4 هنر چینی محقق

بسیاری از فرهنگ های باستانی تا به حال مجموعه ای از ارزش ها که در آغاز دوره خاص از زندگی یک فرد — هنگامی که شما وارد دوران نوجوانی زمانی که شما ازدواج کرده و زمانی که شما تا به حال یک کودک زمانی که شما وارد middle-age — در هر مرحله شما تا به حال به خودتان ثابت شایسته است که در مرحله. وجود دارد چیزهایی که شما نیاز به انجام به منظور به دست آوردن تایید از بقیه قبیله یا جامعه و یا خانواده است. در جامعه مدرن ما بشدت از دست چنین مراسم و این می تواند یکی از دلایل شکسته خانه بدون پدر مردان نشسته در پدر و مادر خود را در زیرزمین بازی بازی های ویدئویی رشد یو پی اس طفره رفتن از مسئولیت و نابالغ ابراز احساسات کنترل نشده.

از اسپارتها و یونانیان به سرخپوستان و اروپایی ها هر فرهنگ به حال خود نسخه-سن خاص و دستاوردهای. شما داده شد احترام با توجه به سن شما ارائه شده شما آموخته مهارت ها و انجام شاهکارهای. در حالی که جنگجو نژادها به معیارهای خود را محقق-gentleman از چین باستان تا به حال به اثبات ارزش خود در چهار هنر: موسیقی, استراتژی, خوشنویسی و نقاشی. بیایید اکتشاف چرا این مهم در نظر گرفته شد.

1. موسیقی (شین)

محقق شد و انتظار می رود به مهارت در موسیقی است. به طور خاص guqin (نوعی سنتور یا قانون آمد). کشف حدود 3000 سال پیش نوعی سنتور یا قانون آمد که هفت ساز زهی است که موسیقی گنجانده شد در یکی از قطعات موجود در داخل فضاپیمای ویجر. ادعا به ارتباط عمیق ترین احساسات شین بود معشوق ابزار عقل از سر فرزانگان از جمله کنفوسیوس. آن در نظر گرفته شده است معتبر ترین ساز در چین که دارای قابلیت افزایش کیفیت زندگی و بهبود آموزش و پرورش اخلاق است.

استراتژی (چی)

استراتژی اشاره به تسلط در بازی بروید (Weiqi). به گفته یکی از افسانه بروید اختراع شد توسط امپراطور یائو در سال 2000 قبل از میلاد برای آموزش فرزند خود را. کنفوسیوس بود که طرفداران از این بازی است. در رفتن بازیکنان به نوبت خود را به محل با سنگ های سیاه و سفید در 19×19 اینچ شبکه مدیره.

With countless possibilities, Go was the go-to pastime for intellectuals. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

با تعداد بی شماری از امکانات رفتن بود رفتن به تفریح و سرگرمی برای روشنفکران. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

به بازی بروید و شما نیاز به داشتن یک متحرک فوق العاده ذهن و قوی خواهد شد. رفتن آموخته است بهترین در حالی که جوان و بسیاری از چینی ها و مدارس تدریس آن به عنوان بخشی از برنامه درسی خود را. علاقه پس از گسترش ظاهری با بازیکن از آمریکای جنوبی و آفریقا در حال حاضر به پیوستن به در در سرگرم کننده است. رفتن است, آموزشی, شدید و بسیار متنوع با هزاران امکانات که گفته شده است هیچ دو بازی از رفتن همیشه همان است. به عنوان رفتن نیاز به بازیکن را به داشتن نظم و انضباط ذهنی و چند کمپین ذهنیت دربار با استفاده از این بازی برای اندازه گیری قدرت فکری از یک محقق است.

خوشنویسی (شو)

خوشنویسی بود شبیه به یک resumé برای چین باستان دربار متقاضیان; مصاحبه خواهد قاضی شخصیت یک فرد و پالایش و تجربه زندگی و شخصیت خود را از کار نوشته شده است. از دست دادن خود در خوشنویسی رایج بود برای محققان; در آن بود چیگونگ عمل کند متمرکز حرکات. به عنوان مثل باستان خوشنویسان مشهور شدند به لذت بردم طولانی زندگی می کند. خوشنویسی نیاز به برنامه ریزی مناسب به عنوان شک در حالی که در حال اجرا سکته مغزی در نتیجه یک علامت سیاه و سفید. وقتی نهایی سکته مغزی باید با اعتقاد راسخ. ویژگی های کشت از خوشنویسی شد و ارزشمند توسط دربار سلطنتی و قدردانی توسط مشترک مردمی است.

The strokes on the paper represented the person’s inner self. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

سکته مغزی در این مقاله نشان داده فرد درونی خود را. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

 نقاشی (Hua)

در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان بزرگترین اندازه گیری های فردی و خلاقیت و نقاشی چینی بود که به طور معمول انجام شده بر روی برنج سفید دشت-کاغذ با سیاه و سفید و یا رنگی جوهر و نشان داد محقق فرمان بیش از هنر خط. “در چینی نقاشی چشم انداز (Shan شویی) رنگ نشان دهنده پنج عنصر را تشکیل می دهند که جهان و جهت قطب نما” گرفته شده از ساخت و جوهر چینی نقاشی. نقاشی چینی هرگز برای مراقبت دقت تصویر بر خلاف غربی نقاشی. آنها برگزار شد که هنرمند باید کشت فردی و تنها این افراد هستند که قادر به تولید قطعات شایسته به رسمیت شناختن.

یک هنرمند-محقق تلاش برای انتقال عمیق فلسفی پیام خود را از طریق نقاشی و نشان می دهد یک واقعیت است که او جمع آوری شده از طریق منظم دنبال حقیقت. بر خلاف مدرن “هنرمندان” که نمایش می تواند از زباله یا یک بادکنک گیر بر روی دیوار خود را به عنوان شاهکارهای باستانی چینی هنرمندان ایجاد هنر به طوری که پس از دیدن این, ایجاد, تبدیل, برای, بهتر, که به نوبه خود باعث بهبود وضعیت جامعه و ملت است. آنها تا به حال جاه طلبی های بلند و مشابه مورد نیاز برای اینکه یک نقاش.

محققان شکار در طول انقلاب فرهنگی. آنها شکنجه به قتل رسیده و آثار خود را نابود شده است. این میراث غنی بود سوزانده توسط کمونیست ها. در حال حاضر به نام کنفوسیوس همان کمونیست های جاسوسی در سرزمین های خارجی.

اگر شما فکر می کنم زندگی است بیش از فقط یک پیگیری از انباشت و مصرف آن می تواند خوب به نظر هنرهای زیبا از محقق-gentleman از چین باستان. آن را شایسته پیگیری است که باید به ارمغان آورد به رواج است. هنرهای سنتی با فراوانی خود را از زیبایی و معنای جداگانه ما را از حیوانات جانبی و محدود ما به توسعه بیشتر معنوی و ویژگی های.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

برخی از حقایق جالب در مورد چین باستان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>