آسیا امروز: بیشتر کنترل مورد استفاده در پکن به عنوان شیوع رشد می کند

پکن (AP) — چین گزارش داد 40 بیشتر coronavirus عفونت شنبه آن را به عنوان افزایش تست و مستند اقدامات در بخش هایی از پایتخت را به کنترل آنچه به نظر می رسد بزرگترین شیوع بیماری در بیش از دو ماه.

این موارد جدید شامل 27 در پکن که در آن یک تازه شیوع ترسیم شده است به این شهر بزرگترین بازار عمده فروشی و را در شهرستان و در مجموع به 106 پس از جمعه.

آزمايشات اداره به کارگران در Xinfadi بازار هر کسی که تا به حال بازدید از آن در دو هفته گذشته و یا هر کسی که تا به حال در تماس با هر دو گروه است. گوشت تازه و غذاهای دریایی در شهرستان و در جای دیگر در چین نیز در حال بازرسی است.

کارشناسان می گویند مواد غذایی است که یک منبع بعید است از انتقال اگر چه این ویروس می تواند زنده ماندن در سطوح و بسته بندی برای یک دوره از زمان. فرد آلوده که بازدید و یا مشغول به کار در بازار در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد منبع.

جوامع مسکونی در اطراف بازار قرار داده شد و تحت مستند همراه با منطقه اطراف بازار دوم که در آن سه نفر را تایید کرد. در همه 90,000 مردم آسیب دیده در این دو محله در این شهرستان از 20 میلیون نفر است.

پکن نیز محرومیت ساکنان مناطق در نظر گرفته شده در معرض خطر بالا از ترک این شهر در تلاش برای جلوگیری از شیوع جدید در پایتخت از گسترش به سایر نقاط کشور, مقامات بهداشتی می گویند. کسانی که از این مناطق که در حال حاضر سمت چپ باید گزارش به محلی سلامت ادارات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تعداد مسافران در اتوبوس و قطار و مترو را نیز محدود شود و همه را ملزم به پوشیدن ماسک. شیوع این بیماری نیز ممکن است اخلال در برنامه به راه اندازی مجدد چین سوپر لیگ مسابقات فوتبال در اوایل ماه آینده. مربیان و بازیکنان برای پکن Guoan شهر برتر تیم تست شده اند و با توجه به یک هفته از آنجا که خود را در اردوگاه های آموزشی در همان منطقه به عنوان منبع از آخرین شیوع رسانه های محلی گزارش روز سه شنبه.

چین تا به حال آرام بسیاری از کنترل های آن پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بیش از این ویروس در ماه مارس, اما پکن به حالت تعلیق در روز دوشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد برخی از مدارس ابتدایی و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است.

از موارد جدید گزارش شده توسط وزارت بهداشت در پنج شنبه, هشت, وارد شد با بازگشت مسافران چینی چهار گزارش شده در استان هبی در کنار پایتخت و دیگر تشخیص داده شد در جنوب غربی استان سیچوان است که تعداد نسبتا کمی از موارد.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و 210 نفر باقی مانده در درمان در حالی که یکی دیگر از 114 در حال نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از COVID-19 یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس اما هیچ علائم. چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 83,064 موارد است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— نیوزیلند است و دیگر از coronavirus پس از دو موارد تشخیص داده شد در افرادی که در سفر به انگلستان است. به گفته مقامات این دو مورد به هم متصل بودند. تا سه شنبه نیوزیلند رفته بود بیش از سه هفته بدون هیچ گونه موارد جدید و اعلام کرده بود که هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس بهبود حال گذشته از 22 نفر که فوت کرد. در کل نیوزیلند تا به حال بیش از 1500 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر