تفسیر: تلویزیون به نظر می رسد به طور چشمگیری متفاوت در پی COVID-19 اما در جایی که آن را از اینجا بروم ؟

توسط دیوید Zurawik

تلفن در nightstand من بیدار شد در ساعت 9 صبح یکشنبه عید پاک.

“سلام داود” تولید کننده از سی ان ان “منابع قابل اعتماد” گفت. “من امیدوارم که شما به خوبی. من می دانم که این اطلاعیه کوتاه اما شما در دسترس خواهد بود به انجام این نشان می دهد امروز؟”

“امروز ؟ من در دسترس هستم اما نمایش شروع می شود در دو ساعت. این است که حتی ممکن است؟” از من خواسته.

“مطمئن شوید. کسی با شما تماس خواهد کرد و در مدت کوتاهی به شما کمک کند دانلود آنچه شما نیاز دارید … خداحافظ.”

در 10:50 صبح به مجلس در لپ تاپ من بود و هنوز هم کار نمی کند. اما در ساعت 11 صبح وجود من بود, زندگی در سی ان ان از اتاق نشیمن از خانههای ییلاقی در بالتیمور — همه رفتن.

این تلویزیون در سن COVID-19.

من شده اند ظاهر می شود در “منابع قابل اعتماد” به عنوان مهمان از سال 2005 و در آن زمان مراحل اساسی بسیار کمی تغییر کرده است. این شروع می شود با یک تماس تلفنی روز شنبه یا یکشنبه پرسیدن اگر من در روز یکشنبه. پس از چند ایمیل مبادلات و گاهی اوقات یک تماس تلفنی و بحث در مورد موضوعات احتمالی آن نتیجه گیری در صبح روز یکشنبه با سفر به سی ان ان و واشنگتن استودیو را نشان می دهد.

اما قبل از همه گیر.

هر کسی که دیدم یک تب به دنبال Chris Cuomo, انجام, شبانه, سی ان ان نشان می دهد زندگی می کنند از زیرزمین خانه اش در حالی که او در قرنطینه با COVID-19 نیست نیاز من به آنها بگویید که چگونه به شدت همه گیر است و تحت تاثیر نگاه و محتوای یک رسانه است که تا به حال بسیار کمی تغییر ساختاری پس از آن برای اولین بار شروع به پخش برنامه به خانه های آمریکا در اواخر 1940s.

استودیو مخاطبان از دست رفته را در عمل است. اواخر شب و کمدی نشان می دهد میزبان livestreaming از خانه های خود انجام می دهند کم مصاحبه با مهمانان در حالی که تئاتر قرار دارد که خود را نشان می دهد در حال توقیف. استفان کلبرت در یک وان حمام را در خانه انجام تک صدایی خود را. جیمی کیمل 5 سال انجام او پدر و آرایش. بیل ماهر ایستاده در حیاط خلوت خود را trashing جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هر بیت به عنوان مقدار سولفات به عنوان او می کند و روی صحنه.

NFL مربیان نشسته در teched-صفحه اصلی دفاتر اعلام انتخاب خود را در پیش نویس است. شرکت کنندگان در موسیقی رقابت را نشان می دهد انجام در اتاق نشیمن خود را به جای در مراحل پر زرق و تئاتر پر به rafters با تشویق طرفداران و کولاک برف.

و تقریبا همه از آن اخذ رتبه بندی بالاتر از همیشه با یک اسیر آمریکایی مخاطبان که از اواسط ماه مارس تا به حال چند سرگرمی گزینه های خارج از خانه است.

تغییرات خیلی سخت به دست. اما سوال این است: آیا تلویزیون از اینجا بروم ؟ مانند بسیاری از میراث رسانه تلویزیون شده است بسیار مقاوم به تغییر ساختاری. را متوسط به سادگی بازگشت به همان قدیمی همان قدیمی در صورتی که این بیماری همه گیر است که تحت کنترل و الگوهای طبیعی تولید می سر ؟ آنچه پیش رو در کوتاه مدت فصل پاییز و دراز مدت با توجه به تغییر انقلابی در سراسر رسانه ها ؟ و مهمتر از همه چگونه خواهد هر گونه تغییری که ممکن است رخ دهد تاثیر می گذارد ما به عنوان بینندگان و فرهنگ در بزرگ ؟

“وجود دارد دو راه اصلی که تلویزیون در حال رفتن به تغییر دهید: راه آنها آن را و راه ما به تماشای آن می گوید:” تلویزیون مورخ دیوید Bianculli استاد تلویزیونی مطالعات در Rowan University, TV منتقد در NPR “هوای تازه” با تری ناخالص و بنیانگذار سایت tvworthwatching.com.

