توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر از doctored ‘نژادپرستانه نوزاد’ تصویری

لندن (AP) — توییتر سیلی برچسب دیگری در یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این بار هشدار داد که با یک ویدئو او به اشتراک گذاشته شد doctored و افزایش رسانه های اجتماعی شرکت را سرکوب یکی از آن به طور گسترده کاربران به دنبال.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ویدئویی اواخر روز پنجشنبه توییتر در زمان نادر مرحله اضافه کردن یک هشدار است که آن را “دستکاری رسانه ها” و مرتبط به یک صفحه که گفت: چندین روزنامه نگاران تایید کلیپ ویرایش شد آن را به نگاه مانند سی ان ان پخش. این ویدئو قابل مشاهده در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی.

این doctored کلیپ با استفاده از فیلم هایی از یک ویدئو که رفت و ویروسی در سال گذشته از دو کودکان نوپا یکی سیاه یکی سفید که سی ان ان در مورد داستان آن در پسران’ دوستی.

این ویدئو تهمت مشترک آغاز می شود و با فیلم هایی از پسران در حال اجرا مجموعه ای به موسیقی شوم با جعلی و غلط املایی سی ان ان عنوان مطالعه “وحشت زده todler اجرا می شود از نژادپرست کودک.” و سپس کاهش آن به دیگر فیلم های کوتاهی از فیلم اصلی از پسران با هیجان در حال اجرا به هر یک از دیگر و مسافرانی که شکل گرفته بر اساس اصل سی ان ان داستان قبل از نشان دادن پیام “آمریکا مشکل است. خبر جعلی است.”

این آخرین سالوو در نبرد بین تهمت و شرکت های فن آوری که او را متهم به خاموش کردن محافظه کار صدای. مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در توییتر در ماه گذشته پس از آن اضافه شده واقعیت-بررسی هشدارهای به دو توییت خود را در پست الکترونیکی-در رای گیری و قول داد برای اضافه کردن مقررات جدید برای مهار رسانه های اجتماعی شرکت ها.

توییتر در ماه مارس با استفاده از “دستکاری رسانه ها” هشدار به علامت تصویری از بایدن به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>