روسی راهب انکار coronavirus طول می کشد کنترل از صومعه

مسکو (AP) — باغی روسی راهب که رد کروناویروس ” وجود و خواست مؤمنان را به چشم پوشی از کرملین مستند سفارشات گرفته شده کنترل از یک صومعه در کوه های اورال.

پدر سرجی نشان داد تا سهشنبه در Sredneuralsk زنان صومعه که او تاسیس کرده بود سال پیش و در زمان شارژ. نمرات داوطلبان از جمله جنگ سخت جانبازان از جدایی طلبان در درگیری ها در شرق اوکراین کمک کرد اجرای قوانین خود را در حالی که prioress و چند راهبه را ترک کرده اند.

صدها نفر از مؤمنان از یکاترینبورگ و دیگر شهرستانها در اورال رفتند به صومعه به شنیدن کشیش خطبه آتشین.

کلیسای ارتدکس روسیه را محکوم کرده پدر سرجی حرکت کرد و گفت او ممنوع شده است از انجام خدمات کلیسا و اصرار او را به توبه. پلیس در بازدید از صومعه چهارشنبه و هیچ نقض.

ماه گذشته راهب به حالت تعلیق در آمد توسط رهبری کلیسا پس از تماس مداوم به نافرمانی بسته شدن کلیساها در طول مستند. کلیساهای ارتدکس در روسیه بسته شد به محله های کشیش نشین در مارس 13 به دلیل شیوع کروناویروس و تنها مجاز به بازگشایی در اوایل این ماه.

پدر سرجی اعلام کرده است coronavirus غیر موجود و خواست مؤمنان را به چشم پوشی از این مستند به دستور از مقامات. او را محکوم الکترونیکی می گذرد معرفی شده در مسکو و برخی از مناطق دیگر به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع بیماری به عنوان “شیطان الکترونیکی اردوگاه.” راهب توصیف کرده است این واکسن در حال توسعه در برابر COVID-19 به عنوان بخشی از یک طرح جهانی برای کنترل توده ها.

هفته آینده پدر سرجی را به صورت یک کلیسا پنل است که تصمیم خواهد گرفت که در آینده خود را. او نیز در مواجهه با اتهام پخش اطلاعات نادرست در مورد coronavirus

راهب را نادیده گرفته کلیسا ممنوع. در یک ویدئو از تلفن همراه خود را که در آن آیکون ها و تصاویر از کلیسای ارتدکس hierarchs از گذشته زینت دیوار کنار تصاویر از روسیه آخرین تزار نیکلاس دوم و دیکتاتور شوروی جوزف استالین هشدار داد مقامات کلیسا که آنها نیاز به دست گرفتن صومعه با زور او را به خارج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>