همبستگی و یا صرفه جویی? رهبران اتحادیه اروپا مورد بحث coronavirus طرح

توسط ساموئل PETREQUIN

بروکسل (AP) — به عنوان آنها بریس برای بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ رهبران اتحادیه اروپا 27 کشور عضو هستند به بحث در مورد بلوک آینده دراز مدت بودجه و یک میلیارد یورو-پست-coronavirus طرح بازیابی طی یک نشست فیلم جمعه است که با هدف هموار کردن راه برای یک مصالحه بعد از این تابستان.

روز جمعه در جلسه شورای فقط گام اول است در بحث شدید است که می تواند به اوج رسیدن با یک معامله در ماه ژوئیه اگر عضو غلبه بر تفاوت های خود را. با توجه به چند مقامات اتحادیه اروپا و دیپلمات ها که صحبت می کرد در این تجمع به جلسه هدف از این مجازی, مراسم بسیار محدود و مشترک اعلام خواهد شد خوب خواهد بود در حال حاضر دیده می شود به عنوان موفقیت است.

750 میلیارد یورو ($825 میلیارد دلار) نجات صندوق پیشنهاد شده توسط بازوی اجرایی اتحادیه اروپا برای کمک به کشورهای عضو’ اقتصاد کوسن تاثیر coronavirus است به دور از اینکه به اتفاق آرا استقبال می شود.

طرح کمک ترکیبی از بدهی mutualization, کمک های مالی و وام. آن را شکست خورده برای به دست آوردن تصویب یک گروه از کشورها شناخته شده به عنوان با صرفه چهار هلند, دانمارک, اتریش و سوئد. آنها در مخالفت با صدور بیش از حد معمول بدهی به پشتیبانی از سخت ترین-آمار کشور و استدلال می کنند که پول را باید عمدتا در دست وام به جای کمک های مالی.

یکی دیگر از تفرقه موضوع مربوط به چگونه پول اختصاص داده خواهد شد. این کمیسیون پیشنهاد شده برای این کار بر اساس معیارهای از جمله این حجم از جمعیت و تولید ناخالص داخلی سرانه و نرخ بیکاری. یک دیپلمات اروپایی گفت: در آستانه دیدار که در این محدوده بیش از حد محدود است و باید اقتباس شده را به حساب آسیب واقعی از coronavirus.

تحت کمیسیون برنامه بازیابی صندوق باید گنجانیده شده در 2021-2027 بودجه اتحادیه اروپا. دو سوم از صندوق — یک و نیم تریلیون یورو — به شکل کمک های مالی. این طرح با حمایت فرانسه و آلمان در این بلوک دو قدرتمند ترین کشور جهان است. با متحدان خود آنها نیاز به متقاعد کردن کشورهای مخالف به بدهی mutualization یا افزایش بودجه اتحادیه اروپا که کمک های مالی به نفع تمام بلوک.

“این یک مناسبت تاریخی گفت:” یک دیپلمات صحبت خواست نامش فاش نشود. “با توافق ما را در رسیدن به چیز مشترک است که می تواند کاملا قابل توجه است. این کسب و کار از وام گرفتن بیش از چند دهه است که قوی مسئولیت است که ما در حال گرفتن با هم.”

به صندوق طرح در کمیسیون پیشنهاد قرض گرفتن پول در بازارهای مالی است. کمیسیون اروپا به یک سه گانه رتبه بندی اعتباری است که آن را مطلوب شرایط وام. بازپرداخت نمی خواهد قبل از شروع 2028 با مبلغ علت پس از 30 سال.

به منظور تسهیل در بازپرداخت چند عضو در حال انتظار به فشار برای توسعه سریع جدید اتحادیه اروپا منابع مالی است که می تواند به شکل مالیات بر کربن و یا تک-استفاده از پلاستیک. چنین درآمد را به بودجه اتحادیه اروپا کمتر وابسته به ملی کمک از کشورهای عضو که تمایلی به پرداخت بیشتر.

آخرین بار آنها در مورد بودجه خود را برای 2021-2027 دوره 27 عضو نمی تواند پیدا کردن یک سازش پس از 28 ساعت از بحث. با توجه به کروناویروس بحران رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در حال حاضر پیشنهاد تجدید نظر در دراز مدت بودجه 1.1 تریلیون یورو خواهد بود که نشان دهنده حدود 1.1 درصد از تولید ناخالص داخلی اروپا پس از انگلستان عزیمت همراه با موقت تقویت 750 میلیارد یورو را کنار بگذارند و به مبارزه با ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>