ضربه سخت توسط ویروس, ناهارخوری زیبا می یابد راه های جدید برای خدمت

توسط دی-ان DURBIN

سان فرانسیسکو آشپز دومینیک Crenn شد نشسته اند با کارکنان یک روز در اواسط ماه مارس زمانی که او آموخته است که coronavirus محدودیت خواهد دید اتاق ناهار خوری در جشن, رستوران, آتلیه Crenn. بلافاصله همه شروع طوفان مغزی.

“ما گفت:” خوب ما که هستیم ؟ ما مردم در خدمت مردم همیشه در اینجا برای تغذیه جامعه,'” Crenn گفت.

از آن پس Crenn و خدمه اسکلت — 20 از 70 نفر او معمولا استخدام — ساخته شده اند صدها نفر از وعده های غذایی برای کارگران پزشکی و آتش نشانی. آنها فرستاده می شود وعده های غذایی به نزدیکی خشونت خانگی سرپناه. آنها شروع به یک takeout, کسب و کار, فروش چند دوره و مزه منوها — هفت-دوره های لوکس کیت $145 — و حتی مزه کردن شراب کیت.

Crenn در شرکت خوب است. سرآشپزها در بسیاری از بهترین رستوران در حال ساخت سریع محور به آب و coronavirus. برخی می گویند carryout شده است چنان محبوب است که آنها همچنان که اتاق ناهار خوری بازگشایی شده است. دیگران ماند بسته شده اما وعده های غذایی خود را furloughed کارکنان.

Alinea در شیکاگو مورد استفاده برای استقبال از مهمانان با $365, 18-البته مزه منو; آن را در حال حاضر پخت و پز تا شش دوره برای رفتن به جشن برای $49.95. کپنهاگ را Noma که معمولا نیاز به رزرو در ماه های آینده, افتتاح, هوای آزاد, برگر و شراب نوار. Les Amis در سنگاپور فروش اقلام مواد غذایی مانند artisanal کره و خاویار.

رستوران بودند ضربه سخت جدید کروناویروس. در ایالات متحده به تنهایی این صنعت از دست داد 6 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل. اما ناهارخوری زیبا بود و سخت ترین ضربه از همه می گوید دیوید Portalatin یک صنعت مشاور با NPD Group. در پایین نقطه در ماه آوریل ایالات متحده, ناهارخوری زیبا معاملات پایین 82 درصد از سال پیش, او گفت:.

چهارده ایالات متحده رستوران ها — از جمله آتلیه Crenn و Alinea — به دست آورده اند بالاترین امتیاز از سه ستاره از راهنمای میچلین. از کسانی که فقط یک مسافرخانه در واشنگتن در روستاهای ویرجینیا — به بازگشایی آن اتاق ناهار خوری در نصف ظرفیت است. رستوران قرار داده مانکن در آن جداول خالی به فضا نگاه بیشتر دعوت میکند.

برخی از رستوران سه ستاره, مانند, فرانسوی, لباس های شسته شده در Yountville, کالیفرنیا, و رستوران گوردون رمزی در لندن را تعطیل کرد و گفت که بهترین راه برای محافظت از مهمانان و کارکنان. دیگران نمی ارائه carryout اما هنوز هم پخت و پز. یازده مدیسون پارک نیویورک است که ساخت 3,000 وعده های غذایی در هر روز برای کارگران خط مقدم.

در پاریس آشپز مشهور Alain Ducasse آغاز شده Ducasse Chez Moi ارائه تحویل از وعده های غذایی مانند ماهی قزل آلا ceviche برای $14 و foie gras پخته شده در یک پوسته برای $28. تحویل شده است چنان محبوب آن را ادامه خواهد داد زمانی که Ducasse رستوران های بازگشایی شده است.

Alinea معطوف به carryout در 17 مارس است. پس از آن در خدمت 82,000 وعده های غذایی گفت: نیک Kokonas این رستوران شرکت ، آن آغاز شده و با 35 دلار entrees مثل ولینگتون گوشت گاو که به فروش می رسد هر شب و نقل مکان کرد به مزه کردن منوها.

Kokonas گفت carryout چنان موفق بود که Alinea استخدام تمام کارکنان خود را به عقب پایان مارس در 80 درصد از سابق خود پرداخت و مزایای. او فکر می کند به وعده های غذایی باقی خواهد ماند حتی پس از بازگشایی رستوران آن اتاق ناهار خوری بعد از این تابستان.

