ثبت نام مجدد آزمون دستیاری پزشکی

تهران (پانا) – همانطور که در اعلامیه مرکز سنجش دستورالعمل بالینی مشخص شده است ، زمان قطع ثبت نام مجدد برای آزمون اقامت فردا ، 26 اردیبهشت آغاز می شود.

همانطور که توسط مرکز سنجش آموزش بالینی مشخص شده است ، زمان اخذ مجدد ثبت نام برای اخذ علاقه به 47 امتحان راهنمایی بالینی فردا ، شنبه 26 اردیبهشت 96 آغاز می شود. Sanjeshp.ir می تواند برای ثبت نام ثبت نام کند.

این زمان قطع فقط تا دوشنبه 28 مه ادامه می یابد و در این مدت افرادی که تازه ثبت نام کرده اند می توانند داده های خود را تغییر دهند.

لازم به ذکر است که استانداردها و رهنمودها معادل دستورالعمل های گذشته است و در دفترچه ثبت نام ثبت شده است ، و تغییری ایجاد نمی شود و زمان مشخص برگزاری این آزمون توسط مرکز ارزیابی آموزش بالینی اعلام می شود.

در پی اتمام دوره عمومی ، سوابق بالینی آزمون کارآزمایی بالینی خاص را که تحت نظارت مرکز ارزیابی ارزیابی بالینی برگزار می شود ، انجام می دهند تا در رشته مورد نظر خود تخصص کسب کنند. به حقیقت گفته می شود ، در پی بهره مند شدن از علاقه و نسیم از طریق این آزمون ، متقاضیان اجازه تمرکز در دوره ادعای شهرت را می گیرند. مدت دوره دوره تخصصی یا مدت اقامت بالینی که گفته می شود 4 سال است. در طول دوره تحصیل در دوره ادعای شهرت ، افراد شفابخش تمام آموزش های خاص رشته مورد نظر خود را کسب می کنند. از آنجایی که تعداد زیادی از افراد تازه وارد و در حال تماس با متخصصان بخش راهنمایی راهنمای تلفن تلفنی مرکز Oxina هستند ، باید تاریخ ثبت نام در آزمون آزمایشی شریک بالینی 99 را بدانند. لازم به ذکر است که ثبت نام در این آزمون هر ساله در اواسط ماه دسامبر آغاز می شود. در هر صورت ، هنوز تاریخ مشخصی برای ثبت نام در آزمون 99 کارآزمایی بالینی ویژه مشخص نشده است. این زمان با ذکر تاریخ خاص ، تازه می شود. به همین ترتیب باید توجه داشت که با وجود سایت Axina ، ما اطلاعات مهم را از طریق کانال پیام Axinanis ارائه خواهیم کرد. در نتیجه ، پیشنهاد می شود جدیدترین اخبار را با خرید در این کانال دنبال کنید.

سایت ثبت نام برای آزمون کارآزمایی بالینی خاص

برای ثبت نام در آزمون بالینی دست راست ، باید به سایت مرکز سنجش دستورالعمل بالینی در sanjeshp.ir در محدوده زمانی از پیش تعریف شده مراجعه کنید. در این مرحله بر روی گزینه “ویژه و خاص بودن کلینیک” در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید.

در آن مرحله روی گزینه “کلیک کنید” در زیر منوی باز شده کلیک کنید.

در آن مرحله ، در صفحه پیش روی شما ، اتصال مشخص شده با ثبت نام آزمون کارآزمایی بالینی را انتخاب کرده و روی آن ضربه محکم و ناگهانی کنید ، در آخر با وارد کردن داده های لازم ، ساختار ثبت نام را تکمیل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>