امروزه نرخ طلاق بسیار بالا است و بسیاری از خانواده های تک والد. برخی از مردم سرزنش افزایش در امور خارج از ازدواج و یا فقر اما در واقع آسیب های ناشی از خشونت زبان به خانواده بسیار قابل توجه است.

باستان فیلسوفان چینی گفت: “نرم کلمات گرمتر از ابریشم; تلخ و کلمات خشن می تواند باعث زخم از نیزه.”

به خوبی شناخته شده تولید کننده مبلمان IKEA پس از انجام یک آزمایش جادویی در خاورمیانه دانشگاه و همچنین کمک به دانش آموزان درک قدرت بیان. آنها را در انتخاب دو یکسان گیاهان گلدانی و کشت آنها را با همان لقاح و نور خورشید است. تنها تفاوت این بود که هر یک تحت درمان با کلمات مختلف از دانش آموزان دريافت کلمات خوب و دیگر دریافت آنهایی که بد.

دانش آموزان گفت: چیزهایی مانند: “من دوست دارم که چگونه شما مانند خودتان”; “من بسیار خوشحال هستم که می بینم شما”; “شما واقعا زیبا” به گیاهان گلدانی است که مورد تمجید و ستایش; و گفت: “شما زباله; شما بی فایده”; “شما یک گیاه سبز در همه”; “بگو من حق شما هنوز زنده است ؟” به گیاهان گلدانی که دریافت کلمات بد.

The well-known furniture manufacturer IKEA once did a magical experiment on the Middle East campus, and also let students understand the power of speech.(Image: Screenshot / Youtube)

به خوبی شناخته شده تولید کننده مبلمان IKEA پس از انجام یک آزمایش جادویی در خاورمیانه دانشگاه و همچنین کمک به دانش آموزان درک قدرت بیان. (تصویر: Screenshot / Youtube)













نتایج حاصل از این آزمایش کاملا شگفت انگیز است. این گیاهان گلدانی است که بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته به تدریج محو در حالی که گیاهان گلدانی است که مورد تمجید و ستایش بودند پر از زندگی است. با وجود رشد همان محیط وجود دارد از جمله تفاوت قابل مشاهده در یک ماه. پس از آن دیده می شود که گیاهان نمی توانند تحمل خشونت زبان به ذکر انسان است.

گاهی اوقات آن را طول می کشد تنها یک جمله به شکست یک فرد است. اگر از آن است که صحبت های خود را نزدیک ترین بستگان آسیب دو برابر خواهد شد! اگر زبان خود را از دست بدهد متوسط و سپس از آن خواهد شد یک چاقو است که جان بدون نقشه کشی خون. این است دلیل که چرا آسیب های توهین آمیز, خشونت, زبان وحشتناک است. آن را به افراد صدمه دیده در قلب خود را ترک و پاک نشدنی سایه در پشت آنها. بسیاری از جرایم باعث ناآرامی های اجتماعی هستند با توجه به جنایتکاران که صدمه دیده بودند با خشونت زبان به عنوان یک کودک.

همانطور که برای بسیاری از زوج ها در تقابل با یکدیگر و پدر و مادر کودک خود بیگانگی می آید از زبان خشونت است. اگر چنین محیط همچنان برای مدت زمان طولانی احساس تعلق و مسئولیت خانواده را به طور طبیعی تبدیل به ضعیف تر و ضعیف تر به طوری مختلف مشکلات خانوادگی مانند فرار با ساخت گزینه های ضعیف تر هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد.

Sometimes, it takes only one sentence to defeat a person. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

گاهی اوقات آن را طول می کشد تنها یک جمله به شکست یک فرد است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)













زمانی که زن و شوهر نزاع آنها همیشه می گویند کلمات بد. آنها حتی تلقین کودکان با دیگر اشتباهات در حالی که هیچ راهی وجود دارد که کودکان بی گناه می توانید اجتناب از آن است. بسیاری از کودکان که رضایت بخش نمرات در مدرسه و یا نیازهای برآورده نشده از پدر و مادر خود را اغلب به سخره گرفتند. به عنوان انواع فشارهای تجمع برای مدت زمان طولانی خانواده تراژدی خواهد بود در معرض ابتلا به رخ می دهد اعم از طلاق به از دست دادن زندگی است.

“گمراه شدن انسان است و هیچ کس دوست دارد یک فرد مناسب” می گویند کسانی که عذر و بهانه. ما همیشه استفاده می شود به دادن محبت به دیگران, اما نشان دادن خلق و خوی برای اعضای خانواده. وجود دارد هیچ شخص کامل در جهان است. مردم همیشه کاستی و آن طول می کشد زمان برای تصحیح اشتباهات خود. اگر ما می تواند ما را قبول عیوب چرا ما نمی توانیم درمان دیگران عیوب دادم ،

برخی از مردم می گویند که خانه نیست, جایی برای استدلال می کنند اما برای نشان دادن عشق. یک خانواده هماهنگ نیازهای تمام اعضای خود را به مدیریت آن از قلب است. طوفانی roars تنها افراد نزدیک به پایین در حالی که نرم کلمات شناور مانند یک نسیم بهار مردم را راحت احساس و لمس قلب خود را.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

در زندگی: تفاوت بین سادگی و تنبلی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de