چین جهش با شادی در ما سرکوب شورش

وحشیانه راه است که در آن چین-حمایت هنگ کنگ پلیس باید در برخورد با هنگ کنگ معترضان چیزی است که شده است به طور گسترده تحت پوشش در رسانه ها. اما اخیرا چینی رژیم کمونیستی بوده است پریدن با شادی به عنوان ایالات متحده در سرکوب تظاهر کنندگان در ایالات متحده است. پکن در حال حاضر با استفاده از های اخیر ایالات متحده اقدام پلیس علیه تظاهر کنندگان برای توجیه پلیس هنگ کنگ اقدام علیه دموکراسی میدهد.

دموکراسی در مقابل توتالیتاریسم

در چین دولت-حمایت جهانی باریک مقاله تلاش می کند تا در برابر هنگ کنگ و مسائل زندگی (پل) اعتراض کرد و گفت که اقدامات مانند فوق العاده, فروشگاه, سوزش, ایستگاه های پلیس, حمله به افسران پلیس و مسدود کردن جاده ها قرار گرفت که در چند تظاهرات در امریکا به نظر می رسید به عنوان اگر هنگ کنگ “تظاهر” بود مخفیانه به تحت تاثیر قرار شهرستانها ایالات متحده است. نانسی پلوسی تا به حال یک بار اظهار داشت که اعتراض در هنگ کنگ بودند منظره ای زیبا. سردبیر جهانی بار تمسخر پلوسی به tweeting که “چشم زیبا” در حال حاضر در ایالات متحده وارد مقاله خواسته پلوسی و مایک Pompeo که آیا پکن باید به حمایت از معترضان آمریکایی در راه سیاستمداران ایالات متحده “جلال” معترضین در هنگ کنگ است.

اما همه چنین انتقاد می افتد, تخت, هنگامی که ما در نظر بگیرید این واقعیت است که ایالات متحده آمریکا یک دموکراسی در حالی که چین یک رژیم توتالیتر. تظاهرات در حال عادی در هر جامعه آزاد. و در حالی که تعداد محدودی از این اعتراضات ممکن است محول به خشونت آنچه مهم است این است که چگونه دولت و دیگر واحد های اداری مقابله با چنین اعمال خشونت. در یک رژیم توتالیتر مانند چین و دولت بلافاصله حملات معترضان با خشونت است. و هنگامی که تظاهرات در حال نقض رژیم را شکار کردن رهبران آن و زندانی کردن آنها بدون محاکمه. برخی از معترضان به عنوان “خطرناک” ممکن است اعدام شود. هیچ کس آزاد است به سوال از اقدامات دولت است.

در یک دموکراسی, حقوق بشر, قوانین درخواست معترضان. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

در مقابل هنگامی که در اعتراض به فوران در یک دموکراسی مانند ایالات متحده اغلب وجود دارد یک بحث عمومی است که بحث در مورد هر دو طرف از این موضوع است. دادگاه قانون نگاه کنید به این که آیا سرکوب معترضان توسط پلیس توجیه بود و قضاوت. اگر تظاهرات تنزل به فعالیت های جنایی فقط در آن دولت حق دارند که برای مقابله با آن با خشونت. حتی پس از آن معترضان نیز باید روز خود را در دادگاه. و اگر در پایان مردم با دولت در پاسخ به اعتراض آن می تواند رای در دولت جدید. این چیزها نه در همه ممکن است در یک رژیم توتالیتر است که فقط می رود نشان می دهد که چگونه برتر دموکراسی آمریکایی است که در حفاظت از حقوق همه مردم و تضمین این که هر کس حق دارد به صحبت می کنند ذهن خود را.

نژاد پرستی

مقامات چینی همچنین خجالتی نیست و دور از ترجمه تا نژادپرستی در آمریکا “نژادپرستی علیه اقلیت های قومی در آمریکا به یک بیماری مزمن جامعه آمریکا… وضعیت فعلی نشان دهنده یک بار دیگر به شدت از مشکلات نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت به گزارش ایسنا. او در ادامه برای اضافه کردن که چین در کنار آفریقایی ها و کار با جامعه به “محکم” مخالفت با همه اشکال تبعیض نژادی و نفرت.

CCP حمایت از آفریقایی-آمریکایی است که جالب توجه خود را به اقدامات نژادپرستانه علیه آفریقایی در طول COVID-19 شیوع. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

این امر به ویژه جالب توجه است که تنها چند هفته پیش خود ناپسند درمان مهاجران آفریقایی در میان COVID-19 همه گیر به دست آورده بود به خشم از جهان است. آفریقایی بودند خودداری از ورود به رستوران ها و مراکز خرید. صاحبخانه اخراج آنها بدون علت بسیاری مجبور به خوابیدن در خیابان. برخی از کشیده بودند از خانه های خود خارج و به زور قرنطینه. اما به جای در نظر گرفتن هر گونه عمل قوی در برابر چینی های نژاد پرستی در آفریقای پکن سعی به عمل به عنوان اگر هیچ چیز جدی انجام شد و در برابر مهاجران.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چین ساخت یک پایگاه دریایی در پاکستان ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>