دادستان مسئول پلیس فشار اصلاحات در میان فلوید تظاهرات

توسط ALANNA DURKIN غنی تر و مایکل تارم

دادستان های سراسر کشور در حال هجوم به طور سنتی دنج روابط با ادارات پلیس به سرعت شارژ افسران با قتل و تجاوز و دیگر جنایات دنبال تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و رها کردن اتهامات عنوان شده علیه تظاهرکنندگان.

حتی چند سال پیش زمانی که تظاهرات فوران بیش قتل دیگر توسط پلیس کشته شد به ندرت بازداشت مظنون به اعمال مجرمانه در طول تظاهرات. آن شده است با جرم در مرگ غیر نظامیان و برنده محکومیت سخت تر است.

اما جزر و مد ممکن است تبدیل به رهبری مترقی دادستان فشار دادن برای عدالت کیفری اصلاحات برای برگزاری بهتر پلیس پاسخگو برای خطا.

“دادستان متوجه است که آنها در حال تماشا گفت:” علامت گذاری Dupree Sr, district attorney برای کانزاس’ شهرستان ویاندوت که شامل کانزاس سیتی است. “امید من این است که این یک تغییر است و ما در حال تبدیل جزر و مد.”

روز شنبه, Fulton County دادستان متهم آتلانتا افسر گرت Rolfe با قتل یک تیراندازی در یک هوشیاری چک رفته چپ چپ نزدیکی وندی. دیگر افسر درگیر در Rayshard بروکس’ مرگ چهره های سطح پایین تر هزینه. تیراندازی اتفاق افتاده است کمتر از یک هفته پیش.

افسر که دوخته جورج فلوید به زمین توسط گردن بود به اتهام قتل روز پس از فلوید مرگ و سه نفر دیگر از افسران متهم شدند در مدت کوتاهی پس از آن.

بسیاری از زمان آن طول می کشد ماه اگر نه سال به اتهام یک افسر در یک وظیفه مرگ است.

در ضمن, در شهر نیویورک, یک افسر پلیس در فیلم گرفتار تنه زدن یک زن به زمین اتهامات جنایی مواجه است و دادستان در بوفالو شارژ دو افسر با حمله پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد ضربه زدن یک 75 ساله می گوید. آتلانتا پلیس به اتهام حمله در اعتراض مربوط به توقف. در فیلادلفیا یک افسر پلیس چهره تشدید حمله ناشی از تصویری است که نشان می دهد او قابل توجه یک تظاهرات دانشجویی در سر با باتوم فلزی.

و در شیکاگو محققان در حال نگاه کردن به اینکه بیش از نیمی از افسران شکست قانون پس از امنیت تصویری آنها را دستگیر lounging اطراف از یک سمت خیابان با خود ویندوز شکست در ساخت پاپ کورن و چرت زدن بر روی نیمکت به عنوان یک مرکز خرید بود غارت در این نزدیکی هست.

“این زمان به تهاجمی” کیم فوکس اولین زن سیاه به نگه داشتن بالا دادستان در شیکاگو گفت: در مورد فشار برای تعمیرات اساسی قرارداد با پلیس که کمک کرده اند سوء استفاده ماموران گریز از اتهامات عنوان شده علیه.

دفتر او است که به دنبال در مورد اینکه آیا ماموران که به نظر می رسید بنابراین بی علاقه در میان هرج و مرج مرتکب جرم و یا دستور زیر که می تواند به معنای آنها نیست به اتهامات عنوان شده علیه.

دادستان ها همچنین بررسی اینکه آیا برخی از افسران تحت پوشش خود مدالها در طول تظاهرات خاموش بدن خود را از دوربین یا اختیار داشت خود را باطوم در تظاهرات بدون علت. تا به امروز هیچ افسران متهم شده اند.

در منهتن, میامی و هیوستون, اتهام شده اند کاهش یافته و در برابر صدها نفر از معترضان دستگیر و به جرایم جزئی مانند نقض مقررات قانونی مجلس یا خاطی.

فوکس و دیگران طلیعه به وعده از تعمیرات اساسی نظام عدالت کیفری در حال تصرف لحظه پرتاب وزن در پشت طرح را به قراضه قوانین است که پنهان پرونده های پلیس و محرومیت دادستان از پذیرش کمپین نقد و پلیس اتحادیه تاییدیه.

