صدمات در تظاهرات قرعه کشی موشکافی به استفاده پلیس از سلاح

توسط لری NEUMEISTER و تام هیز

نیویورک (AP) — در اجرای قانون آنها به عنوان “nonlethal” ابزار برای برخورد با تظاهرات که به نوبه خود سرکش: گلوله های لاستیکی, فلفل, اسپری باتون فلش-موی چتری.

اما در حال حاضر آشنا صحنه های از ایالات متحده آمریکا افسران پلیس ضد شورش برخورد با معترضان در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید و در دیگر شهرستانها باید پلیس منتقدان شارژ که سلاح های بیش از حد اغلب با بالا گرفتن تنش ها و لطمه می زند و مردم بی گناه.

“هنگامی که شما ببینید riot gear آن را کاملا تغییر خلق و خوی” گفت: Ron Moten یک دیرین جامعه سازمان در پایتخت کشور بود که از نشان دادن این آخر هفته. او گفت: در آن طول می کشد به دور از هر گونه ادراک افسران می تواند همدلانه.

“اگر من بالا رفت و به صحبت با یک افسر پلیس و من پوشیده در زره و برگزاری یک سپر و یک چوب نمی شما فکر می کنم آنها در نظر من به عنوان یک تهدید?”

“هنگامی که ما می بینیم ضد شورش به مردم سیاه و سفید آن را به ما طول می کشد 400 سال است,” او گفت:.

معترضان در دنور وارد بیمارستان با صدمات ناشی از پلیس پرتابه است که باعث یک فرد به از دست دادن یک چشم چپ و سه نفر دیگر با آسیب چشم دائم گفت: Prem سوبرامانیان یک پزشک که عمل در برخی از قربانیان زیر تظاهرات در اواخر ماه گذشته.

“آنها متهم از هر گونه جرم و جنایت و آنها را در مخربی چشم صدمات” سوبرامانیان گفت:, و اضافه کرد که او خیلی ناراحت بود در مورد این که او شکایت به مقامات شهرستان که وعده داده شده به بررسی هر گونه سوء استفاده. “ما در حال یادگیری عواقب ناشی از استفاده از این سلاح است.”

او گفت: صدمات rivaled آنچه که او را دیدم درمان گلوله آسیب به چشم از سربازان در والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی که مجروح شدند و توسط مواد منفجره در عراق و افغانستان است.

گلوله های لاستیکی و مشابه پرتابه باید چشم آسیب دیده و یا کور حداقل 20 نفر از سنین 16 تا 59 با توجه به آکادمی آمریکایی چشم پزشکی از اعتراضات آغاز شد و بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

تاکتیک های دیگر شد بر روی صفحه نمایش در پارک لافایت که در آن پلیس با استفاده از عوامل شیمیایی برای شکستن یک تظاهرات مسالمت آمیز دقیقه قبل از مطرح برای تصاویر خارج از نزدیکی یک کلیسا در این ماه. یک افسر با استفاده از یک باتون به پرتاب یک 75 ساله به زمین قبل از آن افسر و دیگران راهپیمایی گذشته به عنوان خون جمع آوری شده در زیر سر مرد.

سازمان عفو بین الملل در مورد سوال که آیا تجهیز افسران “در یک شیوه ای مناسب تر برای یک میدان جنگ ممکن است قرار داده و آنها را در طرز فکر که رویارویی و درگیری اجتناب ناپذیر است.”

رشد استفاده از کمتر سلاح های کشنده است که “دلیلی برای نگرانی” و گاهی اوقات ممکن است نقض قوانین بین المللی گفت: اگنس Callamard مدیر جهانی آزادی بیان در دانشگاه کلمبیا و سازمان ملل مشاور.

او گفت: “پایه منطقی برای کمتر سلاح های کشنده مشروع است” پس از دادگاه خواستار اجرای قانون عوامل داده می شود تجهیزات آنها را قادر می سازد برای پاسخ متناسب زمانی که لازم است. در سال 1990 سازمان ملل متحد صادر شده و اصول اساسی خود استفاده کنید.

پرتابه باعث 53 کشته و 300 معلول دائم میان 1,984 آسیب های جدی ثبت شده توسط پزشکی کارگران در بیش از ده کشور از سال 1990 تا 2015 گفت: Rohini هار یک پزشک اورژانس در اوکلند کالیفرنیا و اولیه نویسنده 2016 پزشکان برای حقوق بشر مونتاژ با حقوق مدنی قرار گرفتند.

