خواهد MLB طرفداران نظر قهرمان, آمار به عنوان حلال در 50 بازی فصل ؟

توسط BEN WALKER

نیویورک (AP) — تازه کردن قوی دور از پنبه حلاجی تمرین در پارک مرکزی سافت بال مشت زن تاد مونتگمری مربع تا متس کلاه و در زمان یک نوسان در بیس بال سوالات مربوط به تیم های مورد علاقه خود.

خواهد یعقوب deGrom بود ارزش یک سوم راست Cy جوان جایزه اگر او می رود 4-2 با 1.45 عصر?

آیا پیت آلونسو در مقدس MVP لیست با ضربه زدن 19 صفحه اصلی اجرا می شود ؟

و یکی از بزرگ: اگر متس نیویورک برنده سری جهانی در 50 بازی فصل کند که پرچم افتخار فلپ کنار بنر از ’69 و ’86?

“پرواز از آن بالا! آن را می شمارد. این همه شمارش” مونتگمری گفت. “DeGrom دریافت نمی کند که این سال به عقب. هر آنچه که شما آن را می شمارد.”

با یک اخطار ،

“این غیر طبیعی” ارائه 60 ساله و ترانه سرا که زد “مدرسه راک” تیم در برادوی نشان می دهد لیگ. “همه 100 سال از هم اکنون می دانم آن غیر طبیعی است.”

که اگر حتی یک فصل لیگ بیس بال با بازیکنان و صاحبان در حال حاضر در تلخ اختلاف بر سر چگونگی شروع به میان coronavirus بیماری همه گیر.

هر دو طرف گاهی اوقات ذکر طرفداران صحبت کردن در مورد انجام درست آنها است. اما جدا از در نظر گرفتن طرف, چگونه طرفداران احساس خواهد آنها را در نظر بگیرید به شدت کوتاه برنامه حلال است ؟

به محدود MLB فصل خواهد شبیه یک فوتبال اروپا round-robin. این که چگونه حذفی فن مت توبین از واواتوسا ویسکانسین آن را می بیند.

“رک و پوست کنده 50 بازی فصل است که اساسا یک حذفی. من بازی Strat-O-Matic بیس بال به طور منظم. اگر شما بازی یک سوم از یک فصل تعداد بسیار اریب,” او گفت:.

فرض کنید مسیحی Yelich رو به افزایش فوق العاده سریع شروع و زخم های پنبه حلاجی شده .402 در 48 بازی. خواهد که او را به بیس اول .400 hitter وظیفه پس از تد ویلیامز در سال 1941?

“من فکر می کنم هر میزان بر اساس آمار رکورد طور متوسط پنبه حلاجی شده, ERA — را باید در نظر گرفته ناهنجاری” اوکلند فن Adam Brooks گفت.

بروکس جراح ارتوپد در شرق خلیج حومه Walnut Creek, California, در حال برنامه ریزی برای بالا بردن از بخشی از فصل-بلیط بسته به طرح این سال است.

“منظورم این است که یک نویسنده می تواند به کل فصل بدون دادن تا اجرا شود. می کنیم پس از آن نظر است که بهترین شروع تبادل فصل تا کنون است ؟ البته که نه. آمار در این فصل خواهد فقط باید مقایسه شود تنها در برابر خود را به عنوان یک حباب” او گفت:.

اضافه شده یک فن Kimberlee MacVicar: “من نمی بینم دلیلی برای ستاره برای یک فرد بازی stat.”

“اگر یک بازیکن بازدید سه خانه اجرا می شود و یا چرخه در یک بازی تک, من به دفعات مشاهده شده است که در شخصی خود آمار بدون ستاره” او گفت:.

کی Kenealy از Waukesha, ویسکانسین, دارای 20 بازی بلیط بسته در Miller پارک و چشم او بزرگتر جایزه. او را دوست دارم برای دیدن او تخمیر برنده اول خود را در مسابقات جهانی عنوان شده است.

“من مطمئن هستم که بسیاری از purists خارج وجود دارد که شما را به بازی بازی های 162 و یا هر آنچه که” او گفت:. “اما اگر در این فصل در یک ماه شما بازی برای این ماه.”