بیش از حد اغلب در گذشته مذاکره کنندگان باید در برابر فشار سخت برای تعمیرات اساسی از پلیس اتحادیه قرارداد از ترس از بازیگران به عنوان ضد پلیس فوکس گفت. که در حال حاضر تغییر او گفت: به عنوان شهر به نظر می رسد به چکش یک قرارداد جدید.

“سیاست نیست و به نظر می رسد مایل به رفتن در برابر پلیس اتحادیه بیش از” فوکس گفت.

تبدیل چانه زنی جمعی قرارداد که در دهه های مندرج در حمایت افسران متهم به سوء رفتار “بزرگترین قطعه از عدالت کیفری اصلاحات است که می تواند اتفاق می افتد” فوکس گفت.

بالا دادستان در بوستون نیز به سرحد سر با شهر بزرگترین اتحادیه پلیس.

افسران متهم راشل رولینز اولین زن از رنگ به عنوان دادستان منطقه در ماساچوست از تحریک به خشونت علیه پلیس پس از او “ما در حال به قتل در خواهد شد توسط پلیس … هیچ کلمه بیشتر. تقاضا عمل است.” رولینز رد این اتحادیه انتقاد “سفید شکنندگی واقعی مردم.”

اما رولینز در مصاحبه ای گفت که “همه سرزنش می توانید غیر روحانی در پای پلیس.” دادستان موفق به برگزاری افسران مسئول تخلف او گفت:.

“وکلای منطقه شده اند همدستی و همکاری-توطئه گران در این عدم نظارت است. و ما سزاوار به نام کردن در مورد آن. که دقیقا به همین دلیل من برای دفتر” گفت: رولینز دادستان منطقه برای شهرستان Suffolk.

در شهر کانزاس Dupree گفت: او قصد دارد برای گسترش یک واحد مستقل خواهد شد که اختصاص داده شده به بررسی اتهامات بیش از حد پلیس به زور و یا سوء است و راه اندازی یک خط برای مردم به گزارش شکایات در مورد افسران.

دادستان منطقه برای سان فرانسیسکو در این ماه اعلام کرد که سیاست جدید برای اطمینان از دادستان بررسی تمام شواهد موجود, مانند, بدن, دوربین, فیلم, قبل از تشکیل پرونده اتهامات عنوان شده علیه افرادی که متهم به مقاومت در برابر دستگیری و آزار افسران. دادستان منطقه Chesa بودین گفت: این طراحی شده است برای اطمینان مردم نیست اشتباه متهم شده است.

“برای چند دهه, ما از مزایای رسانه های اجتماعی از دوربین تلفن همراه ضبط شده و یا بدن دوربین فیلم. در حال حاضر ما انجام دهد و آن وقت بر ما به سادگی قبول روایت نوشته شده در گزارش پلیس در این موارد” او گفت:.

برخی از پیشنهاد ایجاد دولت مستقل دادستان به بررسی پلیس سوء رفتار و سوء استفاده در بخشی به دلیل دادستان محلی همکاری نزدیک با پلیس در هر روز است.

اما وکلای منطقه تاریخی مشتاق به دست خود تحقیقی قدرت بیش از دیگران است. و سیاست در حال حاضر scuttled حداقل یک پیشنهاد برای حذف آنها از موارد مربوط به پلیس است.

در مینه سوتا دولت شهرستان وکلای گروه توصیه می شود از قرار دادن دولت دادستان کل مسئول رسیدگی به پرونده تمام موارد قتل پلیس ، اما رهبران جمهوری خواه کنترل مجلس سنا این پیشنهاد را رد کرد زیرا آنها بی اعتمادی آتشین مترقی است.

اما تگزاس دادستان کل کن Paxton یک جمهوری خواه است هل دادن نمایندگان مجلس به دفتر او این قدرت را بررسی و اتهام موارد که در آن پلیس و کشتن مردم است.

“ظاهری یا واقعی تضاد منافع در این وحشتناک موارد را تنها در خدمت بیشتر به تضعیف اعتماد عمومی به اجرای قانون ما نهاد” پکستون در یک op-ed منتشر شده در Austin American-Statesman روزنامه.

____

آسوشیتد پرس نویسنده استیو Karnowski در مینیاپولیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>