دویل McManus: ما در حال تبدیل به آمریکا: نقاب و آشکارزمانی که coronavirus شروع scything از طریق شهرهای آمریکا در ماه مارس ما هشدار داده بودند برای جراحی خودمان را برای وحشتناک موج مرگ و میر. اما ما اطمینان داد که اگر ما ماسک عینک شسته ما را دست گیر کرده و به اجتماعی فاصله این بیماری منحنی خواهد صاف و کاهش است.

این چیزی است که اتفاق می افتد. منحنی مسطح, همه حق است, اما این کاهش به شدت کاهش دادهاست.

در حداقل نیم دوجین متحده — آریزونا و فلوریدا و تگزاس و آرکانزاس و شمالی و کارولینای جنوبی — تعداد موارد شدت در حال افزایش است. آن را در حدود 20 کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا ، بیش از 20 ، 000 نفر در حال مرگ هستند هر ماه از COVID-19.

اکتبر, با توجه به یک مدل پیش بینی بار استفاده شده توسط کاخ سفید در مجموع مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بالا 200,000 یک افزایش ناگهانی بیش از آن در پیش بینی قبلی.

“موج اول هنوز تمام نشده,” Ashish Jha مدیر هاروارد’sGlobal سلامت موسسه به من گفت. “ما مسطح منحنی و پس از آن ما علاقه از دست رفته … این قابل فهم است که مردم می خواهند با آن انجام می شود. اما این ویروس انجام شده است نه با ما.”

این نرخ موج دوم عفونت — که مدت طولانی است که پیش بینی برای فصل آنفولانزا این پاییز می رسند قبل از موج اول تا کنون به پایان می رسد.

چند چیز را اشتباه رفت. اما مشکل اصلی این است: به عنوان یک ملت ما flunking آزمون خود داری. به جای متحده بازگشایی به آرامی و با دقت مطابق با دستورالعمل های بهداشتی بسیاری از آنها بازگشایی بدون در نظر گرفتن خطر به سلامت مردم است.

در آوریل مقامات کاخ سفید مجموعه ای از چهار شرایط دولت باید قبل از آن برطرف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: کاهش تعداد عفونت کاهش نرخ مثبت تست قوی تست سیستم برای کارگران بهداشت و درمان و بیمارستان به اندازه کافی ظرفیت برای رسیدگی به افزایش است.

آریزونا نشده ملاقات هر یک از این استانداردهای اما این بازگشایی به هر حال — از جمله اجازه می دهد داخل کاباره ها به کار گیرند. در نیمه اول ماه آن COVID-19 نفر افزایش یافت 102 درصد است.

به گفته یکی از نظریه آریزونا تابستان داغ خواهد شد در نتیجه عفونت بیشتر و نه کمتر — از آنجا که سوزان کویر گرما درایوهای مردم در داخل خانه. شاید بازگشایی قمار در لاس وگاس نیست مانند یک ایده عالی است ،

انجام کسب و کار و کارکنان خود را سزاوار یک شانس برای بازگشت به کار? البته آنها انجام دهد. اما در حال شلوغ کافه ها و کاباره ها مکان نخست برای این ویروس به گسترش واقعا یک بخش ضروری از آریزونا اقتصاد ؟

داستان های مشابه آمده اند از فلوریدا که ثبت بالاترین روز به روز بر تعداد موارد جدید در روز سه شنبه — به علاوه 55 مرگ و میر بیشتر از هر دولت را برای روز.

یا در تگزاس که همچنین گزارش جدید با کیفیت بالا از موارد که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت — که تا به حال دفاع و پشتیبانی دولت را سریع بازگشایی — بدحجابی افراد جوان برای پوشیدن ماسک و التماس کرد با شهروندان به “ماندن در خانه.”

مشکل این نیست محدود به خورشید کمربند. در هفته گذشته فرمانداران از اورگان و یوتا متوقف کشورهای خود را’ reopenings و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هشدار داد که او ممکن است به دنبال کت و شلوار.