“این فصل فصل. این نوع مانند با دیگران در حال اجرا برای یک قهرمانی NBA. یک قهرمانی و یک قهرمانی. جهان سری مسابقات جهانی” او گفت:.

مرتب کردن بر اساس گفته استیو Palec که برگزار بلیط فصل پس از میلواکی در شهرستان ورزشگاه.

“من قطعا با قرار دادن یک غول ستاره در کنار آن” او گفت:. “من همچنین می خواهم با قرار دادن یک ستاره در کنار آن ستاره است که مانند” هی چه می دانید ؟ اگر شما می خواهید به من یک ماشین من را آن. من قصد دارم به بحث در مورد چه نوع از ماشین است.'”

هیچ یک از اختلافات لس آنجلس داجرز’ عنوان در سال 1981 طی یک اعتصاب-تقسیم نجومی است که در آن هر تیم بیش از 100 بازی. و هیچ بحث در مورد سوم از چهار مستقیم, NL, Cy جوان جوایز برنده توسط گرگ Maddux در یک فصل سال 1994 به پایان رسید در ماه اوت توسط بازیکنان اعتصاب.

کاتز کن of Columbia, Maryland, هیچ توهمی در مورد دیدن یک 2020 قهرمانی پرچم پرواز بیش از کمدن متری در سال آینده. او شده است یک یکشنبه نجومی-بلیط دارنده در بالتیمور از سال 1995.

“من فکر می کنم یک 50-بازی فصل یک شوخی است. شصت و پنج است که کمی نزدیک تر اما راستش اگر شما لازم نیست که سه ماه از بیس بال شما لازم نیست که در یک فصل,” او گفت:.

در هر صورت او افزود: “من وجود دارد خواهد بود در بخش 360, مشاهده و ریشه برای آرام با دیدن چه خبر است.”

در زرق و برق دار بعد از ظهر سه شنبه در خارج از دروازه قفل شده از میدان پیشرو در کلیولند, همکاران, Jenna Honsberger و Josiah Begg خوردن ناهار در کنار مجسمه Hall of Famer لری Doby.

این بیماری همه گیر به تخلیه خیابان های شهر را که تحت شرایط عادی خواهد بود پر از طرفداران در ساعت منتهی به اولین زمین بین سرخپوستان و آرام.

در این نقطه مختصر از فصل را استقبال آسانسور.

“من می خواهم که. این امر می تواند بهتر از هیچ چیز” 30 ساله Honsberger گفت. “خواهد بود که چیزی خوب برای این شهرستان و شهرهای دیگر.”

و Begg با خوشحالی می کنند سرخپوستان’ جهانی اول سریال تاج و تخت از سال 1948.

“نگاه شما رو دو قهرمانی در 118, 119 سال است. من بچه بودم زمانی که ’95 و 97 اتفاق افتاده و 2016 شکست همه قلب ما و من در کلیولند شما واقعا نمی تواند در مورد هر چیزی شکایت,” او گفت:.

“جهان فقط از کنترل خارج عجیب و غریب, در حال حاضر,” او اضافه شده است. “بنابراین در این نقطه اگر شما 50 بازی با یک حذفی و سری جهانی و یا شما هیچ چیز — من تماشای بیس بال کره ای در 6 ساعت در صبح گاهی, بنابراین من می خواهم آن را.”

بنابراین می Montgomery, نیویورکر. به عنوان او می گوید: این همه شمارش — بطرز شگفت انگیزی او را به دنبال هر اجرای خانه او رسید از او یک بچه در هر نوع بازی ، زمان کل: 892.

“اجازه دهید بگویم متس یا Red Sox یا یانکی ها برنده سری جهانی در این سال است. ما آن را دیگر نمی خواهد. اما این خوب است,” او گفت:. “بنابراین ما استدلال می کنند در مورد آن. چیزی که طرفداران ورزش انجام دهید — ما استدلال می کنند. هیچ مشکلی با آن.”

___

AP بیس بال نویسنده جینی McCauley و AP نویسندگان ورزشی تام جدوگاه دیوید Ginsburg و استیو Megargee کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر