فلوریدا می بیند یک رکورد 2,783 روزانه coronavirus موارد به عنوان دولت کل بازدید 80,000

توسط میشل Marchante

میامی — فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز سه شنبه تایید کرد 2,783 موارد اضافی از COVID-19 تنظیم دیگر روزانه تعداد رکورد از زمان شروع این بیماری همه گیر. دولت در حال حاضر در مجموع از 80,109 موارد تایید شده.

قبلا که بالاترین مجموع روزانه ثبت شد و در روز شنبه هنگامی که 2,581 موارد گزارش شده است. نیز وجود دارد 55 new مرگ و میر اعلام کرد: به منظور بالا بردن سطح ایالت تلفات به 2,993.

دولت به آرامی شروع به بازگشایی است. در حال حاضر در ماه ژوئن اکثر کسب و کار در سراسر کشور در حال باز کردن در ظرفیت محدود اجتماعی فاصله مقررات در محل به منظور کاهش خطر COVID-19 انتقال است.

میامی هرالد تجزیه و تحلیل عمومی و غیر عمومی COVID-19 داده یافت که از ژوئن 3, موارد جدید در کشور همواره روند تا از اواسط ماه مارس و این روند نمی تواند نسبت داده شده تنها برای افزایش تست شده متناقض و گاهی اوقات کاهش طول این دوره است.

و به عنوان میله ورزشگاه اجاره تعطیلات و سینما بازگشایی شد در بخشی از ظرفیت در تمام اما سه جنوب فلوریدا, شهرستان, تعداد و نرخ جدید COVID-19 نفر افزایش ایالت — نگران کننده شاخص است که این بیماری می تواند از گسترش بیشتر به سرعت.

بیش از نیمی از موارد جدید مرگ و میر است اما کمتر از نیمی از موارد جدید در جنوب فلوریدا:

— میامی-Dade County گزارش 544 اضافی تایید موارد COVID-19 و 21 جدید مرگ و میر. شهرستان در حال حاضر در مجموع از 22,741 مورد تأیید و 847 مرگ و میر بالاترین در کشور است.

— Broward County گزارش 412 اضافی مورد تایید شده بیماری و هیچ مرگ و میر. شهرستان در حال حاضر در مجموع از 9,498 موارد شناخته شده و 358 مرگ و میر.

— پالم بیچ شهرستان دیدم 247 اضافی موارد تایید شده و نه جدید از مرگ و میر. شهرستان شناخته شده و در مجموع در حال حاضر در 9,262 با 438 مرگ و میر.

— مونرو کانتی گزارش یکی اضافی در مورد این بیماری و هیچ مرگ و میر. کلید های فلوریدا در حال حاضر در مجموع 131 مورد تأیید و چهار مرگ و میر.

بیش از نیمی از این ایالت شناخته شده COVID-19 موارد در فلوریدای جنوبی چهار شهرستان: Miami-Dade, Broward Palm Beach و مونرو. میامی-Dade همچنان به رهبری دولت با اکثر موارد تایید شده و مرگ و میر. این 22,741 موارد شناخته شده و 847 مرگ و میر.

یکی از ابزار است که مقامات در حال توکل برای تعیین اگر رمان coronavirus وضعیت در حال بهبود است در دولت بستری داده است. بر خلاف تست که ممکن است محدود شود و یا به روز به گزارش نتایج بستری شدن در بیمارستان می تواند کمک به مقامات در زمان واقعی بصری از چگونه بسیاری از مردم به شدت بیمار با COVID-19.

وزارت بهداشت می گوید آن را ندارد “یک شکل” به منعکس کننده تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در بیمارستان بستری و تنها فراهم می کند تعداد کل بستری شدن در بیمارستان در آن ایالت و شهرستان در سطح داده ها. در روز سه شنبه 191 بستری شدن در بیمارستان شد و افزود: بالا بردن سطح ایالت مجموع تعداد به 12,206.

در حالی که فلوریدا وزارت بهداشت است نه زمان انتشار ایالت بستری اطلاعات عمومی در بیمارستان میامی-Dade خود گزارش تعدادی از معیارهای کلیدی از جمله بستری شدن در بیمارستان به شهرستان ساخته شده است که این اطلاعات عمومی است. برخی از ارائه به روز رسانی در هر روز; دیگران ندارند.

سی و شش نفر مرخص شده و 65 نفر بستری شده بودند به Miami-Dade بیمارستان در دوشنبه آوردن تعدادی از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 عوارض به 607 با توجه به Miami-Dade County را “طبیعی” داشبورد داده است.

دانشمندان نیز هنوز کار به یادگیری بیشتر در مورد این ویروس از جمله چگونه بسیاری از مردم در جامعه آلوده هستند و باید خفیف یا بدون علائم است که می توانید آن را دشوار است برای تعیین چه درصد از موارد بستری شدن در بیمارستان را نمایندگی کند.

تست در فلوریدا دیده است رشد مداوم از COVID-19 بحران آغاز شد.

تست مانند بستری شدن در بیمارستان کمک می کند تا مقامات تعیین ویروس در حال پیشرفت است و نقش مهمی در تصمیم گیری که آیا آن را بی خطر است برای بلند کردن stay-در-خانه سفارشات و شل محدودیت.

توصیه می شود تعداد روزانه آزمون های مورد نیاز متفاوت در میان کارشناسان اما دین از دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده پزشکی گفت: فرماندار فلوریدا که نیاز به تست در مورد 33,000 نفر در هر روز است.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 34,324 آزمون جدید در روز یکشنبه در روز دوشنبه روزانه COVID-19 روز رسانی. نرخ مثبت بود 6.72% از مجموع با توجه به گزارش.

به تاریخ 1,431,164 افراد آزمایش شده اند در فلوریدا. از مجموع آزمایش 77,326 (در حدود 5.4 درصد) دارای آزمایش مثبت است. دولت می گوید وجود دارد 1,167 آزمون با انتظار نتایج. روز سه شنبه تست داده بود فورا در دسترس است.

بر خلاف بستری داده است که می تواند به محققان در زمان واقعی بصری چگونه رمان coronavirus مؤثر است, جامعه, تست ممکن است محدود شود و یا به روز به گزارش نتایج.

کارشناسان بهداشت قبلا گفته میامی هرالد که آنها نگران بودند که این تعداد در حال بررسی نتایج ذکر شده توسط دولت است undercount. دلیل این است که فلوریدا در بخش بهداشت و درمان تنها اعلام کرد که این تعداد در حال بررسی نتایج آزمون از دولت labs نه آنهایی که خصوصی — خصوصی و آزمایشگاه در حال تکمیل بیش از 90 درصد از آزمون های دولتی.

قبلا آن را گرفته تا زمانی که دو هفته در انتظار نتایج آزمایش از آزمایشگاه خصوصی به آن اضافه شود و به دولت رسمی تعداد ساختن آن دشوار برای مقامات به پروژه اندازه و مقیاس همه گیر در دولت است. این معلوم نیست که چگونه به سرعت نتایج در حال حاضر فرستاده شده به دولت از خصوصی labs به عنوان زمان چرخش متفاوت توسط آزمایشگاه.

©2020 میامی هرالد

بازدید از میامی هرالد در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194): CORONAVIRUS-FLA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>