که در آن خواهد هنگ کنگ در تاریک ترین لحظه ؟

در مه 28, ملی حزب کمونیست چین (CCP) گذشت امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است. این به این معنی است که CCP در نهایت به طور کامل حذف شده در هنگ کنگ “یک کشور و دو سیستم.” در آینده CCP می موضعگیری دستگیری و کشتن مردم در هنگ کنگ با توجه به قانون جدید.

مایک Pompeo, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, اعلام نتایج ایالات متحده در ارزیابی از هنگ کنگ با استقلال در 27 مه گفت: “هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین. من گواهی به کنگره امروز که دلار هنگ کنگ ادامه نمی دهد به حکم درمان در ایالات متحده قوانین در همان شیوه ای که آمریکا قوانین اعمال شد به هنگ کنگ قبل از جولای سال 1997.” (nbcnews.com)

پس از قرن ها در هنگ کنگ در نهایت کاهش یافته است به طور کامل و وارد آن تاریک ترین لحظه در تاریخ است.

اهمیت هنگ کنگ به CCP

چین و انگلیسی بیانیه مشترک تصریح می کند که چین دارای حاکمیت بیش از هنگ کنگ, اما این است که نظام سرمایهداری ادامه خواهد داد به تمرین در هنگ کنگ به طوری که “یک کشور دو سیستم” اجازه خواهد داد که دلار هنگ کنگ به نگه داشتن آن آزادی و حکومت قانون برای 50 سال.

این اساس برای هنگ کنگ به حفظ ثبات و رفاه با اجماع از سه طرف های درگیر: چین, هنگ کنگ و انگلستان است. همچنین جامعه بین المللی را اجماع.

هنگ کنگ بوده است بهشت برای مبادله آزاد ارز است. برای قرن ها از آن تشکیل یک بازار اقتصادی زیر انگلیسی مدیریت. آن را به یک صدا حقوقی و سیستم مالیاتی است و در خط با استانداردهای بین المللی. هنگ کنگ یک مرکز مالی بین المللی رتبه بندی در میان بهترین در جهان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

هنگ کنگ بوده است بهشت برای مبادله آزاد ارز است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

با آن موقعیت مهم هنگ کنگ تبدیل به یک لینک بین سرزمین اصلی چین و بین المللی و توسعه اقتصادی است. در همان زمان در هنگ کنگ آزاد اقتصادی بازار نیز یک مدل و معیار برای آینده اقتصادی و سیاسی توسعه سرزمین اصلی چین است. حفظ رفاه و ثبات دلار هنگ کنگ بسیار مهم اجتماعی و ثبات اقتصادی از سرزمین اصلی چین خود را.

مهم ترین دلیل هنگ کنگ جذب سرمایه گذاری از سراسر جهان برای تبدیل شدن به موفق بین المللی کلانشهر نهفته در ارزش های اصلی از آزادی و حقوق بشر تحت عنوان “یک کشور دو سیستم” را به عنوان به خوبی به عنوان محیط قانونی تحت قانون اساسی نظام است.

برای CCP هنگ کنگ نیز بسیار مهم است چرا که دلار هنگ کنگ یک کانال برای بسیاری از خانواده گروه های ذینفع از CCP بالا رهبری به شستن پول و انتقال ثروت در خارج از کشور.

چرا CCP ترک هنگ کنگ در حال حاضر ؟

هنگ کنگ بسیار مهم برای اقتصاد چین و جامعه و منافع CCP. پس چرا CCP تحمیل امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در این زمان ؟ این مقدار برای از بین بردن هنگ کنگ وضعیت به عنوان یک مرکز مالی بین المللی.

پاسخ ساده است: اگر CCP باید انتخاب بین حفاظت از قدرت سیاسی خود را یا از دست دادن هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی بین المللی, چه انتخاب خواهد آن را ؟ پاسخ این است که خود مشهود است.

CCP در حال حاضر ساخت یک اخرین تلاش برای محافظت از این رژیم در تمام هزینه. از این رو ترک هنگ کنگ و قتل عام هنگ کنگ مردم را تبدیل به CCP آینده گزینه های.

هنگ کنگ به عنوان یک پل است که متصل به سرزمین اصلی چین و رایگان جهان است. CCP است که بیشتر ترس است که هنگ کنگ را تبدیل به یک مدل آینده از آزادی و دموکراسی در سرزمین اصلی چین است.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

CCP است که بیشتر ترس است که هنگ کنگ را تبدیل به یک مدل آینده از آزادی و دموکراسی در سرزمین اصلی چین است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

چه خواهد شد به دلار هنگ کنگ در حال حاضر ؟

پس از CCP گذشت امنیت ملی قانون آن را به شدت محکوم کردند و از جامعه بین المللی و ملاقات با قدرت مقاومت از هنگ کنگ دانش آموزان و عمومی است. CCP در حال حاضر تست واکنش های ایالات متحده و جامعه بین المللی است.

پاسخ از دولت ایالات متحده بود و سخت ترین اجرای تحریم برای حذف دلار هنگ کنگ ویژه تعرفه وضعیت. CCP به منظور حفاظت از رژیم های تولید شده بدترین طرح تحریم های ایالات متحده.

CCP است که بسیار سمی است. کم بها دادن به evilness CCP خطر ناک است به عنوان عمیقا غیر اخلاقی و ستمکار طبیعت CCP هیچ محدودیتی. به منظور محافظت از آن قدرت سیاسی نه تنها آن را دور انداختن هنگ کنگ, آن است که به اندازه کافی شدید به قربانی پکن و شانگهای و گوانگژو کشتار بسیاری از مردم در این فرآیند است.

به طوری که دلار هنگ کنگ برود ؟

وجود امکانات متعدد. اول غرب به رهبری ایالات متحده تصویب تشدید تحریم های اقتصادی علیه CCP که ممکن است کمک به هنگ کنگ در کوتاه مدت. CCP را به دنبال خواهد داشت این طرح برای هنگ کنگ و دستگیری و حتی کشتن افرادی که ایستادن و جنگیدن و در نهایت تبدیل دلار هنگ کنگ به یک شهر درست مثل کسانی که در سرزمین اصلی چین است.

ثانیا: در هنگ کنگ مردم مقاومت متوقف نخواهد شد اما ممکن است به شدت سرکوب اگر CCP شروع به کشتن مردم است. برای مثال CCP باعث مقیاس بزرگ خونریزی در هنگ کنگ و بنابراین جهان غرب به رهبری ایالات متحده تقویت تحریم ها علیه CCP. به عنوان یک نتیجه اختلافات در رژیم کمونیستی است که شدت و کادر را تغییر موقعیت. تنها داخلی رژیم, تغییرات در CCP می توانید هر گونه تفاوت به هنگ کنگ در حال حاضر.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

اگر هنگ کنگ مردم را متوقف مقاومت خود را, آنها ممکن است به صورت وحشیانه سرکوب توسط CCP. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در قبل از سقوط اجتناب ناپذیر کمونیست چین رژیم هنگ کنگ خواهد آن را وارد کنید تاریک ترین لحظه مبارزه هنگ کنگ مردم را بیشتر غم انگیز فاز. در طول فرایند مبارزه علیه CCP مناسب و معقول و محترم هنگ کنگ مردم را ریختن خون خود و وضع زندگی خود را ترک پشت و ستایش حافظه تاریخ.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

روح ژوئن 4th, است, اتحاد مردم هنگ کنگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>