ویرانگر جهانی تاثیر چین دور ماهیگیری آب ناوگان

دور آب ماهیگیری (DWF) ناوگان اشاره به عروق از کشورهای است که ماهی در خارج از سرزمین مادری خود را آب. چین شناخته شده است به بزرگترین DWF ناوگان در جهان است. یک گزارش جدید توسط Overseas Development Institute (ODI) نشان داده است که این ناوگان در واقع پنج تا هشت برابر بزرگتر از آنچه قبلا تخمین زده می شود در 16,966 عروق. در مقایسه با ایالات متحده تنها به حال 225 DWF عروق از 2015.

چینی ناوگان

رونق در چینی DWF ناوگان شده است: با توجه به کاهش شیلات سهام و یارانه های دولتی. این اندازه گسترده ناوگان بدان معنی است که چین صید بی رویه فعالیت های بسیار بیشتر تاثیر قابل توجهی بر اکوسیستم های دریایی. “میلیون ها نفر از مردم به خصوص فقرا ساحلی کشور به طور مستقیم وابسته به شیلات منابع خود را برای معیشت و امنیت غذایی. این کشف که چین دور ماهیگیری آب ناوگان بسیار بزرگتر از حد انتظار نگران کننده است و باید به عنوان یک علامت هشدار دهنده. جهانی ماهیگیری ناوگان — نه فقط چینی — نیاز به شفاف تر در مورد اندازه و عملیات و جلوگیری از صید بی رویه در حال حاضر unsustainably تهی شیلات منابع” آلفونسو Daniels همکاری نویسنده این گزارش گفت: در یک بیانیه.

شایع ترین منطقه عملیات از DWF ناوگان شناسایی شد به شمال غربی اقیانوس آرام. اما شدید ترین فعالیت های ماهیگیری دیده می شد در جنوب اقیانوس اطلس و جنوب غربی اقیانوس آرام به ویژه خاموش پرو ساحل. بیش از 1800 عروق انجام شد ماهی گیری در اعماق یک روش ماهیگیری است که تلقی می شود بسیار مخرب است. آن را شامل قایق کشیدن شبکه در سراسر بستر دریا به طوری که برای به حرکت شبیه چمچه زنی تا ماهی. این نه تنها جابجا گونه های دریایی را نیز برانگیخته تا رسوبات دروغ گفتن در بستر و مخلوط آلاینده ها با پلانکتون که به پایان می رسد تا در زنجیره غذایی دریایی. پس از این ناوگان در حال گسترش در سراسر جهان, عواقب, چینی, DWF ناوگان حمل ماهی گیری در اعماق فاجعه بار می تواند در سطح جهانی است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

این عمل از ماهی گیری در اعماق شامل قایق کشیدن شبکه در سراسر بستر دریا به طوری که برای به حرکت شبیه چمچه زنی تا ماهی. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

بیش از 90 درصد از عروق پرواز یک پرچم در طول عملیات. حدود 1000 عروق ثبت شده در خارج از کشور با 518 از آنها را تحمل پرچم کشورهای آفریقایی. در مورد 183 عروق شناخته شدند که در غیر قانونی گزارش نشده و غیر قابل تنظیم (IUU) ماهیگیری. در IUU ماهیگیری شاخص چین شده و رتبه بندی به عنوان یکی از بدترین انجام متحده است. این گزارش می پرسد دولت چین برای بهبود شفافیت در مورد DWF عروق و همچنین شرکت هایی که کار آنها. پس از تنها 10 شرکت مشخص شد که داشتن تقریبا نیمی از IUU کشتی های ماهیگیری این گزارش توصیه می کند که دولت هدف این کسب و کار به سرعت مهار مسئله است.

آفریقایی تاثیر

تاثیر چینی DWF کشتی ماهیگیری در آبهای شده است ویرانگر برای ماهیگیران محلی. در غنا چین عمل حدود 137 کشتی. تقریبا همه trawlers در کشور متعلق به چینی ها و کرجی عوامل که سود حاصل از فروش مجوز ماهیگیری تمایل به محلی اعضای پارلمان. مردم شده انتقاد از دولت برای آسیب رساندن به محلی ماهیگیری صنعت فایده ای نداشت. بیش از 2 میلیون Ghanaians بستگی دریایی شیلات برای امرار معاش خود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بیش از 2 میلیون Ghanaians بستگی دریایی شیلات برای امرار معاش خود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در سنگال محلی ماهیگیری صنعت نوشت: نامه سرگشاده به رئیس جمهور کشور خواستار آن است که این پیشنهاد به اعطای مجوز ماهیگیری به بیش از 50 چینی trawlers مسدود شود. اگر چینی عروق دریافت مجوز آنها قادر خواهد بود به ماهی تحت پرچم سنگال و هیچ ماهیگیر محلی می توانید از آنها بخواهید به ترک این کشور خواهد شد. حدود 600,000 سنگال در حال تخمین زده می شود شاغل در صنعت ماهیگیری.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

راه به اموات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>