مجسمه های بودا و شهرهای باستانی و کلیساهای ظهور به عنوان سطح آب رها

به عنوان زمین حرکت می کند از طریق آن مراحل توده های زمین نگه دارید افزایش به سطح اقیانوس و سقوط به اعماق یک بار دیگر. این اتفاق ممکن است برای کل قاره و همچنین برای مناطق کوچکتر. این ممکن است اتفاق می افتد بیش از میلیون ها سال و یا مثل این ساخته دست انسان موارد ما در مورد برای دیدن, در بیش از نیم قرن.

Fabbriche di Careggine ایتالیا

در 1940s وجود دارد استفاده می شود به یک روستا در مرکز ایتالیا به نام Fabbriche di Careggine. قدیمی روستا تاسیس آن بود و در قرن 13 در استان لوکا در توسکانی.

در سال 1947 یک سد ساخته شده در Edron رودخانه و روستای آب گرفتگی شد تحت دریاچه مصنوعی که ایجاد شد Lago di Vagli. ساکنان همه به تخلیه شهرهای نزدیک. در سال 1958 و ’74, ’83 و ’94, دریاچه خشک شد و انتظار می رود تا دوباره خالی شود در سال آینده در سال 2021. وقتی این اتفاق می افتد گردشگران گله به سایت برای گرفتن یک نگاه اجمالی از طولانی از دست رفته ایجاد کرد.

(Image: Screenshot / YouTube)

روستای قرون وسطی دیده می شود هر زمان که Lago di Vagli تخلیه شده است برای تعمیر و نگهداری. (تصویر: Screenshot / YouTube)

معبد Santiago, مکزیک

در جنوب ایالت چیاپاس, مکزیک یک کلیسا ساخته شده توسط استعمارگران اسپانیایی در قرن 16 است مطرح و با توجه به عقب کشیدن آب از Grijalva رودخانه. در حال حاضر وجود خشکسالی در منطقه است. این دومین بار است که مردم محلی شده اند قادر به دیدن کلیسا.

باستان شناسان اشاره کرده اند که کلیسا ساخته شده بود در 1564 پروتستان دومینیکن friars. این Malpaso سد ساخته شد در سال 1966 پس از آن کلیسا بود و آب گرفتگی در زیر آب است.

معبد بودایی تایلند

یک مخزن به تازگی خشک شده آشکار یک معبد بود که غوطه ور در زیر آب برای 20 سال است. روستاییان چپ منطقه زمانی که مخزن شروع به پر کردن دلیل به تازگی ساخته Pasak Chonlasit سد.

وجود دارد حدود 700 خانه ایجاد کرد. آن لحظه ای احساسی برای روستاییان برای بازگشت به خانه های خود می شود و قادر به بازدید و ارائه ارائه در معبد. همان قبل از خرابه های به طور خلاصه دوباره پدید آمده در طول 2015 خشکسالی. خرابه های در حال انتظار برای تبادل دوباره پس از بارندگی به اندازه کافی.

کلیسای مورمون نوادا

دریاچه مید شده است در حال سقوط در سطح آب پس از خشکسالی آغاز شد. این در معرض برخی از خرابه های قدیمی همراه با به طور کامل غوطه ور شهر. پس هوور سد ساخته شد و در دهه 1930 شهر سنت توماس تاسیس توسط مورمون مهاجران در 1860s شده است غوطه ور در زیر آب. سد ایجاد دریاچه مید بزرگترین مخزن در ایالات متحده در طول 15 سال گذشته سطح آب در دریاچه مید کاهش یافته است توسط 130 ، طولانی مدت با خشکسالی و تامین آب به لاس وگاس و لس آنجلس و فینیکس مختل خواهد شد.

سانت رم اسپانیا

سانت رم یک شهر در شمال شرق اسپانیا که رفت زیر آب در 1950s و دهه 60 زمانی که ژنرال فرانکو دستور داد چندین ایستگاه های برق آبی ساخته شود. رودخانه منوده در حال حاضر منتشر شده و سانت رم است reemerged همراه با کلیسای روستا یک پل و خانه روستایی. هزاران نفر از گردشگران در حال عجله در به تماشای آبهای تخلیه سنت رم.

(Image: Screenshot / YouTube)

شهر سنت رم همراه با کلیسای روستا زیر آب غوطه ور شد که ژنرال فرانکو دستور داد چندین ایستگاه های برق آبی ساخته شود. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مجسمه بودا در چین

یک مجسمه بودا که باستان شناسان ادعا می کنند می تواند از سلسله مینگ (1368-1644) به تازگی پدید آمده در چین استان جیانگشی. وجود دارد کار شده است که ناشی از سطح آب به عقب رفتن در نزدیکی Hongmen مخزن.

زمانی که به بررسی یک مجتمع معبد کشف شد در زیر آب. به دنبال در پرونده های قدیمی که نشان از وجود یک شهر باستانی در اینجا با نام خیشی. مجسمه و کنده کاری پیچیده که در وضعیت بسیار خوبی با کارشناسان ادعا آب می تواند به حفظ مجسمه از اب و هوای و اکسید.

بودا به دنبال بیش از آب داده است شادی به بسیاری از روستاییان محلی که آن را به عنوان یک لحظه فرخنده. آن را نیز در نظر گرفته خوشا به مجسمه به دلیل آن بود که در مقیاس بزرگ تخریب معابد بودایی مقدس و مجسمه های که صورت گرفت در طول انقلاب فرهنگی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

4 هنر چینی محقق

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>