واضح ترین تغییر در شرایط ساخت آن است که شبکه های تلویزیونی را نمی خواهد بود قادر به تولید چیزی نزدیک شدن به یک جدید فصل پاییز, پخش, صنعت, سنتی, ویترین برای خود بیشتر امیدوار کننده در زمان نخست محصول. این COVID-19 سرکوب آمار در ماه مارس فقط به عنوان تولید در خلبانان و قسمت برای سرگرمی را نشان می دهد باید آغاز کرده اند.

لس آنجلس مقامات و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: تلویزیون و فیلم تولید می تواند به عنوان رزومه جمعه اما تجارت انتشار انواع گزارش داد که “استودیوهای بزرگ هنوز هفته — اگر نه ماه دور از نورد دوربین.” وجود دارد همه نوع از مسائل است که باید حل و فصل قبل از نشان می دهد که ماه به را حتی می توانید شروع روند. برای یک چیز, بسیاری از اتحادیه های درگیر در ساخت برنامه تلویزیونی تولید خواهد شد که برای ثبت نام در اعضای خود قصد بازگشت به کار حتی به عنوان برخی از معیارهای نشان می دهد COVID-19 می تواند به افزایش دوباره در این منطقه است. Garcetti واجد شرایط خود را اعلام بازگشایی گفت: اگر افزایش از موارد در دو یا سه هفته او را دوباره ارزیابی سیاست با توجه به مهلت.

به عنوان یک نتیجه از وقفه در تولید “موجودی در حال رفتن به تبدیل شدن به بیشتر ارزشمند” Bianculli می گوید; موجودی تعریف شده به عنوان شما نشان می دهد باید در قفسه آماده برای رفتن. به لطف خود را به تولید مدل کابینت شبکه خیلی لخت و حتی پس از تمیز کاری دیگر کشورهای انگلیسی زبان در سه ماه گذشته برای سری محدود است که می تواند نشان داده شود بدون زیرنویس.

این رسانه ها که فراموش کرده اند موجودی آنها حق بیمه کابل و جریان خدمات مانند HBO و Netflix بکشد.

در حالی که این شبکه ها ارائه reruns از سری که نیست ارزش وقت خود را در اولین اجرا سال گذشته HBO برای مثال یک نسخه جدید از 1950s دادگاه درام “پری میسون” مجموعه به برتر ژوئن 21. مجموعه در دهه 1930 لس آنجلس سری ستاره Matthew Rhys, از “آمریکایی ها” در داستان اصلی از یاد وکیل مدافع.

برای مستند طرفداران در ضمن HBO این ماه ارائه می دهد “پهلوان پنبه”. ترسو. قربانی. داستان Roy Cohn.” این فیلم به نظر می رسد در بدنام وکیل است که در خدمت به عنوان مشاور رئیس به سن. جوزف مک کارتی در 1950s و تحت پیگرد قانونی قرار اتل و جولیوس روزنبرگ به عنوان جاسوس در طول همین دهه است. اخیرا ظالم کوهن بود که تجمع در 1986 سال از مرگ او بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل و مرلین-مانند مربی. شما نمی توانید شروع به درک تهمت بدون درک بد بود که کوهن. این فیلم که به کارگردانی پیچک Meeropol این Rosenbergs’ نوه, برای اولین بار در ژوئن 19.

هیچ چیز در هیچ یک از شبکه ” برنامه نویسی زرادخانه جز زندگی ورزشی می تواند به رقابت با این نوع از برنامه نویسی. که یکی از چیزهایی است که می تواند نیمه ذخیره شبکه این پاییز و زمستان: اگر ورزش حرفه ای و بازده با NFL. ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” بود و هنوز هم بالاترین امتیاز در تلویزیون نشان می دهد با برخی از 20 میلیون بیننده در سال گذشته است.

با اردوگاه های آموزشی انتظار می رود به زودی باز به نظر می رسد به عنوان اگر کالج و حرفه ای فوتبال می تواند به عقب در تلویزیون این سقوط. اما در چه صورت ؟ خواهد شد و طرفداران مجاز در غرفه? و چه اتفاقی می افتد اگر COVID-19 سنبله و برخی از عفونت ترسیم به ورزشگاه جمعیت?

واقعیت این شبکه با داشتن کمتر به ارائه و حق بیمه کابل و جریان سری ارائه بیشتر از چیزی است که نگرانی من بیشتر در مورد اثر این بیماری همه گیر است که با داشتن تلویزیون است. این برنامه نویسی شکاف بیشتر تقسیم ما را به دارا و ندار: دو آمریکایی در زمانی که ما بیمار می توانیم یک شکاف. کسانی که بدون وسیله به بالا پرداخت هزینه اشتراک نه تنها محروم لذت از بهترین سرگرمی برنامه نویسی هم قفل شده خارج از عمیق تر گفتگو در مورد آمریکا و جهانی زندگی ارائه شده در بسیاری از این تولیدات مانند “پهلوان پنبه”. ترسو. قربانی است.” که یک موضوع جدی بخش بزرگی از جمعیت در یک دموکراسی قادر به پرداخت هزینه دسترسی به مهم ترین داستان ها و قصه از فرهنگ است.