Toshi Szpyra یک رفتاری تحلیلگر در شیکاگو به دنبال به جلو به جشن سالگرد عروسی خود را در Alinea در اوایل این ماه. او و شوهرش دستور داد شش دوره زمستان مزه منو. هر ظرف آماده با دستورالعمل برای نحوه reheat و بشقاب غذا, او گفت:. برجسته? حلزون اسکالوپ با ژامبون و نخود فرنگی در رازیانه با یک شراب سفید شراب سس خامه.

“این یک راه بسیار خوبی برای آنها به ارمغان می آورد تجربه به افرادی که ممکن است تا به حال شانس به دست آوردن وجود دارد و در عین حال” او گفت:. Szpyra قصد دارد به منظور takeout از Alinea دوباره.

برخی از رستوران ناهار خوری خوب با استفاده از این بسته به طراحی مجدد فضای داخلی خود و یا مجددا با ابزار تجهیز منوهای خود گفت: David Mitroff, یک رستوران, مشاور و موسس از ناحیهای در شمال غربی خیابان مشاوره. رستوران ها از این کالیبر نیاز به نگه داشتن چیزهای تازه و جالب, او گفت:.

دیگران در حال بازاندیشی تجربه کامپیوتر است. درخت سه ستاره رستوران در سان فرانسیسکو به احتمال زیاد بسته شود تا سقوط. اما با شروع در ماه جولای شرکت مالک لیندسی Tusk در حال برنامه ریزی برای ارائه ناهار و شام در مارین کانتی مزرعه رشد می کند که این رستوران را تولید کند.

“آن را در خدمت یک هدف بالاتر در حال حاضر. ناهارخوری زیبا نیست آنچه ما نیاز داریم. اتصال بیش از طبیعت و مواد غذایی در یک محیط زیبا و ارائه واقعی تجربه — این چیزی است که ما نیاز به” او گفت:.

تاسک معمولا استخدام 170 نفر در سه رستوران: درخت کمتر رسمی خواهر و برادر Cotogna و شراب نوار Verjus. بسیاری از آنها furloughed اما او شده است قادر به استخدام حدود 25 نفر برای کمک در مزرعه. بیشتر خواهد شد به زودی.

“این سخت در حال حاضر, اما ما امید ما به یک نقطه در چند ماه آینده,” او گفت:.

High-end رستوران باید برخی از چیزهایی که رفتن به آنها را. صاحبخانه مانند اعتبار انتقال آنها به طوری که آنها بیشتر احتمال دارد به آنها یک استراحت در اجاره Mitroff گفت.

بسیاری از سرآشپزها بالا نیز از دیگر پول-ساخت رسانه ها مانند تلویزیون را نشان می دهد و آشپزی. Manresa سه ستاره رستوران در لس Gatos, California, ساخته شده در آن شراب لیست موجود در کنار takeout مواد غذایی و آن را بیش از 50.000 دلار فقط از فروش شراب و بسیاری از آن به جمع دنبال نادر بطری. Crenn فقط چاپ خاطرات و او با استفاده از یک 50.000 دلار کمک مالی از لکسوس به وعده های غذایی برای پزشکی کارگران است.

حتی زمانی که محدودیت اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی آنها باید تصمیم بگیرند که آیا آن را حس می کند از نظر مالی. High-end رستوران صرف کمتر در مواد غذایی از آنهایی که به طور منظم به بخش های کوچکتر هستند Mitroff گفت. اما آنها صرف بیشتر در کار به دلیل آنها باید تخصصی تر کارگران مانند سرآشپزها شیرینی و sommeliers. کار نزدیک 50% از کل هزینه های او تخمین می زند.

High-end رستوران می توانید سود زیرا آنها پر کردن جداول خود را هر شب. اما اگر رستوران است که تنها در بخشی از ظرفیت های ریاضی ممکن است کار نمی کند. به همین دلیل مسافرخانه در واشنگتن در حال حاضر ارائه دو seatings هر شب به جای یکی.

Crenn انتظار برای بازگشایی Atlelier Crenn اتاق ناهار خوری در جولای 14. او تنها صندلی 28 نفر و جداول دور از هم. اما coronavirus نیز او را منعکس و می خواهید به سعی کنید چیزهای جدید مانند تحویل غذا برای افراد مسن.

“این کار بیشتر از من همیشه فکر می کردم اما یکی از خارق العاده ترین تجربیات من تا به حال در زندگی من,” او گفت:.

___

AP نویسندگان توماس Adamson در پاریس و جان اولسن در کپنهاگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>