در ماه مارس, مدیر, Philippa Lowthorpe تحسین این مجموعه تلویزیونی سهمنتشر شد آخرین فیلم او سوء رفتار. با بازی کایرا نایتلی در این فیلم شرح وقایع سال 1970 از دست ندهید, رقابت های جهانی بود که فرو رفته در اعتراضات فمینیستی.

خلاصه داستان

کایرا نایتلی در نقش یکی از شخصیت های مرکزی و سالی الکساندر. داشتن قوی انداز در مورد نقش زنان در جامعه او می پیوندد تا یک سازمان فمینیستی به نام جنبش آزادی زن است که تصمیم می گیرد در اعتراض به از دست رقابت های جهانی پس از آنها مشاهده آن را به عنوان یک مردسالار رویداد. یکی دیگر از عمده شخصیت در این فیلم این است که از دست گرانادا جنیفر Hosten, بازی های برگزار شده توسط Gugu Mbatha-Raw. او بعد از آن در می رود برای برنده شدن در این رقابت و در نتیجه تبدیل شدن به اولین غیر سفید بود را به دست جهان.

جنبش آزادی زن دارای یک اعتراض در روز از دست جهان رویداد با سالی و برخی از اعضای دیگر تامین صندلی های داخل سالن. زمانی که مجری از دست جهان می رود به شوخی در راه است که فمینیست را به عنوان جنسیتی جنبش آزادی معترضان شروع heckling او پرتاب آرد بمب در میزبان. سالی و دیگر اعضای بازداشت شده تنها منتشر خواهد شد بعد از آن. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک استاد در دانشگاه لندن است.

تم

فیلم تکل دو تم — نژاد پرستی و فمینیسم. سال 1970 رقابت ثابت به یک نقطه عطف در تاریخ جهان خانم پس تنها سفید شرکت کنندگان تا به حال موفق به کسب عنوان تا پس از آن. در این فیلم one pro-فمینیستی شخصیت با ابراز تاسف که فقط سفید زنان انتخاب شده به عنوان نامزد از آفریقای جنوبی یک کشور که در آن 80 درصد از جمعیت سیاه است. سازمان بلافاصله متوجه مشکل و اعلام دو شرکت کنندگان برای رقابت از آفریقای جنوبی – یکی سیاه و یکی سفید.

سالی گفتگو با جنیفر پس از این رویداد نشان می دهد که چگونه پیچیده مسئله نژاد پرستی است وقتی که می آید به حوادث مانند دست جهان. در یک مصاحبه سالی استدلال کرده بود که زنان بودند تحت درمان مانند گاو در رقابت است. او با اشاره به جنیفر که زنان نه تنها باید در نظر گرفته شود و بر اساس آنها به نظر می رسد که چنین دیدگاه توهین آمیز است. در پاسخ جنیفر به یاد سالی در مورد اهمیت Miss World — برنده رقابت, جنیفر در حال حاضر مجموعه ای به عنوان مثال برای غیر سفید جمعیت زنان خود را باور. در حالی که سالی views دست جهان به عنوان یک سرکوبگر رویداد, Jennifer آن را می بیند به عنوان یک فرصت به حق برخی از اشتباهات تاریخی.

هر چند این فیلم نشان می دهد برخی از مشکلات جنبش فمینیستی آن پایان می رسد تا در تمجید سالی و اعضای دیگر که در حمله به رقابت اساسا چرا که با استفاده از خشونت برای رسیدن به یک پایان است به نحوی توجیه می شود. این واقعیت است که فمینیستها بر این باورند دست جهان باید ممنوع شود نیز می رود در برابر هسته بسیار از ایده آنها این است که زنان باید آزاد را به انتخاب خود. پس از همه, اگر زنان حق انتخاب آنها قطعا حق دارند برای شرکت و تماشای دست جهان نیز هست. این واقعیت است که فمینیست هستند قادر به قبول این خاص آزادی زنان است که اساسا یک پذیرش است که فمینیسم است که عمدتا در مورد تحمیل یک دیدگاه دیگران به جای پذیرش هر کس که آنها هستند.

مکالمه جالب در فیلم می گیرد بین سالی و مادر او وقتی که سالی به او می گوید: مادر که یک زن خانه دار است به نحوی محدود و استاندارد پایین تر برای زنان است. مادرش به یاد سالی که تا به حال او غفلت او وظایف داخلی و اجتناب از مصرف مناسب مراقبت از فرزندان او سالی نمی شده اند تا در راه راحت است که او انجام داد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بچه ها و عشق خود را از ساختمان قلعه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de