ویگو مورتنسن حرفه ای به افتخار اسپانیایی جشنواره

مادرید (AP) — حرفه ای ویگو مورتنسن, Aragorn در سه گانه “ارباب حلقه ها” و یک شخصیت در آکادمی برنده جایزه “سبز ” کتاب” مفتخر خواهد بود در این سال سن سباستین جشنواره فیلم.

این جشنواره روز دوشنبه اعلام کرد که این سال را به دریافت کننده آن “Donostia جایزه” خواهد بود Mortensen. برای لحظه ای سازمان در حال برنامه ریزی برای برگزاری این جشنواره به صورت عادی با فیلم ستاره پرواز در سراسر جهان است. اسپانیا برداشته است بسیاری از محدودیت های آن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که بیش از 28,000 مرده در کشور است.

دانمارک-بازیگر آمریکایی نیز در حال حاضر اروپا والاتر از “سقوط” کارگردان خود را اولین بار در جشنواره معتبر در شمال کشور اسپانیا, بین سپتامبر. 18-26.

فیلم بسته ساندنس جشنواره و انتخاب شده برای جشنواره كن شد. این ستاره لنس هنریکسن در نقش پیری پدر که جهان در برخورد با آن از او جدا, همجنسگرا, پسر, بازی های برگزار شده توسط مورتنسن خود را.

Mortensen, 61 است برجسته در حدود 50 فیلم در یک حرفه ای پوشا بیش از سه دهه است. او نامزد جایزه اسکار و سه بار — برای “شرقی وعده” “کاپیتان فوق العاده” و “کتاب سبز” که در آن او به تصویر می کشد تعصب راننده کلاسیک پیانیست همین شرلی, بازی های برگزار شده توسط Mahershala Ali, در طول یک تور از جنوبی در اوایل 1960s.

___

این داستان تا به اصلاح نام به Mahershala نه Maershala در آخرین پاراگراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>