ویروس موارد همچنان به افزایش تضعیف متحده’ بازگشایی فشار

توسط Emma دادگاه

COVID-19 موارد همچنان به صعود در تعدادی از کشورهای ایالات متحده آمریکا بیش از آخر هفته و تهدید تلاش های اخیر برای استراحت محدودیت و احیای کسب و کار پس از ماه از مستندات.

تگزاس و فلوریدا دو از پرجمعیت ترین ایالات آمریکا گزارش داد تعداد رکورد جدید COVID-19 عفونت در روز یکشنبه. اخیر افزایش بیماری در این کشورها و دیگران از جمله آریزونا و کارولینای شمالی منجر به نگرانی در میان عموم-مقامات بهداشتی که بازگشایی اقتصاد در هزینه پخش جدید کروناویروس.

افزایش نرخ ابتلا به عفونت می تواند به خطر اندازد اوایل تلاش برای احیای اقتصاد پس از یک دوره مستندات تصویب شد در اکثر متحده برای جلوگیری از ویروس را گسترش بلکه خرد و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و فرستاده بیکاری سر به فلک کشیده. ایالات متحده نزدیک به 2.1 میلیون تایید COVID-19 عفونت و بیش از 115,000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که آن را دشوار است برای تعیین دقیق علت رانندگی آخرین ویروس شماره یک چیز روشن است: آمریکایی ها در حال حرکت در اطراف و تعامل بیش از آنها قبل از. که به احتمال زیاد حداقل در بخشی از یک نتیجه از بازگشایی سیاست ها و همچنین خستگی با ماندن در خانه و آن را تهدیدی واقعی برای سلامت عمومی است. از آنجا که این ویروس انتقال فرد به فرد کارشناسان هشدار می دهند که بیشتر نزدیک و فرد در تعاملات می تواند اجازه می دهد این بیماری به گسترش بیشتر به راحتی.

“ما همیشه نمی تواند پیش بینی کند که در آن ویروس است که به گسترش به طوری که محلی توانایی تست و ردیابی و محلی تمایل به پاسخ به شیوع بیماری های مهم” جان ویلیامز رئیس بخش بیماریهای عفونی کودکان در UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ گفت: در یک ایمیل در هفته گذشته. “بزرگترین نگرانی این است که مکان را با تاخیر پاسخ به افزایش موارد است.”

مقامات دولتی نیز نیروبخش برای دیدن اینکه آیا سه هفته از تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس پس از مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید می تواند باعث جهش در موارد. آن را می توانید در هفته برای یک فرد برای توسعه علائم و پس از آن به دنبال تست و یا مراقبت های پزشکی پس کارشناسان می گویند هنوز مشخص نیست که چه اثر از این تظاهرات بر روی این ویروس را گسترش خواهد بود.

هنگامی که کانون ایالات متحده ویروس شیوع ایالت نیویورک است که در حال حاضر در مراحل مختلف از بازگشایی. اما روز یکشنبه فرماندار اندرو کومو شهروندان هشدار داد که محدودیت می تواند دوباره اگر کسب و کار و مردم را دنبال نمی کند توصیه می شود اقدامات احتیاطی.

چشم انداز یک موج جدید بیماری قطع بازگشایی اقتصاد شروع به تیره و خوی وال استریت که در آن سهام باز کردن در روز دوشنبه. در روز پنج شنبه به عنوان مطلب متحده آغاز شد به گزارش افزایش نرخ بیماری میانگین صنعتی داو جونز سقوط نزدیک به 7 درصد. آن را پایین 1.8% در 10:22 صبح

ویروس اطلاعات منتشر شده بیش از آخر هفته به احتمال زیاد به ادامه بازیگران پال. کل ایالات متحده در موارد افزایش 1.4% در روز شنبه و 1.1% روز یکشنبه و یا کمی بالاتر از متوسط روزانه افزایش 1.1% طی هفته گذشته اما تایید بیماری افزایش در نرخ های بالاتر در ایالات تگزاس و فلوریدا و کارولینای شمالی است.

آلاباما موارد افزایش 7.7% در روز شنبه به 24,601 در حالی که روز یکشنبه موارد در کارولینای جنوبی رسید 9.5 درصد به 18,795. موارد در اوکلاهما که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است به میزبان سرپوشیده تجمع در شنبه 2% افزایش یافت و در روز یکشنبه به 8,231.

موارد جدید در حال تیک تاک کردن در بیش از 20 متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ویروس ردیاب اندازه گیری سه روز در حال حرکت به طور متوسط در هر حالت اگر این روند است به خصوص تلفظ در کمتر از 10 متحده است.

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>