دالاس فارغ التحصیل می پیوندد Susquehanna دانشگاه گروه کر در تور


 Oley

Ohioville

SELINSGROVE, – دیوید Ohioville از دالاس رفت و در تور با Susquehanna دانشگاه, گروه کر, مارس.

Ohioville یک ارتباطات عمده در Susquehanna فارغ التحصیل از Dallas دبیرستان.

کر است که گل سرسبد کرال گروه در بخش موسیقی در دانشگاه Susquehanna. این گروه در انجام خدمات موسسه در دانشگاه و خارج از دانشگاه ارائه چندین کنسرت در هر سال و تور سالانه است. گروه کر آماده و انجام سکولار و مذهبی کرال ادبیات و عمده آثار تاریخی کرال/ارکستر کارنامه.

در طول سال گروه کر انجام شده در Salzburger Dom, Coventry کلیسای جامع نوتردام پاریس شارتر کلیسای جامع, Palazzo dei Congressi di Firenze, Basilica di San Marco a Venezia و باستانی کلیسای جامع د کورناواک در مکزیکو سیتی. گروه کر ثبت 19 حجم و برجسته شده است در سراسر کشور در “لوتری سری از پروتستان ساعت” را به عنوان به خوبی به عنوان رادیوی عمومی ملی, ماهواره شبکه رادیویی و در سراسر جهان نیروهای مسلح شبکه.

Susquehanna یک لیبرال هنر دانشگاه ارائه بیش از 100 رشته و افراد زیر سن قانونی در کسب و کار, علوم انسانی, هنر و علوم با تمرکز بر رشد فکری صلاحیت جهانی و موفقیت شغلی. دانش آموزان توسعه تفکر انتقادی و نوشتن و کار گروهی و مهارت های ارتباطی است که همراه با کارآموزی و فرصت های تحقیقاتی آنها آماده شدن برای یک عمر موفقیت شخصی و حرفه ای. این دانشگاه به رسمیت شناخته شده در سراسر کشور برای تعهد خود را به خارج از دانشگاه از طریق مطالعه جهانی فرصت های برنامه است. کلاس های کوچک و فعال کردن اعضای هیات علمی به عنوان مربیان و همچنین معلمان است. نود و شش درصد از Susquehanna فارغ التحصیلان شاغل هستند و یا در مقطع کارشناسی ارشد و یا مدرسه حرفه ای در عرض چند ماه. برای اطلاعات بیشتر www.susqu.edu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>