زن متهم آتش سوزی وسایل نقلیه پلیس برگزار شد و در انتظار محاکمه

فیلادلفیا (AP) — یک قاضی فدرال دستور داده است تا یک زن برگزار شد بدون وثیقه تا دادگاه او را به اتهام آتش به دو پلیس وسایل نقلیه در طول مدنی اختلال در فیلادلفیا پس از تظاهرات ماه گذشته.

ایالات متحده دادرس قاضی مرلین Heffley روز جمعه طرفه با دادستان که استدلال کرد که 33 ساله Lore-الیزابت Blumenthal یک خطر برای جامعه و بالقوه پرواز خطر است.

پس از صلح آمیز بعد از ظهر تظاهرات 30 مه بیش از مرگ جورج فلوید به دنبال گسترده اموال تخریب و دزدی و آتش سوزی یک پلیس سدان و اسپرت خودرو پارک شده در نزدیکی تالار شهر تنظیم شعله ور شد و هر دو نابود شدند, مقامات گفت.

The Philadelphia Inquirer که وکیل مدافع پل Heznecker عهد تجدید نظر کرد و گفت هیچ چیز در مشتری خود را پس زمینه موجه بازداشت.

“دولت هدف در به دنبال بازداشت شد و به تک او را و ارسال پیام به جنبشهای اعتراضی به دنبال عدالت نژادی,” او گفت:. “این یک جنایت علیه اموال است که می توانست منجر به قید وثیقه اگر متهم در دادگاه های ایالتی.”

دادستان استدلال کرد که Blumenthal قرار داده و صدها نفر از معترضان در معرض خطر و پس از آن مبارزه و تلاش برای فرار از عوامل که به دستگیری او. آنها همچنین گزارش داد پیدا کردن عینک کوله پشتی و شعله دستکش پوشیده با نقاب زن که آتش به ماشین پلیس در Blumenthal و گفت که این واقعیت است که او به ارمغان آورد و آنها را به اعتراض نشان می دهد او مجموعه ای را با هدف از بین بردن اموال.

آمریکا وکیل William M. McSwain ارسال یک توییت در روز جمعه حکم مشاوره هر کسی که ممکن است منجر به قید وثیقه صندوق برای متهم که “شما هم اکنون می توانید بپرسید برای پول خود را به عقب.”

مقامات گفت: در شکایت کیفری که Blumenthal شناسایی شد از طریق اخبار فیلم و رسانه های اجتماعی پست های مستند حادثه و با فعالیت های آنلاین و متمایز و تی شرت. Heznecker گفته است که تحقیقی تکنیک های مورد استفاده توسط دولت “را تحت موشکافی” در طول pretrial.

فلوید بود که سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به غیر مسلح و دستبند را گردن حتی به او التماس کرد برای هوا و متوقف شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>