ABC نام مت جیمز به عنوان اولین سیاه ‘لیسانس’<p>This image released by ABC shows Matt James, who will be the next bachelor on the 25th season of the romance reality series ‘The Bachelor.’</p> <p>AP photo</p>

این تصویر منتشر شده توسط ABC نشان می دهد مت جیمز, که خواهد بود که بعد از لیسانس در 25 فصل عاشقانه سری واقعیت ‘کارشناسی است.’

عکس از آسوشیتدپرس

نیویورک — ABC دهکدهای به نام مت جیمز اول خود را سیاه و سفید “لیسانس” به رهبری در شبکه های طولانی در حال اجرا دوستیابی رقابت نشان می دهد یک حرکت طولانی به دنبال منتقدان از سری’ عدم تنوع در میان آن مردان پیشرو.

این مصاحبه اعلام شد جمعه در “صبح به خیر آمریکا”.

جیمز 28 ساله از کارولینای شمالی در اصل انتخاب و به رقابت برای کلر کرولی محبت در “لیسانس” اما فیلمبرداری شد اوراق در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. “Good Morning America” می گوید: James تاسیس یک سازمان در شهر نیویورک است که در می یابد راه های خلاق به کودکان درگیر از مناطق محروم.

نشان می دهد تحت فشار بوده است برای سال ها به متنوع تر و بازیگران سیاه “کارشناسی است.” طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2012 ادعا کرد که نشان می دهد مسدود کردن شرکت کنندگان از رنگ از بازیگران نقش. مورد اخراج شد در متمم اول قانون اساسی زمینه.

تا به حال راشل لیندسی تنها آفریقایی به بازیگران به عنوان یک سرب در حق رای دادن را به 18 سال تاریخ زمانی که او بود به نام “لیسانس” در سال 2017. لیندسی انتقاد کرده است نشان می دهد برای عموم انجام نمی دهد به اندازه کافی برای افزایش تنوع هر دو در جلو و پشت دوربین است.

“این چیزی است که ‘لیسانس’ طرفداران خود خواست و پرسید: برای یک زمان بسیار طولانی” گفت: Charli پن روابط و سلامتی مدیر در ذات است. “نبود یک درخواست جدید. این یک دیر درخواست. که حق رای دادن نه به نمایندگی از تنوع آن fanbase. یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم برای پیدا کردن تعجب آور است که آنها می گویند ” اوه, مردم سیاه و سفید نمی دیده بان ‘کارشناسی است.’ اما بله ما انجام دهد.”

پن به نام James’ انتخاب یک حرکت مثبت برای محبوب دوستیابی نشان می دهد. او فکر می کند داشتن یک مرد منجر می بستم جدید علاقه از برخی از افراد از رنگ.

“هر کس می خواهد برای دیدن خود را در مورد علاقه خود را نشان می دهد,” او گفت:. “آنها می خواهند به زندگی خود عشق خود زندگی می کند و داستان منعکس شده است. به خصوص نشان می دهد که هر کس در حال تماشای.”

روز جمعه جیمز گفت که او خوش بینانه است.

“من فکر می کنم این یک گام در مسیر درست” او گفت: “صبح به خیر آمریکا” و اضافه کرد “من فکر نمی کنم وجود دارد یک زمان اشتباه به انجام کار درست است.”

“کارشناسی” است که انتظار می رود به بازگشت به 2021.

جیمز سابق دانشگاهی و ورزشکار حرفه ای. او با بازی گیرنده گسترده در دانشگاه ویک فارست قبل از او تا به حال یک زن و شوهر از minicamp فايلهاي با پرستاران نیواورلئان و Carolina Panthers.

خود را دوست و شریک کسب و کار تایلر کامرون یک شرکت کننده در “پارتی” تبریک گفت و او را در رسانه های اجتماعی.

“این است که همه عهد که شما به عنوان یک فرد” کامرون گفت که بازی فوتبال با جیمز در ویک فارست. “در حال حاضر در جهان می شود برای دیدن شخص شما و قلب شما داشته باشد. شما می توانید جهان را تغییر دهید. افتخار می کنم و خیلی هیجان زده برای شما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>