در مینیاپولیس صحبت از تغییر PD به معنی گرفتن در اتحادیه

توسط امی FORLITI

مینیاپولیس (AP) — آتشین رهبر مینیاپولیس’ پلیس اتحادیه ساخته شده است شهرت هجوم شهرستان مدتها قبل از او ارائه شده به این اتحادیه حمایت کامل از افسران متهم در جورج فلوید مرگ است.

زمانی که شهردار ممنوع “آموزش جنگجو” برای افسران در سال گذشته سرهنگ باب کرول گفت: این اتحادیه خواهد ارائه آموزش به جای. زمانی که شهر محدود افسران از پوشیدن لباس در رویدادهای سیاسی او تی-شرت های ساخته شده برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او تقدیر کردن وظیفه افسران که راه می رفت به دور از جزئیات امنیتی پس از بازیکنان در دولت زنان حرفه ای تیم بسکتبال مینه سوتا Lynx, عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت. و پس از فلوید مرگ او را نگه نمی به عنوان او به نام ناآرامی در شهر “تروریست” ،

به عنوان مینیاپولیس تلاش برای پیاده کردن آن در اداره پلیس در پی فلوید مرگ رهبران شهر را برخورد با یک ستیزه گر و قدرتمند اتحادیه که به مدت طولانی در برابر چنین تغییر دهید. اما این اتحادیه و کرول هستند که تحت فشار بیشتری نسبت به قبل با برخی از اعضای شجاعانه به صحبت کردن در حمایت از تغییر و پلیس رهبران تعهد به مذاکره قرارداد سخت تر در بد پلیس.

اتحادیه های دیگر را علنا به نام کرول را برداشت در حالی که نظر سنجی های عمومی نشان می دهد در خشونت های پلیس و باور متخلف ماموران درمان بیش از حد leniently.

“مردم تشخیص دهند که این فقط می تواند نه تنها نیمه پخته اقدامات و سرهم بند در اطراف لبه ها در سیاست اصلاحات. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر در حال حمله به یک فرهنگ تغییر چگونه ادارات پلیس در مینیاپولیس و در سراسر کشور عمل” شهردار یعقوب فری گفت.

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از درک چوین یک افسر سفید پوستی استفاده می شود زانو خود را به پین فلوید به زمین. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران متهم شدند با کمک و معاونت در جرم دو قتل درجه دوم و قتل نفس.

تمام چهار افسران اخراج شدند اما کرول با صدور بیانیه ای اعلام کرد این اتحادیه با پشتیبانی کامل و هشدار داد در برابر عجله برای قضاوت.

مینه سوتا AFL-CIO و برخی از دولت بزرگترین اتحادیه های کارگری به نام کرول به ترک. کرول آنها استار تریبیون گزارش داده است که برنامه ریزی به هنگامی که مدت او به پایان می رسد 2021, نشده در پاسخ به درخواست مصاحبه.

فلوید مرگ موجب خشم و انزجار در مینیاپولیس و فراتر از آن به عنوان تظاهرات فوران در سراسر جهان در میان قاطعانه خواستار پلیس اصلاحات. در مینیاپولیس اولین مراحل است که با هدف اتحادیه طولانی دیده می شود به عنوان یک مانع. رئیس Medaria Arradondo گفت که خروج از اتحادیه مذاکرات قرارداد در نظر گرفتن تغییرات ساختاری و فری خواستار قانونگذاران دولت برای رفع داوری که او گفت: معکوس تقریبا نیمی از پلیس ختم در دولت است.

در مصاحبه روز شنبه در “60 دقیقه” Arradondo گفت: Kroll است “کاملا … influencer.”

“او و دیگران در حال رفتن به مجبور به آمدن به یک حساب که هر دو آنها در حال رفتن به در سمت راست از تاریخ و یا آنها در حال رفتن بود در طرف اشتباه تاریخ… یا آنها را به سمت چپ پشت” رئیس گفت.

یکی از اتحادیه با پیروزی های اتفاق افتاده در سال 2007 زمانی که آن را متقاعد شهرستان برای محدود کردن قدرت, مینیاپولیس, غیر نظامی, بررسی قدرت توسط محافظ از نمایش عمومی پیدا کردن که شکایت شده بود پایدار در برابر یک افسر.

اتحادیه قدرت همواره مانع تغییر رهبران جامعه می گویند.