اما وجود دارد اضافه شده مشکل سیاسی در بسیاری از ایالت های جنوبی به دلیل فرمانداران اصرار داشت که آنها می تواند بازگشایی با خیال راحت و بنا شهرت خود را در نتیجه.

“ما در حال شروع به دیدن یک داستان از دو کشور مختلف” جها گفت: با ایالات متحده است که بازگشایی شد به آرامی و با دقت و ایالات متحده است که به سرعت بازگشایی شد و heedlessly.

مشکل این نیست که افراد جوان که شنیده “بازگشایی” و شلوغ ماسک-رایگان به رستوران ها و کافه ها پس از ماه از cooped در خانه.

این رهبران — از کاخ سفید به statehouses — که به آنها گفتم این خوب بود به انجام این کار.

برای گوش دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر در حال حاضر بیش از — و او به پایان رسید آن را فقط در زمان انتخابات ماه نوامبر.

“ما قادر به کشور ما نجات جان میلیون ها نفر باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته. “و در حال حاضر مسیر بزرگ است.”

به عنوان نشانه ای از اعتماد به نفس خود را, او برنامه ریزی شده خود را برای اولین بار کمپین تجمع در سه ماه این شنبه در یک هاکی داخل سالن آرنا که صندلی 19,000. آن را در Tulsa, Okla., یکی دیگر دولت است که نه ملاقات در کاخ سفید معیار برای بازگشایی.

از طریق خود رفتار — امتناع از پوشیدن ماسک عدم اقامت 6 فوت از مردم در اطراف او و ترویج سرپوشیده رالی برای هواداران (که تا به حال به ثبت نام پوشی گفت: آنها نمی خواهد شکایت تهمت کمپین اگر آنها COVID-19) — رئیس جمهور در حال ساخت پاک از او مراقبت می کند که آیا هر کسی که به دنبال سلامت عمومی دستورالعمل.

بنابراین آن را سخت به تقصیر هر کسی که جوان یا پیر است که به شرح زیر خود را نشانه.

“دولت شده است توزیع پیچیده, پیام,” کیت Humphreys, استاد روانپزشکی در دانشگاه استنفورد به من گفت. “ما در حال درخواست از مردم برای باز کردن به عنوان اگر همه گیر شد — در حالی که به آنها می گوید که آنها هنوز هم باید مراقب باشید. که کار نمی کند; مردم می خواهم برای شنیدن یک پیام روشن است. این طبیعی است که برای بسیاری از آنها را به رفتن برای پیام ساده است که آن را بیش از و زندگی می تواند به حالت عادی بازگشت.”

“اگر رئیس جمهور تا به حال به طور مداوم فرسوده یک ماسک آن را ساخته اند یک تفاوت” او اضافه شده است. “اگر او تا به حال اجرا اجتماعی فاصله در پشت تریبون آن را ساخته اند یک تفاوت. بود که در یک فرصت از دست رفته.”

طنز این است که بسیاری از مردم مایل به انجام بیشتر مشکلات برای پایان دادن به این بیماری همه گیر — و هنوز هم هست.

یک Axios-ایپسوس نظرسنجی این هفته متوجه شد که 60 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال حاضر به چوب با اجتماعی فاصله برای یک سال دیگر و یا بیشتر در صورت نیاز; 77 درصد می گویند که پوشیدن ماسک حداقل برخی از زمانی که آنها خانه های خود را ترک. این scofflaws در اقلیت هستند.

اما رئیس جمهور و بیش از حد بسیاری از فرمانداران نیست بهره گیری از شهروندان خود را در حس خوب.

از آن خواهد شد یک فاجعه اگر ایالات متحده که در حال حاضر آگهی دنیا در مرگ و میر ناشی از COVID-19 به پایان می رسد سال بدون داشتن رام ویروس — اما جایی که ما در حال رهبری. نه تنها یک تراژدی; یک شرم ملی.

دویل McManus یک مقاله نویس برای لس آنجلس تایمز. خوانندگان ممکن است او ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>