ما ساخت و ساز خانه در پی افزایش قیمت 4.3 درصد در مارس

توسط MARTIN CRUTSINGER

واشنگتن (AP) — ما ساخت و ساز خانه بازگشت 4.3% در ماه مه پس از شیب تند کاهش ناشی از خاموش شدن ناگهانی با توجه به کوروناویروس.

گزارش وزارت بازرگانی روز شنبه که خانه های جدید آغاز شد در این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 974,000 ماه گذشته پس از شیب کاهش در ماه آوریل و مه.

صفحه اصلی سازندگان امیدوار هستند که به عنوان ملت دوباره باز می شود, مسکن ارسال خواهد شد قوی بازیابی کمک فوق العاده کم نرخ وام مسکن. اما برخی از تحلیلگران هشدار می دهند که نوپای ارتجاعی می تواند از خط خارج اگر موارد coronavirus سنبله دوباره باعث خریداران بالقوه برای قرار دادن خاموش به دنبال یک خانه جدید.

برنامه های کاربردی برای مجوز ساخت نشانه خوبی از فعالیت های آینده افزایش قابل ملاحظه 14.4% در ماه مه به نرخ سالانه 1.22 میلیون واحد است.

این گزارش نشان داد که ساخت و ساز جدید خانه های تک خانواری بود تا 5.4% در حالی که ساخت و ساز آپارتمان با پنج واحد یا بیشتر افزایش 16.9%.

ساخت و ساز در شرق و غرب و در میانه یک جنوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>