چین, شیوع جدید wanes که ما خواستار پاسخ virus

توسط کن MORITSUGU و میله McGUIRK

پکن (AP) — جدید شیوع کروناویروس در پکن شاهد یک کاهش روزانه موارد شنبه در حالی که ایالات متحده افزایش فشار بر رهبران چین به فاش کردن آنچه که آنها در مورد این بیماری همه گیر.

شیوع این بیماری برای اولین بار شناسایی شده در یک بازار عمده فروشی در پایتخت در هفته گذشته آلوده حداقل 158 نفر در چین بزرگترین تجدید حیات پس از اولیه شیوع آورده شد و تحت کنترل در ماه مارس است. این شهرستان گزارش 21 مورد جدید از COVID-19 روز پنج شنبه از 31 روز چهارشنبه. مقامات شهرستان گفت: تماس از بازار کارگران و بازدید کنندگان و دیگر اتصالات بودند که ترسیم کردهاید تمام موارد ممکن است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است, با آزمایش و اقدامات پیشگیری از بودن گرفته شده است.

در جلسه ای در هاوایی با بالا چینی, دیپلمات, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo خواست چین را به فاش کردن تمام آن را می داند در مورد این بیماری همه گیر.

Pompeo “و تاکید کرد که باید برای شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با جریان COVID-19 همه گیر و جلوگیری از شیوع آینده” وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای گفت در مورد دیدار با حزب کمونیست دیپلمات ارشد Yang Jiechi.

Pompeo اتحاد پیوست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتقاد از چین در واکنش به شیوع بیماری از جمله دادن اعتبار به یک نظریه است که این ویروس ممکن است پدید آمده از یک آزمایشگاه در ووهان.

سازمان بهداشت جهانی ماه گذشته متمایل به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن به بررسی چگونگی آن موفق به پاسخ به این ویروس اما بررسی خواهد جلوگیری از به دنبال ریشه های این ویروس است. چین مدعی است که کنترل این ویروس را گسترش داده می شود باید اولویت است.

چین نیز به نام به از بین بردن ویروس’ عواقب مالی در آفریقا است.

آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa خطاب چینی رهبر چین در طول یک آنلاین چین-آفریقا نشست. او خاطر نشان کرد چین است که کشورهای آفریقایی به دنبال بدهی های قابل توجه به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر.

کشورهای آفریقایی به نام دو سال تعلیق از پرداخت بدهی ها و کمک های دیگر که اجازه می دهد آنها را به تمرکز منابع در بحران بهداشت و درمان. اما چین و آفریقا و بزرگترین طلبکار است و نه حاکی از آن ارائه خواهد شد یک راه حل فراگیر و کارشناسان می گویند آن را به جای تمرکز بر ترتیبات دو جانبه با کشورها است.

Ramaphosa خواست چین برای عرضه بیشتر کمک و یا پیشنهاد جایگزین هشدار داد که “بدترین است که هنوز هم می آیند” برای آفریقا در این بیماری همه گیر.

یازدهم در سخنرانی خود گفت که او امیدوار است جامعه بین المللی “به خصوص کشورهای توسعه یافته و چند جانبه موسسات مالی عمل کند و قدرتمند تر در بدهی و تعلیق برای آفریقا است.”

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 8.3 میلیون نفر از آن پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. بیش از 448,000 اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش داده های رسمی. هر دو اعداد هستند که عمیقا undercounted با توجه به محدود تست و عوامل دیگر.

ایالات متحده دارای بیشترین مرگ و میر تا کنون با 2.1 میلیون نفر آلوده و بیش از 117,000 مرده است. آمریکایی ها کشتی های عمیق عاطفی تقسیم بین کسانی که پشتیبانی مستندات و محدودیت مانند پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس و کسانی که معتقدند چنین اقداماتی تجاوز در آزادیهای فردی.

کشورهای دیگر بودند به مقابله با بحث سیاسی و رشد عفونت.

هند ثبت بالاترین روز به روز افزایش 12,281 موارد اما نارندرا نخست وزیر را رد کرد, اعمال جدید مستند گفت: این کشور به فکر می کنم بیشتر شکوفا کردن اقتصاد است.

مقامات ترکیه ساخته شده ماسک اجباری در سه شهرستانها عمده زیر یک چشم انداز مثبت در موارد از این کشور اجازه بازگشایی بسیاری از کسب و کار.

رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز, در بیمارستان بستری شد با COVID-19 و پنومونی به عنوان کشور مبارزات تحت این بیماری همه گیر را فشار و موارد به شدت افزایش می یابد در پایتخت. مکزیک موارد در ادامه به افزایش در نزدیکی سطح رکورد با چند نشانه هایی از کاهش حتی به عنوان اقتصاد شروع بازگشایی.

بیش از یک هفته پس از نیوزیلند اعلام کرد و خود را عاری از ویروس در این کشور تایید کرده است سه مورد جدید. اقیانوس آرام جنوبی کشور به نظر می رسد که حذف جامعه انتقال ویروس اما مقامات تایید کرد یک مرد پس از رسیدن از پاکستان آزمایش مثبت زودتر پس از تایید موارد در دو بازگشت از بریتانیا.

در حالی که سفر هوایی است که یک نگرانی در مورد انتقال این ویروس به عنوان اقتصاد بازگشایی, دو, دانشگاه های استرالیا در حال برنامه ریزی یک پرواز چارتر به احتمال زیاد اولین دانشجویان خارجی برای بازگشت به استرالیا دانشگاه.

دانشگاه ملی استرالیا و دانشگاه کانبرا انتظار برای پرواز 350 دانش آموزان از سنگاپور در اواخر ماه جولای. دانش آموزان را به هتل قرنطینه در هنگام ورود.

نخست وزیر اسکات موریسون پشتیبانی دانشگاه’ طرح خواهد بود که یک برنامه آزمایشی برای بازگشایی استرالیا سودآور بخش آموزش و پرورش.

“من به دنبال گرفتن اقتصاد ما به عنوان نزدیک به عنوان بازگشت به حالت عادی به عنوان ما می تواند احتمالا و به فشار پاکت نامه در هر منطقه ممکن است,” موریسون به خبرنگاران گفت:.

اما چین که استرالیا بزرگترین منبع از دانشجویان خارجی ارائه 200,000 سال گذشته هشدار داد شهروندان خود را به دور ماندن از این کشور به دلیل خطر بیماری همه گیر مربوط به نژاد پرستی. چین مخالف استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به ریشه و پاسخ به همه گیر.

____

McGuirk گزارش از کانبرا, استرالیا است. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>