یونان می بیند 99% افت در سفر درآمد در مارس مستند

آتن یونان (AP) — محدودیت در سفر و کسب و کار تحمیل شده به بنیادی coronavirus را گسترش محو تقریبا تمام درآمد برای سفر به یونان در ماه آوریل با توجه به بانک های یونان و ارقام.

موقت و ارقام نشان می دهد سفر رسید ایستاده بود در 7 میلیون یورو در ماه آوریل در مقایسه با 544 میلیون یورو در ماه مشابه سال گذشته یا یک قطره از 98.7% یونان بانک مرکزی روز دوشنبه گفت:.

“سقوط در سفر رسید حاصل از 96.2% کاهش در ورودی مسافر جریان و 62.2 درصد کاهش در میانگین هزینه هر سفر” بانک مرکزی یونان در بیانیه ای گفت.

اقتصاد یونان به شدت به گردشگری است که به طور مستقیم و غیر مستقیم حدود 20 درصد سالانه تولید ناخالص داخلی. پس از اوایل مستند تحمیلی در اوایل ماه مارس نگه داشته coronavirus مرگ و میر و بیماری های جدی در سطوح پایین این کشور در حال حاضر بازگشایی به بازدید کنندگان از خارج از کشور با دولت امید برای نجات آنچه در آن می تواند از سود توریستی تابستان فصل است.

بازدید کنندگان شده اند قادر به پرواز به آتن و شمال شهر تسالونیکی پس از 15 ژوئن در حالی که مستقیم پروازهای بین المللی به فرودگاه منطقه ای راه اندازی مجدد در 1 جولای. در طول سال هتل ها اجازه داده شد برای باز کردن در اوایل این ماه اما بسیاری از باقی می ماند بسته به علت عدم رزرو.

سفر رسید در این چهار ماه از ژانویه تا آوریل کاهش یافته است 51.4% از یک سال پیش از آن بانک مرکزی یونان گفت: با 36% افت در تعداد زیادی از مردم از ورود به کشور است.

در مجموع 38,000 مردم وارد این کشور در ماه آوریل یک 96.2 درصد سقوط نسبت به ماه مشابه سال گذشته است.

“در میان کشورهای عمده مبدا وجود دارد که تنها برخی از متوسط بازدید کننده جریان از آلمان و کسانی که پایین 99.2% در سال در سال ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>