Luzerne County انتخابات تعداد هنوز هم در حال پیشرفت دو هفته پس از اولیه


 Participating in Luzerne County’s continued review of June 2 primary election ballots at the Penn Place building in Wilkes-Barre Monday were, from the left rear: Election Board members Joyce Dombroski-Gebhardt, Keith Gould and Peter Ouellette and Election Bureau Deputy Mary Beth Steininger. Board member Audrey Serniak also joined remotely. Jennifer Learn-Andes | Times Leader

شرکت در Luzerne County ادامه بررسی ژوئن 2, اولیه, انتخابات, رای گیری در پن محل ساختمان در Wilkes-Barre دوشنبه شد از سمت چپ عقب: انتخابات اعضای هیئت مدیره جویس Dombroski-Gebhardt کیت گولد و پیتر Ouellette و انتخابات دفتر معاون مری بث Steininger. عضو هیئت مدیره آدری Serniak نیز پیوست از راه دور.

جنیفر یادگیری-آند | زمان رهبر

دو هفته پس از Luzerne County, ژوئن 2, اولیه, این شهرستان در انتخابات هیئت مدیره هنوز هزاران نفر از برگه های رای به صورت جداگانه بررسی کنید.

“ما در حال slogging از طریق” عضو هیئت مدیره جویس Dombroski-Gebhardt گفت: او چشم چسب به یک صفحه نمایش بزرگ نشان دادن هر رای گیری که باید مورد بررسی قرار گیرد در داخل شهرستان پن محل ساختمان در مرکز شهر Wilkes-Barre.

“که کلمه” گفت: هیئت مدیره نایب رئیس پیتر Ouellette که استفاده کرده است “slogging” اغلب چند روز گذشته.

پس از بررسی بیش از 2800 موقت و پرچم پست الکترونیکی-در رای گیری برای تعیین اگر آنها می تواند رد یا قبول هیئت مدیره در حال حاضر تمرکز بر روی حدود 5,500 پست الکترونیکی-در و موقت برگه های رای که شامل نوشتن در آرا و یا اختلاف مانند انتخاب بیش از تعداد مجاز از نامزدها.

نوشتن در رای گرفتن دیگر به روند چرا که سهم شیر از رای دهندگان بازیگران آراء بر روی کاغذ با محبوبیت پست الکترونیکی-در رای گیری و شهرستان ناتوانی اجازه می دهد تا غیر فعال رای دهندگان به استفاده از رای گیری الکترونیکی مارک دستگاه با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: شهرستان خدمات اداری بخش سر دیوید Parsnik.

برای مثال در انتخابات مارک دستگاه نیاز به رای دهندگان به نوع نوشتن نام بر روی صفحه نمایش پس از چاپ هر کس انتخاب شده را می توان بر روی یک نوار Parsnik گفت.

اعضای هیئت مدیره در حال حاضر در حال بررسی ارسال-ins در حال حاضر باید کشف دست خط, گاهی اوقات زوم در به دست آوردن یک نگاه دقیق تر و بحث در نظر گرفته شده املایی.

پس از بررسی آراء روزانه در هفته گذشته از جمله روز شنبه هیئت مدیره از سر گرفته و در 8:15 صبح دوشنبه با 3,430 به سمت چپ بروید.

توسط 6 بعد از ظهر وجود دارد 2,600 باقی مانده Ouellette گفت.

اعضای هیئت مدیره برنامه ریزی برای ادامه را از طریق 9 p. m. دوشنبه و برگزاری یکی دیگر از ماراتن جلسه روز شنبه با هدف از بسته بندی کردن توسط پنجشنبه, او گفت:.

هیئت مدیره قصد دارد به گواهی نتایج اولیه در ژوئن 22 و نگه مجازی عمومی جلسه هیئت مدیره در ژوئن 24.

بر روی صفحه نمایش بزرگ در پن محل دوشنبه نوشتن-در رای و رای گیری مسائل نیاز به هیئت مدیره توجه بودند در قاب قرمز است.

با استفاده از ماوس کامپیوتر Ouellette تا به حال برای مشخص کردن یک قطعنامه برای هر جعبه قرمز قبل از ضربه زدن به تایید می کنند که بلافاصله باعث می شود یک بعدی پاپ تا بر روی صفحه نمایش.

این روند کند شده توسط رای دهندگان که نوشتن در شوخی, نام, از جمله برخی از سایه نوشتن در بیضی و سپس نوشتن “هیچ” یا “هیچ کس.”

اعضای هیئت مدیره باید کلیک کنید از طریق تمام این ادامه پیدا کند.

هر ارسال-در نام باید به صورت دستی وارد شده برای اولین بار قرار دادن آن در یک سریعتر منوی کشویی گزینه ای است که می تواند انتخاب شود پس از آن برای هر رای که تحت نام.

برخی از پست الکترونیکی-در و موقت رای دهندگان انتخاب شده بیش از تعداد مشخص شده از نامزدهای شناخته شده به عنوان بیش از رای گیری Ouellette گفت. در مقایسه الکترونیکی رای گیری مارک دستگاه نمی خواهد اجازه بیش از حد بسیاری از انتخاب کردند.

در یک رای گیری که به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش از دوشنبه, کسی برداشت تمام شش دموکراتیک رقیب برای اداره کنترول و تفتیش به جای یکی. هیچ انتخاب در آن مسابقه می تواند وارد است که رای دهندگان به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای تعیین رای دهندگان قصد.

در مثال دیگر رای دهندگان چپ یک نقطه کوچک در داخل اولین بیضی در چند نامزد نژاد به طور کامل پر شده در دوم بیضی شکل و سمت چپ دیگران خالی است. هیئت مدیره به این نتیجه رسیدند رای دهندگان قرار قلم در اولین بیضی به بررسی نام ترک نقطه و سپس برداشت دوم.

نهایی شمارش و نوشتن در آرا در دسترس خواهد بود زمانی که شمارش کامل است از جمله برندگان بسیاری از جمهوری خواه کمیته کرسی های که تا به حال هیچ نامزد ظاهر شدن در انتخابات گفته است.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>