ملکه الیزابت نتواند Royal Ascot برای اولین بار در سلطنت

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — هیچ چیز نگه داشته است ملکه الیزابت دوم به دور از Royal Ascot مسابقه اسب جلسه در طول 68 سال سلطنت به عنوان پادشاه انگلستان — نمی بارداری یک سخنرانی به مجلس و یا حتی شیوع پا و دهان بیماری است.

اما در این سال 94 سال سن ملکه را نمی خواهد حضور Royal Ascot شروع می شود که روز شنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آن است که یکی از این کشور بسیاری از مشخصات بالا مسابقه اسب حوادث و یکی است که به طور موثر راه اندازی بزرگ, انگلیسی, تابستان, ورزش, که همچنین شامل ویمبلدون تنیس و گلف باز قهرمانی.

بر خلاف ویمبلدون و باز Royal Ascot لغو نشده است به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند تماشاگران غایب خواهد بود. بیش از 300,000 مهمانان بیشتر از نه لباس پوشیدن در یکشنبه بهترین شده اند که انتظار می رود برای حضور در این پنج روز نشست.

ملکه شده است منزوی در قلعه ویندزور غرب لندن با 99 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ, بیش از سه ماه گذشته است. آن را نمی خواهد شده اند بسیار از یک درایو برای رسیدن به Ascot— به سختی 20 دقیقه.

اما در عصر coronavirus که نه ممکن است و مسابقه-mad پادشاه را مجبور به انجام با تماشای مسابقات در تلویزیون است.پس از همه, او دارای چندین اسب در حال اجرا در طول چند روز آینده از جمله اولین گیرنده زده شده توسط فرانکی Dettori در ملکه, مسابقه, رنگ, روز چهارشنبه.

به عنوان یک صاحب ملکه خواهد شد که دسترسی به مجازی Royal Ascot رژه حلقه در حالی که مشاهده او اسب از ایمنی از قلعه ویندسور. او موفق به کسب حدود 7 میلیون پوند (9 میلیون دلار) در پول جایزه از اسب مسابقه در سه دهه گذشته.

“در حالی که تجربه نهایی از بودن در Royal Ascot متاسفانه امکان پذیر نمی باشد در این سال ما امیدواریم که آنچه که ما در حال برنامه ریزی را به مالکیت خود در خانه به عنوان خاص که ممکن است” گفت: نیک اسمیت مدیر مسابقه و امور عمومی در Ascot.

اسکت است همچنین دعوت از طرفداران در سراسر جهان به لباس و پوشیدن Royal Ascot غیر رسمی علامت تجاری — کلاه — و به اشتراک گذاری عکس های سلفی در رسانه های اجتماعی.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>