توسط کتی BUSSEWITZ و یوسف PISANI

نیویورک (AP) — حتی با این هفته را در محل کار خواهد بود تا از مساوی, نوجوان, همجنس باز, دوجنسگرایی و نما آمریکایی است.

در حالی که این کشور بالاترین دادگاه می گوید شما نمی تواند اخراج خود گرایش جنسی یا هویت جنسیتی تحت قانون حقوق مدنی مصوب سال 1964 وجود دارد هنوز هم شکاف. مثلا قانون فدرال محافظت نمی کند کسانی که در کسب و کار با کمتر از 15 نفر از کارگران. آن را نشانی حمام و سرویس بهداشتی برای افرادی که تغییر جنسیت. و آن را هنوز هم باز سوال که آیا کارفرما می تواند آتش یک LGBTQ فرد به دلایل مذهبی.

پس از آن وجود دارد شکاف در مزایای کارکنان. برخی از کارفرمایان ممکن است به پرداخت برای مراقبت های پزشکی برای افرادی که تغییر جنسیت و یا می تواند ترک کردن تجاوز خانواده.

که به کاهش اهمیت این حکم دادگاه عالی که برخی از طرفداران می گویند حتی بزرگتر برای مقابله تجاوز آمریکایی ها از برابری ازدواج.

“تصمیم نقطه عطفی” گفت: Kasey Suffredini مدیر عامل آزادی برای همه آمریکایی ها است که طرفداران برای تجاوز به حقوق. “اما در همان زمان آن را بسیار اساسی و ورود به سطح. در حال حاضر ما در واقع به جزئیات به چگونه است که تبعیض در زندگی روزمره.”

مزایای مراقبت های بهداشتی

نما کارگران و مردم در روابط هم جنس اغلب به صورت نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی. کارفرمایان نقش دارند چرا که آنها با شرکت های بیمه به تصمیم می گیرید که درمان باید تحت پوشش خود کارکنان برنامه های بیمه درمانی.

برای مثال یک طرح بیمه است که یک شرکت صنایع برای کارکنان ممکن است پوشش درمان هورمونی برای یک زن تحت یائسگی اما آن را پوشش نمی دهد ممکن است درمان هورمونی که دکتر تجویز برای تغییر جنسیت بیمار است. و زوج گاهی اوقات تعطیل از مزایای مانند دسترسی به درمان های باروری که در برخی از کشورها ارائه شده تنها برای زوج های هستند که همین جنس است.

درمان HIV که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می گی و تعویض زن و شوهر, گاهی shortchanged توسط برنامه های بیمه.

“برخی از HIV و مواد مخدر ممکن است آشکار تحت پوشش بیمه در همه و یا ممکن است تحت پوشش با copays یا deductibles که مواد مخدر اساسا غیر قابل دسترس” Suffredini گفت. “آن را مانند عملکردی معادل انکار پوشش در دسترس نباشد.”

کسب و کارهای کوچک

همه کارگران در حال محافظت از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که تنها به کسب و کار با 15 کارمند یا بیشتر. اما برخی از ایالت ها قوانینی که فراموش پوشش آن دسته از کارگران است.

پانزده متحده nondiscrimination قوانین است که پوشش تمام کارفرمایان بدون در نظر گرفتن اندازه و با توجه به آزادی برای همه آمریکایی ها است. یکی دیگر از 22 متحده قوانینی که در پوشش کارگران و کارفرمایان با حداقل دو نفر از کارکنان یا بیشتر.

کنتیکت برای مثال گسترش حمایت به محل با حداقل سه نفر و آرکانزاس گسترش آن به کارفرمایان با نه آزادی برای همه آمریکایی ها گفت.

لباس

کدهای لباس و لباس می تواند چالش های موجود برای تغییر جنسیت کارکنان. راشل Mosby که رئیس آتش نشانی در بایرون گرجستان می گوید: او اخراج از کار پس از او شروع به کار در زنانه لباس لباس و دامن به جای یکی از مردانه مناسب او شده بود با پوشیدن برای دهه گذشته است. Mosby صرف بیش از $500 آتش نشانی و پول, مناسب برای, اما صادر شد نوشته شده توبیخ و ملزم به پرداخت بخش بازگشت. هنگامی که او خودش خریداری نر مناسب یک دهه قبل از آن وجود داشته است هیچ مسئله است.