“این باعث می شود آن را بسیار سخت برای اجرای اصلاحات اگر … فدراسیون در این زمینه گفت:” نگران این نباشید ما تنظیم یک شکایت,'” گفت: Steve فلچر یکی از نه نفر اعضای شورای شهر که متعهد به وصله پینه کردن اداره پلیس. “است که می فرستد یک سیگنال قوی است که شما فقط می توانید چشم پوشی از رهبری است. که در طول زمان ایجاد یک فرهنگ است که بسیار مقاوم در برابر تغییر است.”

زمانی که شورای شهر در سال گذشته کاهش یافته است برای قرار دادن اضافی افسران در خیابان فلچر توصیف پلیس مقاومت مواجه با عنوان “حفاظت از سر و صدا.” او گفت: صاحبان کسب و کار شروع به تماس با او به شکایت دارند که افسران کاهش زمان پاسخ و یا نه به حل و فصل مسائل و گفتن کسب و کار به تماس های خود را از اعضای شورای.

پلیس اتحادیه های کارگری در سراسر کشور دیده می شود فقط به عنوان به عنوان قدرتمند حفظ حمایت از افسران که متهم شده و از جرایم از جمله امتیازات ویژه به عنوان اجازه می دهد آنها را به صبر کنید 24 ساعت برای بازجویی قرار گرفت. آنها همچنین باید به مبارزه در برابر ساخت عمومی سوء ادعا می کند و به طور سنتی قانونگذاران بوده است ساکت به نبرد آنها بیش از ترس از دیده شدن به عنوان ضد پلیس.

نشانه هایی وجود دارد که قدرت پلیس اتحادیه ممکن است فرسایش. در نیویورک نمایندگان مجلس با تصویب در خطوط یک لایحه اصلاحات برای کشور بزرگترین گروه و دیگران است که باعث می شود تغییرات عمده ای به افسر امنیتی ناسزا اتحادیه ،

در مینیاپولیس, 14 افسران امضا نامه ای سرگشاده محکوم چوین گفت: آنها “آماده برای گوش دادن و در آغوش خواستار تغییر و اصلاح و بازسازی است.” این حرکت به عنوان یک معامله بزرگ برای یک اداره پلیس که در آن چنین عمومی مخالفت نادر است.

یک نظرسنجی اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان داده است که هنگامی که در مقایسه با پنج سال پیش بیشتر آمریکایی ها معتقدند خشونت پلیس یک مشکل بسیار جدی است که اغلب می رود undisciplined و نامساوی اهداف آمریکایی های سیاه و سفید. این نظرسنجی همچنین نشان داد که آمریکایی ها به مراتب بیشتر احتمال دارد در حال حاضر از آنها پنج سال پیش به می گویند که افسران پلیس که باعث جراحت و یا مرگ در این دوره از کار خود را درمان بیش از حد leniently توسط سیستم قضایی.

آلن Berryman, یک پلیس بازنشسته گروهبان و رئيس جمهور از اتحادیه برای بسیاری از 1990s گفت: این اتحادیه در حال انجام کار خود را.

“مردم مانند ایده با توجه روند خود را زمانی که آنها دستگیر کنید … یا هر چیزی شبیه به این, اما آنها به نظر نمی رسد آن را دوست دارم” برای افسران او گفت:, و اضافه کرد که عدم مترقی و انضباط توسط مدیریت بخشی از مشکل است.

در پاسخ به ایمیل فرستاده سوال از آسوشیتد پرس دستیار رئیس مایک Kjos گفت: مسائل مربوط به نظم و انضباط پیچیده هستند و اتحادیه درگیری فقط یک قطعه. یک مانع او گفت این است که نظم و انضباط دست در گذشته موارد می توان به عنوان سابقه برای ارائه موارد که نتایج در نور ،

“این غیر ممکن است اما آن را نشانی از چالش های موجود برای افزایش سطح نظم و انضباط زمانی که دولت های قبلی ممکن است در عمل از یک لنز های مختلف در پاسخگویی” او گفت:.

مایکل فریدمن که به ریاست غیر نظامی نقد و بررسی سازمان برای سه سال گفت: اتحادیه تاریخچه حمایت از افسران “بدون هر مشترک با توجه به استانداردهای جامعه برای آنچه که پلیس باید” یک مشکل “است که به حق بسیار بسیاری است.”

“اما آن را نیز بسیار راحت برای دیگران می گویند به خصوص در حال حاضر ‘هی این اتحادیه مشکل'” فریدمن گفت. “و می گویند اگر ما تغییر اتحادیه و یا خلاص شدن از اتحادیه و یا حذف یک حق یا دو است که همه چیز را تغییر میدهد.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده داگ شیشه ای کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>