اگر ما ریخته همه ما زباله به آتشفشان?

خوب این منطقی به نظر می رسد. آتشفشان ذوب حتی سخت ترین مواد. اگر سائورون یکی از حلقه نمی تواند زنده ماندن آتش کوه رستاخیز در ارباب حلقه هاچه فرصت می کند روزمره پلاستیکی را, راست? بنابراین به جای آلوده کردن زمین و اقیانوس ها و کشتن و خفه کننده حیات وحش, چرا ما فقط تخلیه زباله به آتشفشان? وجود خطرات ؟ چگونه می توانیم انتقال انبوهی از زباله از شهرستانها در جهان به آتشفشان? وجود دارد که حتی بسیاری از آتشفشان? بیایید نگاهی به برخی از پاسخ.

بیایید از اول شروع با شناسایی آتشفشان. به نظر می رسد وجود دارد حدود 1500 آتشفشان فعال بر روی زمین در حال حاضر است. و به طور کلی مردم زندگی نمی کنند در هر نقطه در نزدیکی فعال آنهایی که حرکت هوشمند در بخشی از برنامه ریزان شهرستان. به طوری که به ارمغان می آورد تا یک مشکل. گرفتن تمام زباله به آتشفشان سخت خواهد بود. چه نوع آتشفشان به دنبال ما در اینجا ؟ ما نیاز به یک سپر آتشفشان به آرامی ذوب-همه چیز از نوع.

وجود دارد عصبانی-سوزاندن-همه چیز در نوع و همچنین, همچنین شناخته شده به عنوان stratovolcanoes. این دشوار است به کار با آنها به عنوان حفظ آروغ زدن خارج گدازه همه جا. زباله ها را نمی شود بیش از حد خوشحال است که کار گزاره.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

آتشفشان فعال را برای خوشایند محیط کار برای زباله ، (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

جستجو: Garbagemen; باید شجاع; کار خطرات شامل بدن ذوب از گدازه چلپ چلوپ کردن, خفگی, از گازهای سمی بدن خرد کردن با تحت سنگ های آتشفشانی.

بسیاری از داوطلبان که من حدس می زنم. شما نیاز به “زندگی” را به استفاده مناسب از عمر اشتغال مناسب است ؟ خوب اگر شما تا به حال یک گروه از داوطلبان که به اندازه کافی شجاع (دفعات بازدید: crazy) را در ماموریت ؟ یک گروه از اتیوپی محققان در سال 2002 تصمیم به انجام درست آن. این را بررسی کنید.

آنها انداخت 66 پوند زباله به Erta آل آتشفشان. همه چیز در مورد آتشفشان است ناپایدار دریاچه گدازه به خصوص ، هنگامی که شما پیرس سطح آنها با چیزی سرد, شما ممکن است باعث انفجاری واکنش زنجیره ای. که چه اتفاقی افتاده است. گازهای اسیدی منفجر شد. بنابراین فقط تصور کنید که به اندازه واکنش شما می توانید از آزادسازی در تمام امریکا 254 میلیون تن زباله.

در هاوایی lava ثبت شده است رفتن تا 280 فوت به هوا با توجه به اطراف و سنگ در حال سقوط به آتشفشان. دمای گدازه می افتد بین 1292°F و 2282°F. که بسیار گرم و داغ است به اندازه کافی برای سوزاندن همه چیز. آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای سوزاندن سوخت هسته ای و یا حتی زباله های پزشکی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در هاوایی lava ثبت شده است رفتن تا 280 فوت به هوا با توجه به اطراف و سنگ در حال سقوط به آتشفشان. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

پس از آن دود تولید شده از سوختن مواد می باشد. تاثیر زیست محیطی است برای رفتن به عظیم است. آسمان در حال رفتن به ابری از دود در سراسر جهان است. حمل و نقل حمل و نقل و هزینه های پرواز برای زباله به سرانجام ریخته به آتشفشان می افزاید: تا به متناوب لایحه که نمی توجیه حرکت می کند.

بنابراین در نظر گرفتن همه چیز را در نظر سوزاندن زباله در آتشفشان است نه یک راه حل عملی.

اما چه می شود اگر ما می تواند با استفاده از انرژی گرمایی از آتشفشان و به نوعی این فروشگاه و تبدیل آن به شکل قابل استفاده? که یکی دیگر از سوال برای زمان دیگری.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

پکن Militarizing سرقت آمریکایی فن آوری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>