طناب دار موجود در غرفه بابا والاس در آلاباما مسابقه نسکار
آلاباما علا. — نسکار گفت: اواخر یکشنبه که طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا والاس در مسابقه نسکار در آلاباما.

والاس تنها تمام وقت, سیاه, راننده نسکار نخبگان جام سری. دو هفته پیش او با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود و خواص.

نسکار گفت: آن را راه اندازی کرده است تحقیقات فوری به طناب دار. این سری می گوید آن را “خشم” و گفت: وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار.

نسکار گفته است: “این اواخر بعد از ظهر نسکار ساخته شده بود آگاه باشید که طناب دار داشت در گاراژ غرفه از 43 تیم. ما عصبانی و خشمگین شده و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع. ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است. به عنوان ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

والاس با صدور بیانیه ای در اواخر یکشنبه در توییتر.

آن را بخوانید:

“امروز نفرت عمل نژادپرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژاد پرستی. در طول چند هفته گذشته من غرق شده اند حمایت از مردم در سراسر نسکار صنعت از جمله دیگر رانندگان و اعضای تیم در گاراژ. با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه. هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت. به من گفت: “من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما.’ این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>