او گفت: “بسیاری از موارد سوء استفاده از آن به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به استفاده از آنها را به درستی.”

آیا لاستیک و فوم یا کیف های باقلا آنها خروج اسلحه با زور گلوله و باید استفاده نمی شود در برابر معترضان از آنجا که آنها می توانید ضرب و جرح و گزاف گویی و یا کمانه غیرقابل پیش بینی هار گفت.

پلیس, خصوصی, نیروهای امنیتی و نظامی واحد به دنبال به علت درد یا ناتوان ساختن افراد با بیش از 75 نوع لاستیک و یا پلاستیک گلوله از تولید کنندگان در کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و برزیل و چین و اسرائیل و آفریقای جنوبی و کره جنوبی بر اساس این گزارش “کشنده در لباس مبدل است.”

وید نجار رئیس پلیس در پارک سیتی یوتا گفت: ابزار لازم است که تظاهرات مسالمت آمیز هستند “ربوده شده توسط افراد که آمده اند با یک نابکار هدف به ایجاد شورش غارت آن نوع از همه چیز.”

بسیاری از نیروهای پلیس “بسیار دقیق بر روی آموزش خود گفت:” نجار رسمی با International Association of Chiefs of Police که 32,000 رسمی پلیس اعضا در 167 کشور جهان است. “آنها بسیار پاسخگو و دیگران, شما می دانید, آن نوع از سراسر هیئت مدیره.”

افسران هدف lawbreakers که حمله پلیس با آجر یا بیس بال خفاش ها, اما گاهی اوقات کمتر-از-کشنده گزینه “نه کاملا دقیق به طوری که همیشه در معرض خطر و کسانی که در حال محاسبه خطرات” نجار گفت.

این فقط پرتابه. شیمیایی محرک ممنوع در جنگ توسط قوانین بین المللی پس از سال 1925 نیز انتقاد شده است.

عوامل شیمیایی گاهی اوقات باعث خشونت و سرفه و نگرانی در طول یک بیماری همه گیر. 2012 مطالعه از بیش از 6,700 سربازان ارتش ایالات متحده به این نتیجه رسیدند که یک مشترک ضد شورش کنترل شیمیایی عامل بیش از دو برابر شانس خود را از ابتلا به یک بیماری حاد تنفسی مانند ذات الریه.

اوایل این ماه ممنوع و گاز اشک آور برای 30 روز قبل از یک قاضی فدرال دستور داد شهر را برای جلوگیری از استفاده از اسپری فلفل فلش-انفجار نارنجک و گلوله های لاستیکی. دالاس قاضی ساخته شده مشابه حاکم است.

اقدام به طرح دعوی در دادگاه فدرال یک قاضی در دنور به طور موقت محدود به استفاده از پرتابه و گاز اشک آور توسط پلیس, پیدا کردن یک احتمال قوی است که اداره پلیس نقض حقوق اساسی.

در اوایل ماه ژوئن گفت: گروه او دیگر نمی خواهد آتش beanbag پرتابه در جمعیت پس از دو تظاهرکنندگان در بیمارستان بستری شد پس از ضربه به سر از جمله 16-year-old boy.

در شهر نیویورک بزرگترین کشور اداره پلیس است و نه استفاده از گلوله های لاستیکی و یا گاز اشک آور در جریان تظاهرات. در شورای شهر جلسه مقامات پلیس فشرده شد در مورد اینکه آیا ماموران حتی باید مسلح به باطوم پس از شهردار این شهرستان وعده داده شده “حداقل زور است.”

معاون کمیسر پلیس بنجامین تاکر گفت: اعضای شورا که کلاه و باتوم لازم برای محافظت از افسران “نیست پنجره پانسمان.”

نجار یوتا رئیس گفت: فلوید مرگ چپ همه افسران احساس آن را “مخدوش همه مدالها” و نه لذت بردن از خشونت است که آمده تا با برخی از تظاهرات.

“ما زندگی می کنند, بسیاری از ما در جوامع ما پلیس” نجار گفت. “متاسفانه مواردی وجود دارد مانند این که اتفاق افتاده اند که واقعا ایجاد یک گوه بین افسران و جوامع آنها خدمت و عشق است.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده اشرف خلیل در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>