حتی در تقلا برای پیدا کردن بین المللی برنامه نویسی, جریان, خدمات, در حال گرفتن بهترین سری شبیه به “اداره” از فرانسه و “Fauda” از اسرائیل به دلیل آنها کار کرده اند خاک برای سال و ترس از زیرنویس. Bianculli می گوید او خود را میبیند بررسی بیشتر جریان بین المللی برنامه نویسی این روزها در تلویزیون ارزد (tvworthwatching.com).

هنوز Robert J. Thompson, استاد تلویزیونی و محبوب فرهنگ در دانشگاه سیراکیوز می بیند بالقوه برای برخی از تغییر مثبت در شبکه های تلویزیونی به عنوان یک نتیجه از اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

“شما می توانید ببینید بیشتر برنامه های خبری در زمان نخست شبکه تلویزیون به عنوان رسانههای نگاه برای برنامه نویسی در پاییز” تامپسون گفت. “آنها می دانند که چگونه به آنها را انجام دهد. به یاد داشته باشید دوران نخست-زمان newsmagazines? ما می توانیم بیشتر از اخبار که به نظر می رسد مانند آن می تواند یک چیز خوب است.”

در 1990s, ABC, CBS و NBC تمام ارائه در زمان نخست اخبار مجلات: “Dateline” در NBC “60 دقیقه دوم” در CBS و “زمان نخست زندگی” در ABC. آن را بیشتر در مورد کسب و کار از روزنامه نگاری در طول دوران آزادسازي به عنوان newsmagazines هزینه به مراتب کمتری برای تولید از درام یا کمدی با تشکر از داشتن زیرساخت های خبری بخش در حال حاضر در محل.

ساخت یک حرکت برای اخبار بیشتر در این تابستان و پاییز باعث می شود بیشتر حس با توجه به این واقعیت است که ما در یک لحظه از آشفتگی و تغییر اجتماعی با COVID-19 ریاست جمهوری, انتخابات, اقتصاد در مشکل عمیق و ورود در آنچه احساس می کند مانند یک نقطه اوج در واکنش به خشونت پلیس علیه افراد از رنگ عمدتا آفریقایی مردان است. اخبار مشاهده شده است در کانال های کابلی و شبکه اخبار شبانه برای ماه می باشد. با یک ملت تنظیم و به دنبال اطلاعات و پاسخ آن می تواند اعتماد بیشتر در زمان نخست اخبار برنامه نویسی را حس می کند کامل در ماه های آینده و می تواند برای اطلاع رای دهندگان در ماه نوامبر.

تامپسون همچنین احساس می کند تغییر از براق کاملا روشن استودیو ساخته شده تولیدات به غیر رسمی تر و اینترنت-مانند نگاه از اواخر شب نشان می دهد صحبت از خانه انجام می شود ممکن است با ما به اقامت در بعضی از فرم.

“از لحاظ تاریخی شبکه های تعریف شده خود را با ارزش تولید بالا — خوب ترکیب کامل نورپردازی و غیره — اما از حدود سال 2005 با YouTube بد ارزش تولید شروع به خواندن به عنوان اصالت برخی از بینندگان” او گفت:.

که به ویژه با بینندگان بسیاری از آنها به نظر می رسید برای لذت بردن از راه digital productions گاهی اوقات واسازی کنوانسیون از عملکرد و ارائه در شبکه تلویزیون با نشان دادن سربار بوم میکروفن در ضربه یا کشیدن دوربین عقب برای نشان دادن راه این زمینه صرفا یک تصویر پیش بینی شده بر روی یک دیوار پرده یا صفحه نمایش.

تمرکز کمتر بر روی نرم و صاف کردن ارزش تولید و توجه بیشتر به کیفیت آنچه که تولید شده خواهد بود کوچک اما خوش آمدید نتیجه این اختلال در تلویزیون به عنوان ما همیشه آن را می دانستند. اما من شرط بندی بر روی “زندگی می کنند از یک خانه ییلاقی در بالتیمور” به عنوان آینده از اخبار تلویزیون.

من مطمئن هستم هر چند که پس از COVID مخاطب مشاهده خواهد بود حتی بیشتر تقسیم از آن است که در حال حاضر در بین کسانی که استطاعت بهترین در برنامه ها و کسانی که نمی توانند. در تلویزیون آن است که همیشه در مورد پول است.

(David Zurawik است بالتیمور خورشید رسانه های منتقد. ایمیل: [email protected]; Twitter: @davidzurawik.)

©2020 The Baltimore Sun

بازدید از بالتیمور خورشید در

توزیع شده توسط

—–

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>