود.

3. تاخیر در تامین اجتماعی

اگر شما می توانید تاخیر دریافت تامین اجتماعی پرداخت تا سن 70, شما در واقع می تواند به افزایش این مقدار می توانید در آینده کاملا به طور قابل توجهی. یک مطالعه نشان داد که چک امنیت اجتماعی افزایش تا 32 درصد اگر شما فقط شروع به جمع آوری زمانی که شما آمار 70 سال است. علاوه بر این, شما همچنین افزایش پتانسیل مزایای بازماندگان از همسر خود. بنابراین اگر اعضای خانواده خود را که سابقه زندگی کند و زندگی خوبی را در دهه نود و شما باید عالی سلامت برای سن شما ممکن است بهتر است برای به تاخیر انداختن امنیت اجتماعی را بررسی می کند. در مقابل اگر اعضای خانواده خود را در گذشت, در دهه شصت یا دهه هفتاد و شما باید از سلامت فقیر تنها پس از آن را حس برای شما به پول نقد در در امنیت اجتماعی در اوایل.

4. اعتبار مالیاتی

اگر شما می آیند از این پایین تر و یا با درآمد متوسط کلاس شما می توانید با استفاده از اعتبار مالیاتی به خصوص در دسترس برای این گروه است.

زوج می تواند تا 2000 دلار آمریکا در اعتبار مالیاتی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

دولت اجازه می دهد تا شما را به ادعای اعتبار مالیاتی تا 50 درصد از طرح بازنشستگی سهم. محدودیت درآمد برای تک filers دلار 32,500 و زوج تشکیل پرونده به طور مشترک توسط US$48,750. حداکثر اعتبار مالیاتی دریافت می کنید US$1,000 برای تک filers و US$2,000 برای زوج های متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

آیا BRICS را حس کنه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>