سوئد ساعت بازدید در انتقاد بیش از پرت COVID-19 استراتژی

توسط رافائلا Lindeberg

سوئد نخست وزیر استفان Lofven را رد کرد انتقاد از این کشور COVID-19 استراتژی میان اتهاماتی که نرمتر مستند دولت خود را انتخاب منجر به یکی از بالاترین میزان مرگ و میر.

“ما به دنبال همان استراتژی اصلی مانند دیگران” Lofven گفت: در مصاحبه ای در شبکه دولتی SVT در روز یکشنبه. “یعنی به عبارت دیگر حفظ سرایت در سطح است که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند اداره کند.”

Lofven گفت که “این خیلی زود به هر گونه نتیجه گیری قطعی در مورد موفقیت استراتژی ما” با وجود بالا بودن نرخ مرگ. تعداد COVID مربوط به مرگ و میر در حال حاضر بالغ بر 4,874 در سوئد dwarfing 597 ثبت شده در کشور همسایه دانمارک و 242 در نروژ است.

بلکه در سوئد بیش از حد نرخ مرگ و میر “طبیعی است برای سال” با توجه به Lofven. او همچنین گفت: روش برای ردیابی COVID نرخ مرگ و میر بین کشورهای مختلف متفاوت است.

نظرات به دنبال یک هفته از نصب انتقادات وارد بر علیه Lofven پس از اپیدمیولوژی او سپرده با سوئد COVID-19 پاسخ اذعان کرد او می خواهم اشتباهات. توسعه بسیاری از سمت چپ سر در گم و کلیدی نظرسنجی پیشنهاد سوئدی ها در حال از دست دادن ایمان در کشور خود تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

Jimmie Akesson رهبر مردمی دموکرات سوئد در هفته گذشته رفت و تا آنجا که به مقایسه این کشور نرخ مرگ بالا به یک “قتل عام” در مصاحبه با روزنامه آفتونبلادت. حتی پس از جدا نظرسنجی نشان داد که Lofven اجتماعی دموکرات ها باقی می ماند محبوب ترین حزب در میان رای دهندگان.

به جای یک شکست استراتژی Lofven گفت: افزایش تست منجر به افزایش گزارش شده عفونت نرخ. “اما اگر شما نگاهی به مردم در بیمارستان ها با COVID تعداد کاهش است و تعداد مرگ و میر,” او گفت:.

©2020 خبری بلومبرگ

بازدید از خبرگزاری بلومبرگ در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>