این روز پدر و پدران جدید احترام به وظایف خود در خانه

توسط جوانان ایتالیا

نیویورک (AP) — راهول گاندی دختر دو قلو متولد شدند خطرناکی زودرس با شانس آنها را به زندگی عادی پس از سختی باقی مانده, تولد هشت سال پیش.

“آنها در نهایت به خانه آمد و ضرب و شتم کسانی که شانس گفت:” 40 سال است که گنجینه این بار او را مجبور به کشف جنبه های جدیدی از مبارزان جوان در حالی که کار از خانه در بروکلین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مانند میلیون ها نفر از پدران در سراسر جهان گاندی گرفته در مسئولیت بیشتر در خانه در طول مستند. شده اند وجود دارد با چالش های آموزش از راه دور برای یک, که نشان از درس های مهم در مورد دختران خود را.

“من یاد گرفتم بیشتر در مورد شخصیت های مختلف خود را در مدرسه” او گفت:. “در حالی که یکی آرام و محفوظ است که در مقابل در خانه دیگر مشغول است و برد و دست او را برای شرکت non-stop نیز معکوس در صفحه اصلی. من تو را دیدم خود را در حال تحول منافع که آیا هنر و علوم یا ریاضی و چقدر بیشتر آنها از یکدیگر حمایت از من فکر کردم.”

دیگر پدران از جمله کسانی که در حال حاضر تثبیت شد در کارهای خانه, مراقبت از کودک و غذا, دبستان را توسعه داده اند یک نوظهور احترام به “دوم تغییر” یک اصطلاح در سال 1980 پس از تحقیقات نشان داد که زنان هنوز هم شانه ترین وظایف در خانه و با وجود کار در خارج از شغل.

“من تقریبا کامل من یک ترفند مجموعه ای از دختران مدل مو که دم اسب” شوخی 46 ساله آنتونی بیانکو شد که مراقب اولیه در بریزبن استرالیا به دو دختر در سنین 6 و 9 به عنوان همسر خود را با این نسخهها کار به عنوان یک جامعه ،

او از دست اکتبر گذشته شده است و خانه پس از دیگری از طریق کاهش در ماه فوریه قبل از همه گیر هرج و مرج در گرفت.

“من مراقب اولیه از جمله انجام بسیاری از راه دور, یادگیری,” او گفت:. “آن را ساخته شده به ما نزدیک تر است. من همچنین متوجه شدم که مردم را به معلمان راه بیش از حد برای اعطا شده است.”

متخصص اطفال کریگ گارفیلد مطالعات نقش پدران در زندگی فرزندان خود را و یک استاد اطفال و پزشکی و علوم اجتماعی در دانشگاه نورث وسترن در شیکاگو است.

“این بیماری همه گیر به شکل راه پدران درگیر هستند و با خانواده و فرزندان او گفت:” از طریق ایمیل. “این که آیا آن را بازی خواندن یک کتاب و یا گرفتن در کف و گذراندن وقت با کودکان خود این فرصت بی سابقه ای برای پدران بود واقعا درگیر است.”

با توجه به یک مطالعه مقدماتی و 45 درصد از پدران گفت: آنها باید زمان بیشتری را صرف مراقبت از کودکان زیر 6 از آنها قبل از coronavirus ترساندن آنها را به خانه فرستاد.

محققان Daniel L. کارلسون از دانشگاه یوتا ریچارد Petts از توپ های دولت دانشگاه و Joanna R. Pepin از دانشگاه تگزاس-آستین بررسی 1,060 آمریکا پدر و مادر در مخلوط جنسیتی ازدواج در اواخر ماه آوریل به ببینید که چگونه بخش از کارهای خانه و مراقبت از کودکان را تغییر داد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اقامت در خانه دستور صادر شد و مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و غیر ضروری کسب و کار بودند توقیف قرار دادن فشار بر خانواده ها و تخریب موانع بین کار و خانه. میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست.

