مغز نرم افزار آموزش

انعطافپذیری عصبی است که توانایی مغز برای تشکیل و سازماندهی مجدد اتصالات سیناپسی که ارتباط بین سلول های مغز در پاسخ به یادگیری و تجربه است. آموزش مغز انجام شده است با قصد بهبود انعطافپذیری عصبی. وجود مخالف تحقیق در مورد آموزش مغزبا حمایت از برخی از تاثیر آن در حالی که دیگر دانشمندان نتیجه گیری بر اساس همان داده که نتایج آموزش در حداقل اثرات.

یک مطالعه انجام شده در سال 2013 دریافتند که افراد جوان نشان داد بهتر عملکرد مغز مانند بهبود حافظه و سرعت پردازش. بیشتر قابل مطالعه اشاره کرد که مسن مردمی که متعهد مطابق آموزش مغز کمتر شده و احتمال ابتلا به دمانس و زوال شناختی. در این زمینه ما باید نگاهی به برخی از بالا انجام brain training برنامه های موجود در بازار است.

بالا بردن

با بیش از 25 میلیون دانلود, بالا بردن رای داده شده است اپل برنامه از سال (2014). بالا بردن هدف ایجاد ارتباط و مهارت های تحلیلی با بیش از 40 بازی. شما می توانید اندازه گیری عملکرد با دیگر بازیکنان و کار در برنامه های آموزشی سفارشی. بازی ها نسبتا “جدی” نسبت به بسیاری در این لیست است. بالا بردن به شما می دهد یک مطالعه عملکرد در 5 زمینه های کلیدی: خواندن, نوشتن, صحبت کردن, گوش دادن, و ریاضیات. این یک رایگان نصب با ویژگی های حق بیمه در دسترس برای ایالات متحده$4.99 یک ماه یا US$39.99 در سال است. موجود در iOS و آندروید.

Making the connections between brain cells is key to improved cognitive functions. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

ساخت اتصالات بین سلول های مغز است کلیدی برای بهبود عملکرد شناختی است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

Lumosity

یکی از محبوب ترین بازی های مغز در دسترس Lumosity یکی از اولین مغز آموزش برنامه آغاز شده است که این پدیده است. سرگرم کننده و اغلب اعتیاد آور بازی در حال گفت برای کمک به یک فرد عملکرد شناختی بیشتر از طریق حل جدول. ایجاد شده با کمک بیش از 100 تحقیقات از سراسر جهان, Lumosity دارای یک پایگاه کاربر از بیش از 85 میلیون و کمک می کند تا فرد در بهبود حافظه و تمرکز و حل مشکل. هنگامی که شما کامل شما نشان داده شده است نتایج در مقایسه با دیگران در گروه سنی خود را. 50 بازی که در Lumosity هزینه US$11.99 در هر ماه یا US$59.99 برای 1 سال.

CogniFit

یکی از پیشرفته ترین مغز آموزش نرم افزار موجود در بازار در حال حاضر است CogniFit. محققان دانشگاه واشنگتن و کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک ظاهرا اعتبار ابزار مورد استفاده در بازی ها. همچنین توجه داشته باشید, بهداشت حرفه ای می توانید با استفاده از ابزارهای موجود در بازی به منظور بررسی عملکردهای شناختی از زندگی واقعی بیماران است. شما می توانید مقایسه عملکرد با دیگر بازیکنان. وجود دارد مانع minigames که آزمون بیش از 20 توانایی های شناختی مانند دست و چشم هماهنگی و برنامه ریزی است. دانلود رایگان CogniFit هزینه های تقریبا 20 دلار در ماه یا US$190 در سال است.

Intelligence is not just about storing memory.(Image via pixabay / CC0 1.0)

هوش نه فقط در مورد ذخیره سازی حافظه.(تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

Eidetic

Eidetic شناخته شده است به عنوان یک تقویت حافظه برنامه. این امر به ویژه مفید در امروز گیج کننده شرایط است. آن را بیش از کمک به شما به یاد داشته باشید که در آن شما قرار داده شده و کلید recollecting مهم و شماره تلفن و اطلاعات کارت اعتباری و کلمه عبور. در حال حاضر این مهم است. کلمه عبور در همه جا امروزه برای دسترسی به اطلاعات شما نیاز به یک حافظه خوب برای نگه داشتن یک رکورد از تمام کلمات عبور پیچیده. Eidetic به شما اطلاع هنگامی که آن زمان برای تست و تجزیه و تحلیل چه مدت شما می توانید حفظ اطلاعات حساس. Eidetic — تکرار فاصله می آید در 3 سطح شدت و رایگان برای دانلود.

علاوه بر برنامه های داده شده در بالا وجود دارد اوج; Geist; نه سوراخ داستانکه همراه با منحصر به فرد معماهای; ReliefLink برای پیشگیری از خودکشی; Happify که هدف آن ایجاد و نگه داشتن شما مبارک; و شخصی ذن که اضطراب را تسکین می دهد.

نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد دیگر گزینه های آنلاین برای بهبود عملکرد مغز است که شما می توانید امتحان کنید از جمله بازی بروید و یا شطرنج چیگونگ, موسیقی و خوشنویسی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ارزش های خانواده شما باید فرزندان خود را

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>