همه گیری نتایج این تحقیق نشان می دهد خطر بزرگ اخراج خروش’

توسط مایکل Macagnone

واشنگتن — مواد غذایی کمبود و نگرانی در مورد ساخت اجاره بالا باقی می ماند با توجه به اداره آمار نظرسنجی که کسانی که مبارزات گاهی اوقات ضربه سیاه و جوامع اسپانیایی زبان دو بار به عنوان سخت است.

حدود 40 درصد از خانواده های آمریکایی با فرزندان در گزارش ممکن است که آنها همیشه باید به اندازه کافی به غذا خوردن با توجه به اداره آمار جدید از خانواده پالس بررسی است که اندازه گیری این بیماری همه گیر را ضربه. که دو برابر 20 درصد از سفید خانواده هایی که گزارش داشتن غذای کافی نیست.

داده ها نشان می دهد که یک افزایش ناامنی غذایی از روز قبل از همه گیر آغاز شده اشاره اقتصاددان و استاد دانشگاه دایان Schanzenbach. که نورد در ادامه بحران اقتصادی که در آن بیکاری نشسته در 13% کلی است اما چند نقطه بالاتر در میان گروههای اقلیت و با توجه به اداره آمار نیروی کار.

“یکی از راه هایی برای ایجاد این رکود اقتصادی به عنوان کوتاه که ممکن است هوشمند سیاست از کنگره” Schanzenbach گفت. “ما نگران آنها در حال رفتن به خود را پا کردن پدال گاز خیلی زود است.”

داده های سرشماری نشان می دهد یک شبیه سنبله در خانواده هایی که نمی پرداخت اجاره و یا نمی دانم که آیا آنها خواهد گفت: جزایر گرین یک عضو ارشد در موسسه شهری. در هفته دوم مارس حدود 50 درصد از خانواده های آمریکایی گفت: آنها تا به حال اندکی یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای پرداخت ژوئن اجاره.

به طور کلی حدود 30 درصد از مستاجرها گفت: آنها نمی قادر خواهد بود به پرداخت خود را در ماه ژوئن اجاره و یا جزئی و یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را به پرداخت زمانی که نظرسنجی در هفته دوم ماه مه. که اندازه گیری برگزار نسبتا ثابت از طریق این ماه است.

“ما با یک خطر بزرگ اخراج خروش” گرین گفت.

صورتحساب به ارائه کمک های اولیه در مسکن و مواد غذایی را تا کنون متوقف شده در کنگره ترک متحده و سازمان های خصوصی کار برای پر کردن شکاف. تا کنون دولت فدرال اخراج مهلت قانونی از طریق جولای برای ساختمان های با فدرال حمایت, وام, اما گرین گفت: خارج از آن یک درهم آمیخته از سیاست در سطح ایالتی و محلی.

خانه گذشت یک $3.5 تریلیون دلار کمک به لایحه ماه گذشته که شامل اجاره کمک و کامل اخراج توقف اما سنا هنوز به عمل به قانون. سناتور. جان Thune R-S. D. اکثر شلاق به خبرنگاران گفت که اتاق را به تمرکز بر روی چیزهای دیگر از بیماری همه گیر امداد در این ماه.

“اگر شما در حال حاضر در برنامه برای تعادل کار ژوئن دوره DOD بزرگ, خارج از منزل, زن و شوهر مدار قضات است. … من نمی دانم چگونه شما می توانید گوه که در آن وجود دارد” Thune گفت.

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از لوایح در اتاق به معنای نیش کردن بخش هایی از این بیماری همه گیر مانند دو حزبی اندازه گیری از سنسور. کامالا هریس D-کالیفرنیا و Tim Scott, R-S. C., که اجازه می دهد متحده و دولت های محلی برای استفاده از سازمان مدیریت اضطراری فدرال بودجه به قرارداد با رستوران ها به ارائه وعده های غذایی.

سناتور. کریس Coons D-Del., برجسته این لایحه در یک رویداد هفته گذشته با واشنگتن پست که چگونه انتقاد رهبر اکثریت میچ مک کانل به کار گرفته همه گیر پاسخ.

“من فکر می کنم وجود یک بحران در شرایط گرسنگی; بسیاری دیگر از سناتورها نیز انجام دهد. رک و پوست کنده این تصمیم توسط رهبر اکثریت مجلس سنا را به این نام و به این زمین و زمان” Coons گفت.

قطعات دیگر از قوانین مانند یکی از ایالت Sherrod قهوه ای, D-اوهایو را ارائه اجاره کمک مالی از طریق وزارت مسکن و توسعه شهری است.

اجاره یک از بخش های آسیب پذیر از مسکن اکوسیستم گرین اشاره کرد. به عنوان بیشتر موفق به پرداخت اجاره mom-and-pop صاحبخانه و اجاره تجاری شرکت ها شروع به سقوط در وام مسکن. مستاجرها در حال حاضر بدست ضربه سخت اما دریافت کرده اند کمی فدرال کمک گرین گفت.

“از دست دادن شغل در میان مستاجرها بسیار پایین تر بود در طول رکود بزرگ تر از ما دیده می شود در اوج این بیماری همه گیر” او گفت:. “از نظر اقتصادی تاثیر حکم بزرگ, از نظر, از دست دادن شغل بسیار شتاب و اوج.”

Schanzenbach گفت: ممکن است ماه هر بیشتر کمک قانون به تصویب رسید. او با اشاره به این که برخی از ایالتها مانند ایالت مریلند زمان سه ماه به این بیماری همه گیر الکترونیکی مزایای انتقال برنامه های در حال اجرا از مارس pandemic پاسخ قانون است.

هر روز تاخیر داشته باشد تاثیر بیشتر در کودکانی که ممکن است به اندازه کافی به غذا خوردن و که آموزش و پرورش بوده است انبوه مختل, او گفت:. حتی اگر کنگره عمل نمی کند هر دو گرین و Schanzenbach گفت که اجازه می دهد زمان مزایای به پایان می رسد مانند اضافی بیمه بیکاری از ماه مارس قانون ممکن است باعث شود یکی دیگر از مارپیچ رو به پایین.

که اضافی $600 در بیمه بیکاری شده است یک نقطه چسبیده با جمهوری خواهان در کنگره استدلال می کنند که آن مانع مردم از به دنبال یک کار که در آن آنها ممکن است درآمد کمتر است.

“وجود دارد یک کوه از شواهد در اقتصاد است که تجارب دوران کودکی خود را تحت تاثیر قرار تمام زندگی سیر و ما می دانیم که ما در حال عدم محافظت از این بچه ها از رکود و آنها نداشتن خصوص موثر مدارس در حال حاضر” Schanzenbach گفت. “ما در حال انجام یک کار خوب به اندازه کافی حفاظت از کودکان.”

©2020 CQ-Roll Call, Inc., تمام حقوق محفوظ

بازدید CQ و غیاب در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>