2 مناظره ریاست جمهوری حرکت از میشیگان به فلوریدا

توسط DARLENE SUPERVILLE

واشنگتن (AP) — حزبی کمیسیون که حامیان رسمی سال انتخابات ریاست جمهوری در مناظره اعلام کرد که یک ماه اکتبر بحث خواهد شد که در حال حاضر در فلوریدا.

تغییر می آید بعد از دانشگاه Michigan, Ann Arbor در آن تعیین شد دیگر “امکان پذیر” به میزبانی Oct. 15 مناظره گفت.

بحث را عوض برگزار شد آدرین Arsht مرکز هنرهای نمایشی از Miami-Dade شهرستان در میامی.

در دانشگاه میشیگان رئیس جمهور علامت Schlissel پیشنهاد تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار بود توسط کار مورد نیاز برای آماده سازی دانشگاه برای ترم پاییز در .

“با توجه به مقیاس و پیچیدگی کار ما در حال انجام برای کمک به اطمینان از امن و سالم را برای سقوط ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان و بازدید کنندگان محدود — و در نظر گرفتن بهداشت عمومی دستورالعمل در کشور ما و همچنین مشاوره از خود ما و کارشناسان ما احساس می کنیم آن است که امکان پذیر نیست برای ما با خیال راحت به میزبانی مناظره ریاست جمهوری به عنوان برنامه ریزی شده” Schlissel نوشت.

دو و یک معاون ریاست جمهوری بحث را ادامه دهید به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

این بحث ریاست جمهوری برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 29 در دانشگاه نوتردام در ایندیانا, Oct. 15 در آدرین Arsht مرکز در میامی و اکتبر. 22 در بلمونت در تنسی است.

معاون ریاست جمهوری بحث تنظیم شده است برای اکتبر. 7 در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی.

وجود احتمالات در محل همه بحث های سایت, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع که اصرار بر گمنامی به بحث در مورد برنامه ریزی است. فرد اشاره کرد که در بزرگ سالن های هنرهای نمایشی که در غیر این صورت رزرو در پاییز در دسترس هستند به دلیل همه گیر است منجر به لغو بسیاری از حوادث است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Zeke میلر کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>