ما تبدیل شدن به مواد غذایی کمتر مغذی?

ما معمولا شنیدن چیزی شبیه به این را از بزرگان در خانواده: “شما می دانید که هنگامی که ما جوان بودند و میوه و سبزیجات شدند کوچکتر و پر از, بسیار, تغذیه نه مانند آنهایی که در سوپر مارکت ها امروزه…” وجود دارد حقیقت به این ؟ بیایید پیدا کردن.

وجود دارد یک مطالعه انجام شده در سال 2004 است که در نگاه 43 مختلف باغ محصولات کشاورزی و ارزیابی ارزش تغذیه ای تغییرات رخ داده در بین 1950 و 1999. این نتایج اعتبار که به طور متوسط پروتئين کاهش حدود 6 درصد ویتامین B2 رفت 38 درصد و ویتامین C 15 درصد کاهش یافته است. نیز وجود دارد قابل توجه کاهش آهن و کلسیم می باشد.

دی اکسید کربن

محصولات امروزه رشد بزرگتر و سریع تر از همیشه قبل از اینکه در تاریخ ثبت شده است. این است که با توجه به پرورش انتخابی تمرین توسط کشاورزان است. اما هنگامی که ما مقایسه یک گیاه وحشی است که قرار نیست انتخابی پرورش مانند گلدنرد ما هنوز هم پیدا کردن یک کاهش مواد مغذی است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

گیاهان وحشی مانند طلا نیز نشان دادن کاهش ارزش تغذیه ای است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

دی اکسید کربن گیاه مواد غذایی که آنها به دست آوردن از هوا. همانطور که می دانید سطح CO2 در جریان بوده است تا پس از انقلاب صنعتی. دانشمندان در حال اجرا است آزمایش های که در آن آنها پمپ CO2 بیشتر به مناطق که در آن وجود گیاهان و سپس برای چک کردن تغییرات در ارزش تغذیه ای است.

در یک مطالعه انجام شده در ژاپن و چین آنها سعی کردند این کار را با برنج محصول است. هنگامی که بررسی مشخص شد که پروتئین کاهش 10 درصد آهن با 8 و روي با 5.

زئوپلانکتون

هنگام مطالعه برای دکتری Irakli Loladze آمد در سراسر یک پدیده مورد زئوپلانکتون. زئوپلانکتون در حال میکروسکوپی حیوانات است که بستگی دارد در جلبک دریایی برای غذا. دانشمندان کشف کرده اند که می تواند افزایش عرضه مواد غذایی برای زئوپلانکتون به سادگی با نور درخشان در جلبک. جلبک ها رشد قابل ملاحظه ای زمانی که نور وجود داشته است.

اما پس از آن آنها کشف کردند که حتی اگر زئوپلانکتون تا به حال مقدار زیادی به خوردن آنها مبارزه برای زنده ماندن. چرا ؟ زیرا جلبک های دیگر شامل به عنوان بسیاری از مواد مغذی به عنوان قبل از. آنها رشد سریع اما زئوپلانکتون تنها می تواند خوردن بسیار و در نتیجه غلظت مواد مغذی به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

این نیز می تواند به همین دلیل جمعیت زنبور عسل به کاهش قابل توجهی در سراسر جهان است. ما باید مواد غذایی بیشتر از همیشه اما بیشتر از آن ناخواسته است.

تغییر آب و هوا

به عنوان Kristie ابی گفت: در TED talk: “زمانی که مواد مغذی پایین رفتن برای مثال هنگامی که محتوای آهن در مواد غذایی ما ما می توانید از تجربه و خستگی نارسایی قلب و تنگی نفس و تاخیر در توسعه به طور کلی.”

اگر شما در حال اجرا پایین در, روی, شما را مستعد ابتلا به, در میان چیزهای دیگر اختلال عملکرد سیستم ایمنی بدن و بهبود آهسته تر بار. ویتامین B تنظیم سیستم عصبی کمک می کند تا با عفونت ها مبارزه و تبدیل مواد غذایی به انرژی است.

این است به خصوص برای مناطق فقیرتر جهان که در آن مردم در حال حاضر کمبود مقدار مواد غذایی است. همراه با کمتر مواد مغذی, این ها را شدید کمبود مواد غذایی. همچنین کمبود مواد مغذی منجر به مقاومت کمتر در حالی که مبارزه با بیماری است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

کاهش محتوای مواد مغذی از مواد غذایی است که به خصوص برای مناطق فقیرتر جهان است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این آزمایش در نظر نمی تغییر آب و هوا اما با تمرکز به طور خاص در دی اکسید کربن. دانشمندان اذعان دارند که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها هنوز هم نیاز به درک در مورد این تغییرات شامل چه راه حل های ممکن می تواند باشد.

دانشمندان در ادامه به بحث در مورد پرورش ژنتیکی دستکاری و ایجاد تغییرات به خاک. اما نیست که چه چیزی منجر به این مشکلات در وهله اول ؟ آیا آنها مقصر همراه با شرکت هایی مانند مونسانتو و بایر? آن بهتر خواهد بود اگر ما مجاز به صورت طبیعی راه کشاورزی اجازه می دهد که خاک را به مواد مغذی?

بنابراین granpappy درست بود ، بسیار وجود دارد برای مطالعه اینجا و هر یک طرف با ناکافی تحقیقات می تواند اشتباه نتیجه گیری. پس از همه آنچه که ما در حال حاضر عواقب ناشی از اقدامات ما گرفته شده در گذشته است. به منظور زندگی می کنند و در آینده ما نیاز به فکر و برنامه ریزی بیشتر کلی نگر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جدید باستان ژنومی تحقیقات نشان می دهد اطلاعات در مورد تاریخ بشر در چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>