مقدماتی مطالعه نشان داد که 43 درصد از پدران گزارش تبادل بیشتر با مراقبت از کودکان و 42 درصد گزارش شده افزایش کلی در کارهای خانه زمان. درصد مادرانی که گفت: شرکای خود را افزایش وقت خود را در انجام کارهای خانه و مراقبت از کودکان به طور قابل توجهی پایین تر از 20 درصد به 34 درصد با توجه به مطالعه است.

“حقیقت احتمالا جایی در وسط” گارفیلد گفت.

وجود چنین اختلاف نظر در آنچه مادران انجام شده است. بیش از یک چهارم از هر دو پدران و مادران گزارش افزایش در کارهای خانه و مراقبت از کودک که مادران انجام است.

“من فکر می کنم از پدر و مادر تنها با دو بچه و یک کار است که آنها را ملزم به نشان می دهد تا در فرد است. چه یک انجام دهید ؟ در ابتدا این احساس من و همسرم شد و زندگی در حال تغییر تصمیم گیری در حدود روزانه” گفت: Zach Kubin که در سمت چپ شهر نیویورک برای کانکتیکات در ماه مارس با خانواده اش.

Kubin, 37, و همسرش دارای دو فرزند سنین 3 و یک سال و نیم. پدر و مادر هر دو در حال کار تمام وقت در خانه است. قبل از همه گیر Kubin صرف بیشتر وقت خود را در جاده ملاقات با مشتریان به عنوان سر از فروش برای تبلیغات شرکت فن آوری.

“من نمی خواهد می گویند من تبدیل به “مراقب اصلی'” Kubin گفت. “بیشتر است که من تبدیل به یک پرستار.’ من را شیر. من تغییر پوشک. من فکر می کنم در مورد آنچه که برای ناهار و شام. چیزهایی که من معمولا فقط در تعطیلات آخر هفته در حال حاضر کارهایی که نیاز به فکر در هر روز است.”

در بوستون 33 ساله Bouba Dieme ویژه آسیب پذیر به ویروس جدید را به عنوان او در انتظار پیوند قلب. او و همسرش هر دو مشغول به کار تمام وقت در خانه از ماه مارس در حالی که در تبادل با سه پسر 5 ساله و سال ،

آنها در میان خوش شانس. خود را پرستار بچه است ادامه داد: در طول روز آمده در طول مستند.

Dieme مورد استفاده برای رفت و آمد حدود 90 دقیقه در هر راه به دفتر خود را در یک کنسرسیوم کار بر روی بهره وری انرژی در شرکت های آب و برق. همسر خود را یک مدیر در یک بانک فدرال رزرو.

“ما شده است برچسب teaming در, مسن, پسر تحصیل” Dieme گفت. “من احساس می کنم بسیار سپاسگزار است. ما بسیار سپاسگزار تر از چیزهای کوچک. من بسیار بیمار طبیعت, اما بچه ها واقعا می تواند مرا به محدودیت. آن را یک ماده از آموزش به بیمار بیشتر و بیشتر خلاق با بچه ها.”

دو سال پیش 34 ساله تایلر مور ترک شغل خود به عنوان یک مدیر مدرسه در نیویورک برای بازگشت به کلاس درس. او شده است آموزش از راه دور. همسر خود را ترک شغل خود به عنوان یک اطفال کاردرمانی قبل از تولد خود فرزند سوم در اوایل این سال فقط به عنوان همه گیر رخ داد.

“یکی از بزرگترین چالش های کاری و مراقبت از دختران شده است که من احساس می کنم مثل من انجام هر چیزی هست. نه تا زمانی که من سعی کردم به تعادل, آموزش پدر و مادر و کمک به اطراف خانه من واقعا احساس می کنم وزن این” مور گفت.

“قبل از قرنطینه من واقعا در تلاش برای درک برخی از سرخوردگی که همسر من تا به حال با مراقبت از دختران ما مدیریت خانواده و عبور از همه چیز خود را به انجام لیست,” او گفت:. “او اصلی سرخوردگی است که او هرگز به نظر می رسید به آنجا انجام می شود به عنوان او فکر او را که او تا به حال هرگز فکر کردن زمان و یا زمان به تنهایی. من کاملا دریافت که در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>