N نظامی در کره را مجددا اینتر-کره جنوبی همکاری سایت

توسط HYUNG-JIN KIM و کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — کره شمالی روز چهارشنبه گفت آن را نقل و سربازان را در حال حاضر-توقیف اینتر-کره ای همکاری سایت نصب مجدد پست گارد و از سرگیری تمرینات نظامی در خط مقدم مناطق ابطال نقطه عطفی برای آشتی معاملات رسیده با کره جنوبی فقط دو سال پیش.

اعلام این خبر یک روز پس از کره شمالی نابود شده یک اینتر-کره ای دفتر ارتباطی در طراحی صفحه نمایش از خشم است که فشار بر واشنگتن و سئول در میان بست هسته ای دیپلماسی است. تخریب شد و بیشتر عمل تحریک آمیز کره شمالی پس از آن وارد مذاکرات هسته ای در سال 2018 هر چند این ساختمان در مرز آن شهر Kaesong خالی بود و شمال قبلا نشانه قصد دارد آن را از بین ببرد.

شمال عمومی گفت: کارکنان هنگ سطح واحد و واحد حمایت از آنها با مسلح تقویت مستقر خواهد شد به الماس کوه توچال و Kaesong industrial complex هر دو فقط در شمال به شدت غنی شده اند. این سایت پس از نمادها از بین کره ای همکاری داشته اند توقیف برای سال با توجه به تحریم های اقتصادی اعمال شده بر کره شمالی به دلیل برنامه هسته ای آن.

شمال گفت: همچنین از سرگیری تمرینات نظامی و دوباره پست گارد در مناطق مرزی و جلو باز-خط سایت برای تبلیغات پرواز بالن به سمت کره جنوبی. این مراحل را خنثی 2018 موافقت نامه های رسیده در بین کره ای دیپلماسی است که با هدف کاهش تنش نظامی در مناطق مرزی.

تحت این توافق نامه هر دو کره متوقف زنده-شلیک تمرینات حذف برخی از معادن زمین و نابود پست گارد داخل مرز خود ترین جهان به شدت غنی شده. برخی از خارج از کارشناسان گفته اند که این حرکت تضعیف کره جنوبی امنیت بیشتر به عنوان شمالی زرادخانه سلاح های هسته ای دست نخورده باقی می ماند.

دولت کره جنوبی نمی بلافاصله در پاسخ به نظامی کره شمالی, در بیانیه ای. سئول وزارت دفاع بود گفت: این امر به شدت به مقابله با آینده اقدام تحریک آمیز کره شمالی.

برخی از خارج از تحلیلگران پیش بینی کره شمالی خواهد توسل به تحریک به گردش در خارج از امتیازات چون اقتصاد آن است به احتمال زیاد بدتر تحت مداوم ایالات متحده آمریکا و coronavirus بیماری همه گیر. کره شمالی نیز ممکن است نا امید چون تحریم جلوگیری از سئول از شکستن دور از واشنگتن به سر مشترک اقتصادی پروژه ها با پیونگ یانگ.

شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز چهارشنبه گفت: hard-خط مراحل گرفته شد به مقابله به مثل کره جنوبی را شکست برای جلوگیری از فعالان از شناور تبلیغات جزوات در سراسر مرز.

ساختمان تخریب شد “بازتابی از تعصب و غیرت از ما خشمگین مردم به مجازات انسان سفیدی که به چالش کشیده گرامى عزت و اعتبار کشور ما و کسانی که پناه از تفاله عاملان مرتعش جرم و جنایت است.”

آن گفت: تخریب شد اولین گام در مقابله به مثل و کره شمالی را تنظیم شدت و زمان بندی برای آن مراحل اضافی در حالی که از نزدیک نظارت بر کره جنوبی حرکت می کند. “در چنین یک وضعیت حاد که در حال حاضر بی حیا و بی پروا نگرش و واکنش کره جنوبی مقامات منجر خواهد شد برای ما سخت تر تلافی برنامه” آن را گفت.

کیم یو جونگ قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای جداگانه گفت کره شمالی رد اخیر ارائه شده توسط دولت کره جنوبی ماه Jae-به ویژه ارسال نمایندگان به پیونگ یانگ برای خنثی کردن animosities.

او گفت: Moon تا به حال ارائه شده برای اعزام او ملی امنیت مدیر چانگ Eui-یونگ و جاسوسی رئیس Suh Hun در اولین تاریخ ممکن است که کره شمالی می خواهم. ماه را نمی بلافاصله تایید شمالی گزارش.

کیم یو جونگ که پیشگام شمال اخیر شعارهای آتشین در برابر کره جنوبی نام ماه را “غیر واقعی” و “مزخرف است.”

“این (کره جنوبی) رئیس اجرایی تا حد زیادی به نفع ارسال ویژه نمایندگان برای ‘رو بیش از بحران’ و گاهی مضحک پیشنهادات غالبا اما او به وضوح درک که چنین ترفند دیگر نمی خواهد در کار ما” کیم یو جونگ گفت. او گفت: در حال حاضر کره بحران “فسخ می تواند تنها زمانی که قیمت مناسب پرداخت می شود” برای کره جنوبی.

چانگ و Suh رفت بین پیونگ یانگ و واشنگتن در سال 2018 و کمک به راه اندازی کیم جونگ سازمان ملل متحد اولین اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه ژوئن آن سال در سنگاپور است.

ارتباط ساختمان اداری افتتاح شد در سال 2018 زمانی که کره ای روابط رونق گرفت.

کره جنوبی روز سه شنبه با بیان “قوی پشیمانی” بیش از تخریب دفتر رابط دو کره باز کرده بود در سال 2018 زمانی که روابط رونق گرفت. در این بیانیه همچنین هشدار داد استرن پاسخ اگر کره شمالی به طول می کشد و مراحل اضافی است که تشدید تنش.

کره شمالی در حرکت بوده با یک شکست جدی برای ماه تلاش در تعامل. Moon قهرمانان بیشتری آشتی با کره شمالی ملاقات کرد کیم جونگ سازمان ملل متحد سه بار و یک نیروی محرکه دیپلماسی بین پیونگ یانگ و واشنگتن است.

اینتر-کره ای روابط را تیره و تار شده است پس از دومین اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال 2019 به هم ریخت به دلیل اختلافات بر سر چه مقدار از تحریم شمال باید در ازای برچیدن اصلی آن هسته ای پیچیده است که به عنوان یک محدود denuclearization اندازه گیری.

ماه و کیم, بعد از سه سال 2018 نشست توافق برای توقف همه اشکال اعمال خصمانه علیه یکدیگر از جمله پخش اعلامیه مبارزات. اما توافق کند به وضوح می گویند غیر نظامی پخش اعلامیه نیز باید ممنوع شود.

Jang کوم چول مدیر اینتر-کره ای امور وزارت در کره شمالی حزب حاکم گفت که سئول مسئول ساختمان تخریب به دلیل فعالان و کره شمالی جداشدگان در کره جنوبی ادامه داد: راه اندازی جزوات.

“بنابراین وجود دارد می تواند هیچ ارز یا ارز با (جنوب) دولت. هیچ واژه ای را رد و بدل می شود در همه” Jang گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>