آتالانتا برنده 4-1 به شادی را به سخت ضربه برگامو

توسط DANIELLA مطر

میلان (AP) — فوتبال سر در یکی از شهرستانها ایتالیایی در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر کوروناویروس با یک سری مسابقه در روز یکشنبه به عنوان آتالانتا به افزایش بسیار مورد نیاز برای ساکنان برگامو.

آتالانتا ضرب و شتم سسولو 4-1 در سری آ بازی در 112 روز و برای اولین بار در برگامو پس از Feb. 15.

“بسیاری وجود دارد که در جهان و برگامو شده است ضربه سخت است. این پیروزی برای این شهر و مردم این باشگاه است. بدترین روز در حال پشت سر ما تغییر آینده است” هافبک آتالانتا دله د Roon نوشت: در یک پست بعد از بازی.

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند از این ویروس در منطقه لومباردی حاوی برگامو و شهر کوچک بود و یکی از فاصله از وقوع.

تصاویری از یک کاروان نظامی کامیون رانندگی تابوت بیرون از شهر چون کوره جسد سوزی نمی تواند نگه دارید تا بودند مخابره سراسر جهان است.

دقیقه سکوت قبل از کیکآف در ادای احترام به کسانی که فوت کرده اند با کروناویروس بود به همراه یک ویدیو از شهرستان در طول بحران همراه با آهنگ “Rinascero, rinascerai” (من متولد خواهد شد و دوباره می خواهد دوباره متولد می شود).

سری A از سر گرفته است و در این آخر هفته با چهار سوس گوجه فرنگی مسابقات. وجود دارد دو روز شنبه و اینتر میلان نیز بازی سامپدوریا بعد.

تمام مسابقات در حال بازی در خالی استادیوم. برخی از طرفداران خارج شد آتالانتا را Gweiss ورزشگاه و آنها می تواند شنیده شعار علیه لیگ حاکم بر بدن است.

بازی تمام شد اما بیش از حاصل کار دو تیم پس از حملات برات Djimsiti و Duván زاپاتا و دروازه خود توسط سسولو هافبک مهدی Bourabia.

آتالانتا نیز آمار میره و تا به حال یک هدف حکومت برای هندبال.

زاپاتا اضافه شده یک دوم پس از استراحت و آتالانتا نیز درخواست مجازات دور دست تکان داد در تصمیم تصویری کمک داور. آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini — که او به دست آورد COVID-19 — شد تا خشم این تصمیم که او فرستاده شد برای مخالفت.

Bourabia ساخته شده تا برای خود هدف به ثمر رساند در پایان در زمان توقف.

آتالانتا چهارم باقی ماند اما نقل مکان کرد و شش امتیاز بالاتر از رم در مبارزه برای نهایی لیگ قهرمانان.

آتالانتا در حال پخش است در فصل اول خود را در اروپا برتر رقابت های باشگاه.

بسیاری از کارشناسان با اشاره به دور 16 تیم آتالانتا و والنسیا در فوریه. 19 در میلان به عنوان یکی از بزرگترین دلایل چرا این ویروس آنقدر مرگبار در برگامو. مسابقه لقب گرفته است توسط رسانه های محلی.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>