آخرین: UConn بازیکنان بسکتبال بازگشت به دانشگاه

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

اعضای UConn مردان تیم بسکتبال بازگشت به پردیس جمعه با مدرسه آغاز آماده سازی برای بازگشایی پس از خاموش کردن به دلیل بیماری همه گیر.

این مدرسه دارای یک تاریخ برای بازگشت تیم بسکتبال زنان اما می گوید بازیکنان فوتبال را به ستررس در ژوئیه 1.

این طرح برای مردان بسکتبال و فوتبال ارسال شده بود به دولت بالاتر کمیته آموزش و پرورش به عنوان یک برنامه آزمایشی. مدرسه می گوید که اجازه می دهد آن را برای تحکیم سیاست ها و روش های دانش آموز در بدن بازگشت در اواسط ماه اوت است.

___

نبراسکا ورزشی واحد کاهش آن 2021 بودجه 10 درصد به دلیل پیش بینی درآمد کمبود به کروناویروس بیماری همه گیر.

نبراسکا بودجه 140 میلیون دلار در سال گذشته به معنی آن است که به دنبال به صرفه جویی در حدود 14 میلیون دلار در این سال مدرسه گفت.

مدیر ورزشی لایحه موس گفت: 10 درصد از موقعیت های اداری در سراسر بخش حذف خواهد شد و تیم های برنامه ریزی منطقه ای بیشتر nonconference بازی ها برای کاهش هزینه های سفر. وجود خواهد داشت هیچ شایستگی برد و یا افزایش در برنامه های ورزشی’ بودجه.

سفر کارکنان محدود خواهد شد به جز برای استخدام و تابستان برنامه نویسی برای ورزشکاران محدود خواهد شد در 2021.

“در حالی که بسیاری از این تغییرات لازم هستند, دشوار است, به ویژه کسانی که تحت تأثیر ما کارکنان ما امیدواریم که که آنها خواهد بود که تنها آنهایی که لازم است در ماه های پیش رو” گفت: موس. “من مطمئن هستم که ما آب و طوفان است.”

مربی تیم فوتبال اسکات فراست (5 میلیون دلار تضمین شده سالانه حقوق و دستمزد) و مردان مربی تیم بسکتبال فرد Hoiberg (3 میلیون دلار) پنج شنبه اعلام کرد آنها اهدا بخشی از حقوق خود را به این اداره کل عامل صندوق.

___

غربی هاکی تیم های لیگ نیاز خود را در عرصه حداقل نیمی کامل فصل بعدی به کار با توجه به این لیگ کمیسر.

این COVID-19 همه گیر است تعطیل اجتماعات بزرگ در سراسر شمال امریکا بیش از نگرانی از گسترش ویروس. برخی از ورزش لیگ در حال برنامه ریزی برای بازگشت با بازی در خالی استادیوم ها و عرصه.

عمده junior هاکی بلیط رانده و ندارد سودآور پخش حقوق معامله به سقوط دوباره در WHL کمیسر ران Robison گفت: پنج شنبه.

این WHL متشکل از 22 تیم در سراسر کانادا در چهار استان های غربی به علاوه واشنگتن و اورگان است.

شش حوزه های قضایی با سطوح مختلف از عفونت بهداشت محدودیت و مجلس قصد دارد به علاوه یک در حال حاضر بسته, کانادا-آمریکا مرز تا جولای 21, ایجاد, برنامه ریزی برای یک 2020-21 فصل پیچیده Robison می گوید.

این WHL هدف کامل 68-بازی فصل به طور منظم شروع Oct. 2 اردوگاه های آموزشی باز کردن سپتامبر. 15.

___

به Tampa Bay Lightning بسته امکانات خود را روز شنبه پس از پنج تیم کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد با آگاهی از این وضعیت می گوید آسوشیتد پرس.

فرد خطاب به AP در روز جمعه به شرط ناشناس ماندن به دلیل NHL و این تیم نیست اعلام بسته شدن. NHL نیز دیگر اعلام کرد که تیم های فردی بازیکنان تست مثبت است.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از رعد و برق بازیکنان تست مثبت است.

بسته شدن می آید از دو هفته پس از بازیکنان اجازه داده شد برای بازگشت به مربوطه امکانات برای شرکت در داوطلبانه در – و دفتر تمرین. بازیکنان اجازه داده شد به اسکیت بازی کردن در گروه های شش در یک زمان.

این حرکت برای باز کردن امکانات گام بعدی در NHL پیشنهاد برای از سرگیری آن فصل با پیشنهادی 24-تیم گسترش حذفی فرمت, با, بازی که در دو hub شهرستانها.

NHL پروژه های تیم برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در جولای 10.

—AP هاکی نویسندگان جان Wawrow و استفان stefanie marie گزارش.

___

تور اروپایی ندارد ارشد مدار این سال است.

