صدای امریکا مدیر معاون استعفا در میان تهمت برخورد

توسط بن فاکس

واشنگتن (AP) — مدیر متحده-بودجه صدای آمریکا و معاون استعفا دوشنبه پس از درگیری های اخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که موجب ترس استقلال آن است.

آماندا بنت و معاون مدیر شنی Sugawara اعلام کرد که خروج از این سازمان به عنوان برگ برنده متحد و محافظه کار فیلمساز مایکل بسته طول می کشد بیش از رهبری این سازمان که نظارت بر فردا.

بنت گفت: کارکنان یک ایمیل به دست آمده توسط آسوشیتد پرس که بسته باید قادر به انتخاب خود رهبری یک سازمان ایجاد می شود به ترویج دموکراسی و ارزش های آمریکایی را در خارج از کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود شده اند و به شدت انتقادی از coronavirus گزارش خروجی که زد مقابله به روایت دولت چین در واکنش به شیوع. کاخ سفید رفت تا آنجا که به انفجار فردا در یک بیانیه مطبوعاتی و کارگردانی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به همکاری با آن روزنامه نگاران غیر معمول حمله محترم سازمان که مدت طولانی است که شناخته شده برای حفظ استقلال خود را با وجود دولت صهیونیستی است.

در وداع با ایمیل های بنت ستایش VOA کارکنان خود را برای “سریع, can-do پاسخ به کروناویروس بحران” و ابراز امیدواری کرد که مدیر عامل جدید از آژانس ایالات متحده برای رسانه های جهانی نمی خواهد از تداخل با ماموریت خود را به عنوان برخی می ترسید.

“مایکل بسته سوگند قبل از کنگره به احترام و افتخار فایروال است که تضمین می کند فردا استقلال که به نوبه خود نقش تنها مهم ترین نقش را در خیره کننده اعتماد مخاطبان ما در سراسر جهان را در ما,” او نوشت. “ما می دانیم که هر یک از شما ارائه خواهد شد او تمام مهارت های خود را حرفه ای خود را در تعهد به رسالت روزنامه نگاری خود را صداقت و شخصی خود را به کار سخت برای تضمین که وعده برآورده شده است.”

دموکرات ها در اعتراض به نامزدی بسته با یکی از همکاران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استیو Bannon, در بخش, برای امتناع خود را برای پاسخ به سوالات در مورد گذشته معاملات کسب و کار. که متوقف نمی خود را تایید توسط سنا.

فردا تایید استعفای, در بیانیه ای که خلاصه بنت ایمیل به کارکنان نیست آدرس برخورد با دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی مشاهده فردا با سوء ظن در مورد آن را به عنوان یک عنصر از یک “دولت عمیق” در تلاش برای خنثی کردن سیاست های خود را. که خصومت پشت سر هم باز در 9 آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات مشاور دن Scavino ارسال شده فردا داستان در مورد چین به حساب رسمی توییتر با نظر “مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت برای چین بسیار خود تبلیغات از طریق دولت ایالات متحده تامین می شود صدای امریکا! رسوایی!!”

داستانی که فردا ارسال شده بود در واقع یک گزارش AP درباره بلند کردن اجسام از یک مستند در چین در شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس اولین پدید آمده است. اما روز بعد یک مقام کاخ سفید انتشار متهم فردا با استفاده از پول مالیات دهندگان “به صحبت می کنند در رژیم های اقتدارگرا.” مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در چند روز بعد در تماس تلفنی با بی بی پوشش “نفرت انگیز” و خواستار آن است که سنا تایید بسته است.

بنت یک برنده جایزه پولیتزر نویسنده و روزنامه نگار تحقیقی که منصوب شد و به سمت در مارس 2016.,, در پاسخ به این انتقاد در آن زمان با تاکید بر نقش بی بی.

“یکی از تفاوت های بزرگ بین بودجه عمومی رسانه های مستقل مانند صدای امریکا و تحت کنترل دولت رسانه ها این است که ما برای نشان دادن همه طرف از یک موضوع و در واقع موظف به انجام این کار توسط قانون به عنوان اظهار داشت در فردا, منشور,” او گفت:.

___

AP دیپلماتیک نویسنده متی لی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>