دیدگاه ما: راس بازدید سودمند برای, WB, منطقه


 U.S. Commerce Secretary Wilbur Ross, right, speaks with restaurateur Frank Rodano during a stop at Rodano’s during a visit to Wilkes-Barre last week. Roger DuPuis | Times Leader

تجارت ایالات متحده, وزیر ویلبر راس راست صحبت می کند با رستوران فرانک Rodano در طول توقف در Rodano را در طول سفر به Wilkes-Barre هفته گذشته است.

راجر DuPuis | زمان رهبر

این که آیا شما موافق با عملکرد خود در کار و یا با هدایت خود را از رئیس دولت در واشنگتن موفقیت بیشتر Wilkes-Barre اتاق بازرگانی و دیگران در آوردن وزیر بازرگانی ایالات متحده ویلبر راس به شهر بود و یک چیز بسیار خوب است.

راس بازدید ویلکس-بار ، پنج شنبه به عنوان بازگو توسط: سردبیر راجر DuPuis در روز جمعه کاغذ. اولین توقف: Rodano را پاسیو در فضای باز در میدان تحت تاثیر قرار دادن Frank Rodano.

“این هیجان انگیز بود و این لذت مرد” فرانک Rodano گفت. “این فقط اطمینان داد من اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن در مسیر درست است. مردم باید امن باشد, البته, اما در همان زمان ما نیاز به نگه داشتن اقتصاد در حال حرکت است.”

بازدید جفت و جور میشد به سادگی با شهرستان حرکت به سبز فاز از رژیم صهیونیستی است. تام ولف را دوباره باز کردن برنامه و ستایش او راه مقامات محلی در حال دست زدن به آن با استناد به اتاق “پاسخ بازگشت و دوباره تصور کنید” بازیابی پشتیبانی از برنامه به عنوان یک جامد مثال “چقدر مهم آن این است که یک سازمان مثل مال شما اتصال شرکت های محلی به سرمایه های ملی برای کمک به آنها را از طریق این بحران است.”

که تشویق به دیدن راس همین یک ماسک صورت با دیگران در حالی که در این میدان با توجه به رئیس خود را تا حد زیادی دوری آنها و حتی به نظر می رسد مایل به نوبه خود احتیاط ایمنی به نوعی از فرهنگ جنگ. ما ممکن است در یک مدت طولانی و آهسته کاهش موارد جدید COVID-19 در Luzerne County, اما هیچ واکسن یا درمانی برای دمدمی مزاج ویروس جدید که می تواند سریع و بدون علائم در برخی از در حالی که کشتن دیگران است. ماسک صورت روش ساده و علمی-حمایت راه برای نگه داشتن COVID در خلیج تا زمانی که یک واکسن و راس تصمیم به پوشیدن یک ارسال از سمت راست سیگنال.

Wilkes-Barre شهردار جورج براون اضافه شده به این پیام با یک لمس هوشمندانه دادن راس یک ماسک با شهرستان آرم بر روی آن. اگر او انجام نشده بنابراین در حال حاضر قهوه ای باید ساخت چنین ماسک در دسترس عموم. اجازه دهید ساکنان قرار داده و کمی غرور مدنی در روزانه خود را به اقدامات احتیاطی.

راس با حضور در میزگرد بحث و گفتگو در تنسی با یک واقعی است که از منطقه کسب و کار و دولت از جمله براون و مجلسی جمهور Wico ون Genderen. راس ارائه برخی از تشویق آمار در مورد منطقه ما از جمله چگونه Wilkes-Barre منطقه قابل توجه صادرات کسب و کار به لحن $1.73 میلیارد سال گذشته است.

این دیدار نشاط بخشی و به طور بالقوه سودمند برای یک منطقه ساخته شده است که گام های بزرگ در نوسازی این اقتصاد در حالی که مبارزه کردن اجتناب ناپذیر و از رده خارج — برچسب “hardscrabble” و “زغال سنگ کشور است.” قهوه ای قرار داده و آن را به خوبی.

“ما نه یک معدن زغال سنگ شهر دیگر. ما یک شهر از کارآفرینان و ما به دنبال مردم را به سرمایه گذاری در شهر Wilkes-Barre,” او گفت:. “من امیدوار هستم که پیام او را به تهمت و دولت است که این شهر آنها باید سرمایه گذاری در.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر