بسیار شکننده و قوی: گل از طب چینی

گل ها یکی از زیبا ترین مناظر طبیعی. آینده در تمام انواع اشکال و اندازه و رنگ آنها انتقال شکننده خود را پیام برای رهگذران از جمله انسان و حشرات است. حشرات کشیده شده به گل و پاداش با شهد. آنها حمل گرده که تضمین تداوم این گونه است. پس A. D. 500 گل استفاده شده است به طور گسترده در طب سنتی چینی (TCM) به درمان بیماری های مختلف است. بیایید نگاهی به چند مورد از آنها را.

پیچ امین الدوله و یا Lonicera (یین جین هوآ)

Lonicera خوب است برای استفاده در طول درمان شامل بیش از حد گرما در بدن از جمله تب و جوش. آن نیز استفاده می شود برای درمان سرماخوردگی دردناک ادرار و گلو درد و اسهال خونی و اسهال. آن را یکی از چهار گیاهان مورد استفاده در یک ترکیب در برابر آنفولانزای خوکی.

گل لوتوس plumule (لیان زی شین)

یک گل شده است که مورد استفاده برای سنین گل نیلوفر آبی. بسیاری از آن بخش حمل ارزش دارویی برای بیماری های متنوع. لوتوس plumule استفاده شده است برای آرام کردن روح. بنابراین اگر شما می دانید کسی که درد و رنج از بی قراری است که به راحتی تحریک شده و آنها ممکن است بهره مندی از برخی از لوتوس plumules. این نیز کمک می کند تا کسانی که مبتلا به بی خوابی و خونریزی بیش از حد.

گل داودی (Ju Hua)

مشترک, گل, گل داودی ترویج چشم انداز و استفاده می شود برای تسکین پوست های خشک و تحریک شده ، آن را می دهد تسکین سردرد و فشار خون بالا. گل داودی خوب برای ریه ها و کلیه ها و مدعی است که به ترویج طول عمر.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

گل داودی ترویج چشم انداز و استفاده می شود برای تسکین پوست های خشک و تحریک شده ، (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

قاصدک (Pu گونگ یانگ)

قاصدک یک گیاه استفاده می شود برای سم زدایی بدن است. این غم انگیز است که قاصدک ها در نظر گرفته شده توسط بسیاری به فقط علف های هرز. اگر شما رنج می برند از ريشه زخم تبدیل شده اند که سخت این گل ها یک راه حل خوب است. آنها همچنین تسهیل ادرار عادی و استفاده می شود برای آبسه پستان. قاصدک ها نیز می تواند هم بزنید سرخ شده و خورده شده.

گلرنگ (هنگ هوآ)

گلرنگ استفاده می شود برای بهبود جریان خون در مناطق که در آن وجود دارد موانع. اگر پوست شما دارای تکه های بنفش که در آن خون جریان هماهنگ وجود دارد و یا تجمع خون و سپس گلرنگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن گردش مناسب. آن گرفته شده است توسط بیماران مبتلا به بیماری های قلبی و تسکین دهنده درد مفاصل.

Rosebuds (مه حم هوآ)

حمل نفیس, طبیعی, عطر, rosebuds استفاده می شود در TCM برای کاهش دردهای پیش از قاعدگی. آنها به کار گرفته شده توسط TCM پزشکان به تقویت جریان خونبه خصوص پس از یک واقعه آسیب زا است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

Rosebuds استفاده می شود در TCM برای کاهش دردهای پیش از قاعدگی. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

مانند گل مفصل وجود دارد بسیاری از انواع مورد استفاده گسترده در فرآورده های پزشکی در سراسر جهان به خصوص TCM. گل نه تنها زیبا به در نگاه کنید; آنها می توانند به عنوان داروهای گیاهی برای بسیاری از بیماریها و ممکن است قادر به ارائه موثر و امداد رسانی سریع در مقایسه با داروهای مدرن است که بسیاری از عوارض جانبی. بنابراین دفعه بعد شما دانه های گیاهی در باغ خود را, سعی کنید از جمله یک زن و شوهر از این گل. بuy یک کتاب برای دریافت پیشنهادات برای گل است که به راحتی می تواند به رشد در باغ خود را و در تماس با محلی TCM دکتر به دنبال مشاوره خود را در مورد چگونه به درستی از آنها استفاده کنید.

نویسنده این داستان است نه یک حرفه ای پزشکی و اطلاعات است که در این داستان جمع آوری شده از منابع قابل اعتماد — هر احتیاط گرفته شده است برای اطمینان از دقت آن. اطلاعات ارائه شده است فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی و نباید جایگزین برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

اثرات وحشتناک از خشونت یا سوء استفاده از زبان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>