این Staysure تور برای بازیکنان 50 ساله و مسن تر جمعه اعلام کرد آن را لغو کرده است این فصل به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. قرار بود آن را برای شروع ممکن است 14-16 در اتریش. سه ارشد رشته های اصلی در برنامه های آن — ارشد تحصیلات تکمیلی ارشد ایالات متحده باز و ارشد انگلیس باز — در حال حاضر لغو شده است توسط سازمان های دیگر.

علامت Aspland سر از Staysure تور گفت: همراه با پیچیدگی های بین المللی, سفر, تور, تا به حال به رسمیت شناختن اضافی خطر مرتبط با تور سن جمعیتی.

همه بازیکن معافیت دسته بندی این سال تمدید خواهد شد به 2021 فصل است.

___

تگزاس موتور جاده سریع السیر در حال برنامه ریزی برای برخی از طرفداران در آن گسترده grandstands زمانی که نسکار اجرا می شود خود را موکول مسابقه جام وجود دارد جولای 19.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را تایید کرده است, جامع اقدام, برنامه اجازه می دهد تا طرفداران برای مسابقه در چهارم ارزش است. مسیر گفت: grandstands و سوئیت خواهد بود به طرفداران که می تواند موضوع را به اجتماعی فاصله مورد نیاز و پروتکل های اضافی.

آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از بلیط در دسترس خواهد بود برای مسابقه در 1 و نیم مایل آهنگ که در اصل برنامه ریزی شده در مارس 29. وجود دارد بیش از 110,000 جایگاه صندلی.

ابوت قبلا گفت که, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی, با تماشاگران در تگزاس انجام می شود می تواند در 50 درصد ظرفیت است.

اعلام جمعه می آید به عنوان تگزاس در ادامه به مجموعه ای از رکورد در شماره جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان پس از روز یادبود.

روز پنج شنبه در مجموعه دولت جدید یک روز بالا با 3,516 موارد جدیدی از کروناویروس و 2,947 بستری شدن در بیمارستان است که تقریبا دو برابر این تعداد در بیمارستان در طول تعطیلات آخر هفته. شده اند وجود دارد 2,132 تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در تگزاس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

___

ردیف دوم فوتبال ایران, لیگ قهرمانی در حال آماده سازی به سر فصل آن در جولای 11 پس از رسیدن به یک توافق با USL بازیکنان ارتباط است.

35-تیم لیگ تا به حال فقط بازی های آن فصل افتتاحیه زمانی که بازی متوقف شد در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ ایران را از سرگیری مذاکرات با این اتحادیه در چه خواهد بود خود را به اولین توافق دسته جمعی.

___

بازیکنان فوتبال’ اتحادیه FIFPro می خواهد بازیکنان داده می شود اجباری معافیت به دلیل مطابقت با احتقان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس است به احتمال زیاد به گذشته از طریق 2022.

FIFPro هشدار “اولین سنبله در صدمات به دلیل کافی نبودن زمان آماده سازی و متراکم بازی, برنامه” پس از فوتبال دوباره در ماه گذشته.

هلند مبتنی بر اتحادیه می گوید: “تاثیر COVID-19 به معنی مطابقت با برنامه خواهد بود و حتی بیشتر شدید در طول دو سال آینده.”

این اتحادیه می پرسد برای تعطیلات دوره حداقل سه هفته قبل از شروع پیش فصل تمرین و یک “اجباری اواسط فصل شکستن از بین 10 و 14 روز است.”

FIFPro می گوید: “در حال حاضر زمان برای درخواست این بازیکن سلامت است.”

___

هزاران نفر از ناپولی طرفداران فوتبال که به خیابانها خواهند ریخت برای جشن گرفتن این تیم در جام حذفی عنوان بدون اجتماعی فاصله انتقاد شده است و مقامات وزارت بهداشت به عنوان “بی پروا.”

سازمان بهداشت جهانی دستیار مدیر کل رانیری Guerra می گوید او یادآور شد از آتالانتا در لیگ بازی با والنسیا در ماه فوریه است. که مسابقه بوده است و یک عامل کلیدی در چرا virus شده است به طوری مرگبار در برگامو.

Guerra می گوید: “ما نمی توانیم اجازه می دهد این است.”

معاون وزیر بهداشت ساندرا Zampa می گوید: این جشن به مبلغ “خطرناک رفتار.”

طرفداران در نیپلز آب گرفتگی به مرکزی piazzas و تنظیم کردن آتش بازی برای جشن در مدت کوتاهی پس از ناپولی ضرب و شتم یوونتوس در خالی ورزشگاه در رم در روز چهارشنبه.

تقریبا 35,000 نفر کشته شده اند در ایتالیا از coronavirus. منطقه کامپانیا که شامل ناپل است اختصاص 431 از این مرگ و میر.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>