“این ضمنی و تعصبات و تبعیض سیستماتیک علیه مردم هستند که دیگران هیچ کدام از آن رفته دور” Mosby گفت. “هنوز هم وجود دارد و این چیزی است که ما باید به مبارزه با. این چیزی است که ما باید کار را به حذف از سیستم ما است.”

Mosby در برابر شهر برای او ختم.

دلایل مذهبی

در حکم دادگاه عالی قضات ساخته شده روشن است که آنها نمی خواهید برای تماس گرفتن در مورد اینکه آیا یک کسب و کار می تواند آتش یک کارمند به دلایل مذهبی ترک که یک سوال باز است.

“این نوع از punted در آن دسته از مسائل و گفت: ما می توانیم آدرس این در تاریخ بعد گفت:” تاد Anten یک وکیل در Quinn Emanuel.

کارفرمایان که مذهبی اعتراض به کارگیری همجنسگرایان مردم ممکن است قادر به بالا بردن آن ادعا می کند در حالت های مختلف و عدالت و نیل Gorsuch نوشت: برای دادگاه.

حمام و سرویس بهداشتی

موضوع دیگری که دیوان عالی کشور گفت: آن را نمی خواهد تصمیم این هفته: same-sex حمام و سرویس بهداشتی و رختکن.

Jerame دیویس مدیر اجرایی LGBTQ محل کار گروه حمایت از غرور در کار گفت: کارفرمایان در حال حاضر بسیاری از انحراف در چگونگی پاسخ به آنها اگر یک همکار نمی خواهند یک فرد همجنسگرا به استفاده از سرویس بهداشتی یا اتاق قفل به عنوان آنها را. اغلب اوقات فرد همجنسگرا است خاص و خواسته های مختلف استفاده کنید امکانات که نیست ایده آل, دیویس گفت:.

“ما نباید singling کردن افراد,” او گفت:.

مرخصی والدین

اکثر کارگران در آمریکا را از دسترسی به مرخصی خانواده برای مراقبت از یک نوزاد. اما در میان کسانی که دسترسی به خانواده ترک سیاست اغلب به نفع مادران گفت: گابریل Dobson, 34, یک مرد همجنسگرا که به مرد دیگری ازدواج کرده.

دابسون چپ آخرین کار خود را چرا که او احساس خود را کارفرما نمی شد ترویج چون او سیاه است و گی. در حال حاضر در یک شرکت که بیشتر فرهنگی فراگیر دابسون است در مواجهه با چالش های زیرکانه. جدید خود را به شرکت ارائه می دهد 16 هفته مرخصی خانواده به مادر است که به هنگام تولد به یک کودک اما تنها چهار هفته به یک پدر و مادر که به هنگام تولد. که او تعجب که چگونه او و شوهر خود را مدیریت کند اگر آنها اتخاذ یک کودک.

“هنگامی که شما هر دو غیر تولد پدر و مادر و شما یک کودک که در حال رفتن به دریافت کنید که زمان به مراقبت از کودک؟” دابسون پرسید. “این باعث می شود شما احساس می کنید مانند وضعیت خود فرد است وقتی که به طور معمول چگونه من احساس می کنم در مورد وضعیت من.”

شناخت جامعه کارگران

بسیاری از کارفرمایان ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از LGBTQ مردم این استخدام که باعث می شود آن را سخت را به مطمئن شوید که آنها دعوت شده و یا شامل در برنامه خاص.

برخی کارفرمایان اجازه می دهد کارکنان به نشان می دهد در منابع انسانی خود را از اشکال است که آنها LGBTQ مانند آنها را برای جنسیت و نژاد گفت M. V. لی Badgett استاد اقتصاد و co-مدیر مرکز اشتغال سهام در دانشگاه ماساچوست امهرست.

“من فکر می کنم کارفرمایان که در حال تلاش برای فعال می شود و به دنبال شکاف جنسیتی یا شاید نژادی شکاف دستمزد آنها باید سعی کنید به فکر می کنم در مورد راه هایی که آنها می تواند همین کار را برای همجنسگرایان مردم” Badgett گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de