Coric می شود 2 بازیکن تنیس برای تست مثبت برای ویروس

زاگرب, کرواسی (AP) — برنا Coric تبدیل به دومین بازیکن تنیس برای تست مثبت برای coronavirus پس از شرکت در یک نمایشگاه رویداد در کرواسی.

Coric یک کرواتی بازیکن رتبه 33 در جهان بود و در میان حدود 1000 نفر از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس پس از گریگور دیمیترو اعلام کرد که او مثبت بود. که منجر به لغو این نمایشگاه رویداد در کرواسی که در آن برتر نواک جوکوویچ برنامه ریزی شده بود به بازی در فینال.

Coric بازی یک مسابقه در برابر دیمیترو در دریای آدریاتیک رفت و آمد مکرر از زدر در روز شنبه در دور دوم این نمایشگاه سری.

“سلام به همه, من می خواهم به اطلاع شما که من مثبت برای Covid-19. لطفا هر کسی که شده است در تماس با من برای چند روز گذشته می شود!” Coric در توییتر.

او گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

دیمیترو سه بار گرند اسلم کسیکه است بالاترین-مشخصات بازیکن فعلی می گویند او دارای ویروس است. او یکشنبه در Instagram صفحه می آید در پایان یک هفته زمانی که ایالات متحده باز گفت: آن را به جلو بروید.

پس از دیمیترو اعلام جوکوویچ با هواپیما به بلگراد گزارش تست کنید. دیگر شرکت کنندگان و مخاطبین خود را مورد آزمایش قرار گرفتند و در روز یکشنبه در زدر.

جوکوویچ است گفت: اگر او را بازی در ایالات متحده باز از اوت. 31 سپتامبر. 13 با استناد به سخت anti-virus اقدامات در گرند اسلم رویداد.

برخی از اسامی بالا از جمله دفاع از مردان قهرمان رافائل نادال و برتر خاکستر Barty را بیان رزرو در مورد عنوان جایی که یک نقطه داغ برای COVID-19 شیوع. دیگران ابراز اشتیاق به بازگشت به عمل است.

___

بیشتر AP تنیس تحت پوشش: https://www.apnews.com/apf-Tennis و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>